Şimdi Ara

Cs goda oynadığım son 12 elde 25 hileyle karşılaştım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • böyle bir olasılık olabilir mi oluyor evet. oyun kazandığım 20 oyun sonrası beni silver 4 yapmıyor kaybettiğim 2 el sonrasında silver 2ye düşürüyor ve yenildiğim bir maçta hile olmasa eyvallah diyicem ama yok yemin ediyorum alayı hile ya böyle saçmalık olamaz.

• Hile dediğin 25 adamın taş çatlasa 5'i hiledir. Bana niye gelmiyor bu hile anlayamıyorum. Lütfen beceremediğiniz oyunları iyi oynayan kimselere hile demekten vazgeçin.

• bence abartıyorsunuz hocam çift keleş rütbem.Son 100 maçımın maksimum 5 inde hile gelmiştir.

• Cs:Go oynamak insan beyni ve psikolojisi için zararlı oldugunu düşünüyorum. 1000 saat ve katlarında cs:go oynayanların iq lerinin kalıcı olarak azaldığına inanıyorum ama kanıtlayamam..

• eemie kullanıcısına yanıt

5i? son kazandığım maçın linkini atayım mı izle de şu hile şu değil de hele bana ha? çift keleş seniii 700 saatim var oyunda az değil.

• Herşeyintürevinialanadam kullanıcısına yanıt

yapma bea gözümle gördüm diyorum eğer bak 25in 24ü hileyse oynamam daha. zaten kanser oyun hem niçin oyunu savunasın ki bal gibi de oynayan 5 kişinin 9u hile.

• hala daha şu çöpü oynayan var mı? birşeyi artık zamanında bırakmak lazım. dinozora döndü tarihi eser artık şu oyun.

• 5 vs 5 mac atiyosun net 3-4 tane her mac hile var. Aylar oldu biraktim. Bana hile gelmiyor diyen gumus nova falandir cik bakalim kartala supremeye her mac nasil 5 tane net hile var gor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.