Şimdi Ara

CS:GOdan, hilelerden ve saçma oyunculardan sıkıldıysanız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunu oynayacak türk arkadaşların toplanıp iletişimde olabileceği platformlar:

Uzun uzun okumak istemeyenler için özet: Oyun yeni çıkan uzay temalı COD oyunlarının bedava, güncellenen, daha akıcı ve türkçe versiyonu diyebiliriz.Kötü yanı LoLdeki gibi op silahlar var tabi, oyun beta olduğu için böyle devam edecekmi bilmiyoruz. Onun dışında loldeki gibi ajanların kostümleri var ve sadece görünüşten ibaret oyun içinde sağladığı bir avantajları yok. Ve CODdaki perkler gibi Devre setleri var ufak avantajlar sağlayan tabiki bunlarıda herkes alabiliyor. Ortalama 1.000 oyuncusu var ve sürekli canlı yayınlar yaparak kitleyi çoğaltmak istiyorlar.

Oyunun Giriş Bölümü(Tutorial) (720p izleyin)

Güzel bir montaj videosu

Oyun için gereken minimum sistem özellikleri:
    İşletim Sistemi: Windows 7 x64 veya daha ileri bir sürümü
    İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600
    Bellek: 4 GB RAM
    Ekran Kartı: GeForce GTX 260
    DirectX: Sürüm 9.0
    Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
    Ses Kartı: DirectX 9.0 destekleyen bir ses kartı yada anakart ses işlemcisi

Önerilen Sistem Özellikleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 x64 veya daha ileri bir sürümü
    İşlemci: Intel i5 2500 3.3 Ghz
    Bellek: 4 GB RAM
    Ekran Kartı: GeForce GTS 450
    DirectX: Sürüm 9.0
    Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
    Ses Kartı: DirectX 9.0 destekleyen bir ses kartı yada anakart ses işlemcisi

Oyun 14 Aralık 2015 tarihinde Nexon tarafından yayınlanan bir fps oyunudur. İçeriği diğer fps oyunlarına oldukça benzemektedir. Görevler, market seçeneği, karakter ve yetenek farklılıkları vs. diğer fps oyunlarıyla aynıdır yabancılık çekmezsiniz.

Oyuna ilk girdiğinizde tutorial bölümünü oynuyorsunuz. “Unutmadan oyunda Türkçe dil seçeneği mevcut”. Tutorial bölümü oynanış şeklini ve yetenekleri nasıl kullanacağınızı gösteriyor. Bittiğinde sizden bir karakter yani class seçmenizi istiyor. İlk karakterinizi böylece açmış oluyorsunuz.

Karakterler Saito, Togusa, Kusanagi Motoko, Batou, Ishıkawa, Maven, Paz ve Dorma. Her biri eşsiz olduğu gibi kendilerine özek yetenekleri mevcut. Mesela Kusanagi Motoko görünmez olabiliyor, Maven seçtiğiniz noktaya bir sanal duvar dikerek düşman mermilerini engelleyebiliyor. Bazı karakterlerin yeteneklerinden takım arkadaşlarınızda yararlanabiliyor. Mesela görünmezlik yeteneğini kullandığınızda takım arkadaşınızı hedef ile seçip Q ya basarsanız o da görünmez olabiliyor.

Oyunda şuan 3 adet mod bulunuyor. Bu modlar diğer oyunlardan bildiğimiz takım ölüm maçı, bomba imha ve terminal. Terminal bu oyuna özel bir mod olarak yapılmış. Biraz bahsetmek gerekirse. Oyunda farklı yerlerde bir adet terminal çıkıyor. İki takım bu noktayı ele geçirmek için mücadele veriyor. Ele geçirildikten sonra yeni bir terminal çıkıyor. En yüksek puanı alan takım kazanıyor. Terminaller haritada gösterildiği gibi yerini kolaylıkla bulabilmeniz için ekranda da görünüyor. Sadece işaretli noktaya giderek rakip takım oyuncuların o noktaya girmesini engellemeniz yeterli.

Oyunun diğer özellikleri market alanının olması, farklı silahların bulunması, silahları güçlendiren ekipmanların olması ve son olarak karakter ve silahların görünüşünü değiştiren skin’ler bulunması. Bu eşyalara oyunun marketi üzerinden ulaşabilirsiniz. Gerçek parayla satın alabileceğiniz bu ekipmanlara oyun oynadıkça topladığınız paralarla da elde edebilirsiniz.

Son olarak oyundaki seviye sistemini anlatayım. Oynadığınız her oyunun sonunda, oyun içerisindeki performansınıza ve yenme / yenilme durumunuza göre tecrübe yani experience kazanıyorsunuz. Ayrıca yeni silah veya ekipmanda açmak için ilerleme katediyorsunuz.

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault fps olarak gayet başarılı bir oyun. Oyuna girerken avrupa serverlarını seçmenizi öneririm çünkü diğer serverlarda lag olur, oyundan keyif almazsınız.

Oyunun Steam Linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstassaultturkiye -- 9 Şubat 2017; 5:16:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

Bu oyunu hiç oynamadım ama market varsa oyunda eminim ki p2w bir oyundur. csgo oynamamızın sebebi 100 bin tl yatıran bi oyuncuyla 1 tl bile yatırmayan adamın eşit olması.

Kesinlikle pay2win değil; zaten oyun ilk çıktığında para verilerek oynanıyordu. Marketten alınan silahlar nexon parasıylada oyun parasıylada alınabiliyor, kasa açma muhabbetide var ama oyun daha çok lolün sistemine benziyor.LoLdeki gibi op silahlarda var ve oyun hala betadan çıkmadığı için oyunda eksiklikler var ve onları düzeltmeye çalışıyorlar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: firstassaultturkiye

quote:

Bu oyunu hiç oynamadım ama market varsa oyunda eminim ki p2w bir oyundur. csgo oynamamızın sebebi 100 bin tl yatıran bi oyuncuyla 1 tl bile yatırmayan adamın eşit olması.

Kesinlikle pay2win değil; zaten oyun ilk çıktığında para verilerek oynanıyordu. Marketten alınan silahlar nexon parasıylada oyun parasıylada alınabiliyor, kasa açma muhabbetide var ama oyun daha çok lolün sistemine benziyor.LoLdeki gibi op silahlarda var ve oyun hala betadan çıkmadığı için oyunda eksiklikler var ve onları düzeltmeye çalışıyorlar.

eminimki betadan çıkınca op silahlar para ile alınabilecek hale gelir. sanmıyorum yoksa ayakta duramaz oyun

Oyunun enkötü kısmı yüksek sistem istemesi olabilir ama onun dışında o kadar paraya bağımlı olacaklarını düşünmüyorum sadece oyun parası ile sattıkları kostümler var ve kostümlerin oyuna bir etkisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstassaultturkiye -- 9 Şubat 2017; 4:10:35 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

eminimki betadan çıkınca op silahlar para ile alınabilecek hale gelir. sanmıyorum yoksa ayakta duramaz oyun

Oyunun enkötü kısmı yüksek sistem istemesi olabilir ama onun dışında o kadar paraya bağımlı olacaklarını düşünmüyorum sadece oyun parası ile sattıkları kostümler var ve kostümlerin oyuna bir etkisi yok.

eğer dediğin gibi olursa betadan çıkınca indirebilirim

Oynayacağın zaman forumumuzdaki oyun ve silahlar hakkında olan rehberlerimize göz atmanı tavsiye ederim.

• hikaye anime ile örtüşüyo mu acaba

biz hep kusanagi oyuncusuyuz, kof'da bile alırdım sene 97 :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bana da ileride p2w olacak gibi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

hikaye anime ile örtüşüyo mu acaba

biz hep kusanagi oyuncusuyuz, kof'da bile alırdım sene 97 :)

animeyi izlemedim ama oyunda çok hikayelik bir bölüm yok direk sıka sıka ilerliyorsun.
  • firstassaultturkiye kullanıcısına yanıt
    hocam sadece karakter ve isimleri kullanıyolarsa çok bi numarası olmaz

çabuk silinir gibi geldi bana ama denerim yine de

• quote:

Orijinalden alıntı: TormentedSoul

hocam sadece karakter ve isimleri kullanıyolarsa çok bi numarası olmaz

çabuk silinir gibi geldi bana ama denerim yine de

hocam ne wolfteamlar gördük hala oynanıyor biz eğer türkiye ile işbirliği ile yürütürlerse işi gider çünkü ekip hevesli kişilerden oluşuyor.
    Attığım 2. videoya bakarsan oyunun genel olarak nasıl birşey olduğunu anlarsın onlar dışında farklı çok şey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstassaultturkiye -- 9 Şubat 2017; 23:6:3 >
  • up
  • güzele benziyo dostum indiriyorum saol
  • bende indireceğim güzele benziyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.