Şimdi Ara

CS GO Ses kasma ve mouse raw girişi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
35.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaslar bu mouse raw girisi noluyor , kapalimi daha iyi yoksa acik mi?

Birde daha iyi ses kasmak icin ne yapabilirim Genius hs-g500 kulaklik kullaniyorum oyun ici ses ayarlarindan kulaklikmi gosteriyim yoksa 2 hoparlormu , birde oyun ici sesayarindan ana ses ne ise yariyor yani oyunun genel sesimi ... 0.38 kullaniyorum uygunmu

Yanitlarsaniz sevinirim iyi oyunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napsterbaby -- 17 Şubat 2014; 16:56:49 >

• up....
  • Raw girişi = mouse'un DPI * oyundaki hassasiyet işlemini yapar.

Yani eğer raw girişi Windows da faren için ayarladığın BÜTÜN ayarları kapatır ve sadece farenin özelliği olan dpi ve oyun menüsünden erişebileceğin hassasiyete göre fareni ayarlamanı sağlar.

En üst düzey oyuncular arasında açık oynayan da var kapalı oynayan da. Sana tavsiyem eğer Windows'ta ayar yapmasını biliyorsan kapalı oynaman çünkü Windows daha ince ayarlar yapmanı sağlar.

Ses için de kulaklığını seçmelisin. Kulaklık gayet güzeldir hoştur ses kasmanı sağlar. Ana ses oyunun tüm sesleri, yani müzikler olsun ayak sesleri olsun silah sesleri olsun buton tıklamaları olsun hepsinin sesini ortak olarak azaltıp arttırmanı sağlar. Onu kendine göre ayarlamalısın yeter ki ayak seslerini duy..
  • actionsee kullanıcısına yanıt
    Hocam ayak seslerini duyuyorum fakat ateş sesleri daha cok cıkıyor ki buda insanın kulagını yoruyor ateş seslerini falan kısmanın bir yolu varmıdır acaba onları kısarsam daha saglıklı ses kasacagımı düşünüyrum teşekkürler bu arada
  • Öyle bir seçeneğin yok diye biliyorum
  • actionsee kullanıcısına yanıt
    neyse dostum cok sagol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.