Şimdi Ara

CS GODA MİCTEN SES GİTMİYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
60.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR ACİL YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR COUNTER STRİKE GO ALDIM YAKIN Bİ ZAMANDA ANCAK MİCDEN SES GİTMİYOR NORMALDE 1.6 DA TEAMSPTEAKTEN KONUSUNCA GİDİYOR AMA GODA GİTMİYOR BİRİSİ YARDIMCI OLABİLİRMİ

• Teamspeak ve oyundan çık.İlk başta teamspeak yönetici olarak daha sonra oyunu yönetici olarak çalıştır sorunun düzelecektir.
  • Raydr1c kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim ama ben biraz yanlıs anlattım teamspeak derken micin sağlam olduğunu söylemek için demiştim. benim sorunum cs go da normal micten konusunca ses gitmemesi voice_enable 1 voice_loob 1 forumlardakilerin hepsini uyguladım ama yok olmuyor k ye basıyorum mic isareti var mikrfon sağlam ama ses gitmiyo
  • Mikrofon Ses Ayarları ;

Başlat/Çalıştır/Sndvol32

Entera Basın ve Ordaki Mikrofon Ayarında Bulunan İbreyi En Sona Getirin Yani Yukarıya.Böylece Mikrofonunuz Çalışacaktır.

Counter Strike Ayarları ;

Counter Strikede Ayarlar Bölümünde Alınan ve Gönderilen Sesin Ayarı Eğer En Soldaysa O İbreleri Sağa Doğru İlerleterek Mikrofondan Giden Sesi ve Sizin Duyacağınız Sesi Ayarlar.

Counter Strike Consol Ayarları ;

voice_enable 1
    voice_loopback 1

NOT : Eğer [K] Tuşuna Basmadan Mikrofonunuzun Sürekli Açık Kalmasını İstiyorsanız Consola Alttaki Kodu Yazınız.

+voicerecord

ALINTIDIR.
    cok teşekkür ederim kardeşim denicem şimdi hemen
  • ARKADAŞLAR BENDEDE AYNISI OLMUŞTU HEMEN ÇÖZÜMÜNÜ GÖSTEREYİM BU ARADA LosAngara|SEMT BİZİM EV KİRA ekleyin steam

1-STEAMI AÇIN
    2-SOL ÜST KÖŞEDE STEAM YAZISINA TIKLAYIN
    3-AYARLARA BASIN
    4-ORDAN İLETİŞİMİ SEÇİN
    5-SAĞ ÜST KÖŞEDE AYGITI DEĞİŞTİRE BASIN
    6-ORDAN DAHİLİ MİK E BASIN
    7-SAĞ ALTDADA ÖZELLİKLERİN YANINDA VARSAYILAN YAPA BASIN
    8-SONRA MİKRAFOU TEST EDE BASIN

YARDIM ETTİYSEM NE MUTLU BANA :)
    EĞER OLMASZA HEPSİNİ TEKER TEKER DENEYİN BEN ORDAN YAPTIM
  • LosAngara EKLEYİN STEAM L kullanıcısına yanıt
    işe yaradı tesekkurler :)
  • 9000 görüntüleme nedir yav
  • BaykusR kullanıcısına yanıt
    Önemli Değil :)
    ya benim mic var hatta steam den sesimi deneyince gayet iyi çıkıyo ama oyuna girdiğimde sol altta adım gözüküyor ama ses karşıya gitmiyor lütfen yardım edin

@Raydr1c
  • beta23 B kullanıcısına yanıt
    oyun kumandasına gel orada varsayılana sıfırla var ona tıkla aynı sorun bende de vardı birşeyleri kurcaladım bu yöntemle düzeldi inşallah senin kide düzelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.