Şimdi Ara

CS GO'yu aldığıma bin pişmanım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynayalım çocukluğumuzun oyunu dedik oynayalım dedik 9-10 yaşında velet dolu. Saçma sapan mikrofon konuşmaları yapıyorlar bu nedir ya? Bunu iade etmenin bir yoluda yok değil mi?

EDİT: Steam'e çok teşekkür ediyorum. Zahmetsiz ve son derece kaliteli bir şekilde iade işlemini gerçekleştirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 14 Ağustos 2018; 23:53:55 >

• Oyun süresi 2 saat yazıyordu, iade talebinde bulun dedim 3 oldu. Bu ne saçma iş arkadaş
  • Engelleyebiliyorsunuz oyun içinde. Belli bir yerden sonra azalıyor zaten öyleleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Engelleyebiliyorsunuz oyun içinde. Belli bir yerden sonra azalıyor zaten öyleleri.
    Yok hocam dün aldım, iade edeyim dedim. 2 saat oynanış süresi yazıyordu. İade talebinde bulununca süre 3 saate çıktı.
  • Yüksek ranklarda sıkıntı olmaz oynamaya devam et

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Silver da falan baya var hele ki topluluk sunucularında ama üst keleş üstünde sık yok. :)

• Siz yeni başladığınız için rank atamıyorsunuz sanırım hocam doğru mudur? Normal maç girip 30 kişi bir maçta olunca zevk almamanız normal oyundan. Rank maçlarında 10 kişisiniz belli bir ranktan sonra düzgün kişiler gelir genelde (ki çok yüksek bir rank değil nova 4 - mg1 civarından sonra sıkıntı olmaz). Süre konusuysa şans yapıcak bir şey yok çok yüksek değil zaten oyunun fiyatı devam ederseniz hakkını verir.
  • İade ettim ürünü. Steam Türkiye'ye çok teşekükr ediyorum son derece kaliteli ve zahmetsiz hizmetleri için.
  • Boşver kardeşim iyi ki iade etmişsin adam 1.000 TL lik maus ile makro ayarları ile rahatca tek atıyor ben 20 liralık maus oynuyom sensivity ayari desen leş , masaya sürtuyor felan adaletli değil yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam o veletler benide sinirlendiriyorda yapacak birşey yok şarkı söyleyenmi dersin küfür edenmi
  • Steam'ı çocukların keşfetmesi ve ininal denen zımbırtı yüzünden son birkaç yıldır velet işgalinde
  • En kötü 2-3 arkadaş değilseniz pek sarmıyor zaten. Adam oyuna giriyor mikrofonu yok hadi mikrofonun yok aşağıya bi info yaz insafsız. Yani genelde nova 3-4'ten sonra pek kitlede sıkıntı olmuyor ama onun altı leş.
  • Hocam cooook gec kalmissiniz CS GO'nun keyfini cikarmak icin. Daha oyunun kitlesini bile bilmiyorsaniz hic girmeyin derim. Ben 5-6 yil once aldim sacma sapan bir oyun oldu cikti. Eskidi artik zaten baska oyun bulmanizi tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Hocam cooook gec kalmissiniz CS GO'nun keyfini cikarmak icin. Daha oyunun kitlesini bile bilmiyorsaniz hic girmeyin derim. Ben 5-6 yil once aldim sacma sapan bir oyun oldu cikti. Eskidi artik zaten baska oyun bulmanizi tavsiye ederim
    İade ettim zaten hocam geç kalmadan.
  • Steam'de Insurgency ucretsiz mekanikleri biraz daha degisik bir oyun ama simdi indirirseniz oyun sizin oluyor. Yanilmiyorsam 16 Ekim'de yeni oyunlari da cikiyor begenirseniz alabilirsiniz.

• warface dururken cs go da neymiş ya birde para veriyorlar şu oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TütünKolonyası1 -- 14 Ağustos 2018; 20:1:19 >
  • rekabetçi oynayın ingilizceniz varsa follow me get back im flashing falan deyin bir rekabetçiyi kazandınız falan iyi level atlatıyor veletler zaten 1 level zor olur
    özet: rekabetçi oynayın normal modlara ara sıra girin
  • ulan hayatımda oynamadım be 1.5 1.6 oynardım önceden şu an 700 yaşında hissettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.