Şimdi Ara

cs go terimlerinde merak ettiklerim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar eskiden çok cs 1.5 ve 1.6 oynardım fakat artık kuzenimin ısrarıyla beraber cs go aldık ama anlamadığım hiç duymadığım şeyler var örnek fade % kaç fade ve w/l ne olur felan bunların açıklamasını hiçbir yerde bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• google ilk sayfada çıkıyo nası bulamadın?

http://www.reddit.com/r/GlobalOffensiveTrade/comments/2ss5v4/psa_fade_percentage_guides/

w/l win/lose
  • quote:

Orijinalden alıntı: murderyamf

google ilk sayfada çıkıyo nası bulamadın?

http://www.reddit.com/r/GlobalOffensiveTrade/comments/2ss5v4/psa_fade_percentage_guides/

w/l win/lose

Kusura bakma ingilizcem o kadar iyi değil win lose olduğunu biliyorum da konu ne ? Ft,mw felan bunlar ne anlama geliyor

• bs : battle-scarred : savaş görmüş
    ww : well-worn : eskimiş
    ft : field tested : görevde kullanılmış
    mw : minimal wear : az aşınmış
    fn : factory new: fabrikadan yeni çıkmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: sAssaren

bs : battle-scarred : savaş görmüş
    ww : well-worn : eskimiş
    ft : field tested : görevde kullanılmış
    mw : minimal wear : az aşınmış
    fn : factory new: fabrikadan yeni çıkmış

Fade ne işe yarıyor bi artısı varmı acaba ? Fade arttıkca fiyattamı artıyor? Teşekkürler

• fade hakkında pek bir bilgim yok
  • Fade renklerin oranıdır. Fade arttıkça fiyat da artar.
  • Inextricable kullanıcısına yanıt
    kırmızısı çok olan çok para diyosun yani :)
  • sAssaren S kullanıcısına yanıt
    Skinden skine değişiyor fade oranlarının etkisi, fakat mesela butterfly fade'de dediğin gibi kırmızı olan daha pahalıdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sAssaren

kırmızısı çok olan çok para diyosun yani :)

Moru çok olan daha pahalı galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkantik -- 6 Mart 2015; 12:51:16 >
  • Benimde ilk merak ettiğim şey face oranıydı oyuna başladığımda müdür anlıyorum seni cs go'nun temeli fade oranıdır zaten. Yıllarca bende 1.6 oynadım bu oyunun temeli fade oranı üzerine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_North_Face

Benimde ilk merak ettiğim şey face oranıydı oyuna başladığımda müdür anlıyorum seni cs go'nun temeli fade oranıdır zaten. Yıllarca bende 1.6 oynadım bu oyunun temeli fade oranı üzerine.

Sorma ya herif satarken anlatıyorda anlatıyor yok %90 fade fn look 1000 tl öhh dedim o ne öyle sonradan anladım ki bıcaklar çok pahalıymış

• quote:

Orijinalden alıntı: Crossovers

quote:

Benimde ilk merak ettiğim şey face oranıydı oyuna başladığımda müdür anlıyorum seni cs go'nun temeli fade oranıdır zaten. Yıllarca bende 1.6 oynadım bu oyunun temeli fade oranı üzerine.

Sorma ya herif satarken anlatıyorda anlatıyor yok %90 fade fn look 1000 tl öhh dedim o ne öyle sonradan anladım ki bıcaklar çok pahalıymış

ilk girdigimde bu fiyata bicak mi olur dedim kim aliyo bunlari dedim suan 6. bicagimi kullaniyorum :DDD
  • quote:

Orijinalden alıntı: byprof

quote:

Orijinalden alıntı: Crossovers

quote:

ilk girdigimde bu fiyata bicak mi olur dedim kim aliyo bunlari dedim suan 6. bicagimi kullaniyorum :DDD

İnşallah benimde birgün butterfly'ım olucak

• Dostum fade ilk olarak bir görünüm yani skin adıdır. Her bıçak modelinde oran yoktur. % olayı en çok 4 skinde vardır bunlar; case hardened(sertleştirilmiş kasa), fade (solgun), slaughter ( katliam ) ve son olarak crimson web ( kızıl ağ ). Bunların hepsi içinde % oranları farklıdır. Örnek vermek gerekirse karambit fade ne kadar pembe olursa o kadar değerlidir, case hardened'da ise ne kadar mavi ise o kadar değerlidir ya da katliam yani slaughter'da üstünde desen varsa melek kanadı elmas gibi.. şimdi burda yazdıklarımı okuyarak aşağı yukarı fikir sahibi olabilirsin ama senden anlamanı tabiki bekleyemem. Şu verdiğim siteye gir ve görsel olarak kendin gör büyük yol alırsın..

CS:GO | Knife Patterns

• quote:

Orijinalden alıntı: kaA-

Dostum fade ilk olarak bir görünüm yani skin adıdır. Her bıçak modelinde oran yoktur. % olayı en çok 4 skinde vardır bunlar; case hardened(sertleştirilmiş kasa), fade (solgun), slaughter ( katliam ) ve son olarak crimson web ( kızıl ağ ). Bunların hepsi içinde % oranları farklıdır. Örnek vermek gerekirse karambit fade ne kadar pembe olursa o kadar değerlidir, case hardened'da ise ne kadar mavi ise o kadar değerlidir ya da katliam yani slaughter'da üstünde desen varsa melek kanadı elmas gibi.. şimdi burda yazdıklarımı okuyarak aşağı yukarı fikir sahibi olabilirsin ama senden anlamanı tabiki bekleyemem. Şu verdiğim siteye gir ve görsel olarak kendin gör büyük yol alırsın..

CS:GO | Knife Patterns

çok yardımcı oldun teşekkür ederim dostum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.