Şimdi Ara

Cs go rütbe

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk 10 galibiyetimi aldım fakat rütbemi vermedi ve envanterime erişemiyorum sebebi ne olabilir ?

• serverlar çöktü şuanda
  • Ben de o sorun hava muhalefeti nedeniyle benden kaynaklanıyor sanıyordum, genelmiş
  • Tam serverlar bozulcak zamanı bulmuş.Zaten son galibiyeti almak için 6 oyun attım feristahım kaydı
  • Son maçta karşıya ve senin takımına gelen adamların rankleri neydi aşağı yukarı o arada geliyor diye biliyorum ben
  • Kaliforniyum kullanıcısına yanıt
    nova 3 attı
  • Yenilip rutbe atladim diyor bazilari merak ediyorum var mi buna dair bir kanit ?

Ben ne kendim yasadim ne de gordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onder Akbas

Yenilip rutbe atladim diyor bazilari merak ediyorum var mi buna dair bir kanit ?

Yenilip rütbe atlayanı görmedim ama beraberlikte çok rütbe atlamışlığım var.
  • Yenilince puan kaybediyorsun öyle bi dünya yok ? Beraberlikte 1 Galibiyette 3 Puan alıyorsun diye biliyorum. Mağlubiyet ile kazanma şansı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onder Akbas

Yenilip rutbe atladim diyor bazilari merak ediyorum var mi buna dair bir kanit ?

Ben yaşadım. Ama şöyle olmuştu. 4 maç yapmıştım,ilk üçünde 1.oldum. Bir maçta 131 küsür puan yapmıştım diğerlerinin de rütbesi yüksekdi benden. 4.maçta da 8-17 gibi bir skorla maçı bitirip oyun sonuncusu olmuştum. Ama rank atlamıştım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mem De Lon M kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarı ile rütbe sadece maç sonucu ile alakalı değil senin oyunun ile de alakalı şahsen bir arkadaşımın ilk ranklarını beraber attık sonra yalnız atmasını tavsiye ettim çunku yalnız girdiğinde senin seviye gore adam getiriyor ama pre girdiğin zaman bu olay değişiyor kendisi ilk 10 win i alana kadar yaklaşık 6 kere kaybetti ama 10 win sonucu master guardian 2 attı fakat ben 3 kere yenilmeme rağmen silverlar ile girdiğim için silver 4 atmıştı yani tek girdiğin zaman senin seviyende adamlar geliyor senın kişisel puanın yuksek ise yıldız aldıysan yine yukselme imkanın var arkadaşım şahsen bende hiç yenildiğim bir oyunda rank atlamadım atladım dersem yalan olur fakat ilk söylediğime baktığım zaman benden daha cok yenilgisi olan yani 10 win 6 lose alan arkadaşım master guardian elit ben 10 win 3 lose silver 4 bunu goz önüne aldığın zaman kişisel oyun puanının da etkili olacağını anlarsın
  • Ghost Bullet kullanıcısına yanıt
    Hiç böyle düşünmemiştim hocam doğrudur. LoL'de de Elo mevzusu vardı buna benzer bi durum. Haklısın.
    http://forum.donanimhaber.com/m_102336311/f_//tm.htm

Lütfen bilip bilmeden yazmayalım. 16-1 oyun kaybedip bile rütbe alabilirsin. O beraberlikte 1, galibiyette 3 dediğin futbol ligi.
    bende lolden gewlmeyim hocam en başlarda bende sizin gibi düşünmüştüm fakat cs de sağolsunları bunları düşünerek oyuna kişisel puan da koymuşlar yani lolde siz 4 penta atsanız bile takımınız dolayısı ile kaybettiğinizde lp niz gidiyor ve yapıla bilecek hiç bir şey yok fakat sağolsun valve bunu düşünmüş sanırım ve cs go oyuncuları lig sisteminde hak yenmeyecek bir kıyakta bulunmuş şuan tek sorun hileler onlarında onune geçmek yerine banlamayı ve insanları tekrar satın almak zorunda bırakmayı tercih ediyorlar sonuç olarak bu şekilde inanılmaz kâr lar da elde ettiklerini var sayarsak mantıklı olmadığını soyleyemem yardımcı olabildiysem ne mutlu bana iyi forumlar
  • sieger kullanıcısına yanıt
    hocam arkadaşa zaten yeterli olacak acıklamayı yaptım arkdaş ta sağolsun mantıklı bulduğunu soyleyip teşekkür etti hatasını anladı insanlara bu kadar sert çıkıp huzursuzluk yaratmaya gerek yok bence sanırım arkadaşın son mesajını gormeden yanıtladınız neyse iyi forumlar dilerim sizede

edit : attığınız linke baktım bende tebrik etmek isterim gerçekten guzel açıklamışsınız fakat siz o linki atana kadar bende gormemiştim o başlığı başkalarıda gormemiş olabilir hocam bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost Bullet -- 13 Mayıs 2015; 15:42:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieger

http://forum.donanimhaber.com/m_102336311/f_//tm.htm

Lütfen bilip bilmeden yazmayalım. 16-1 oyun kaybedip bile rütbe alabilirsin. O beraberlikte 1, galibiyette 3 dediğin futbol ligi.

Güldürdün hocam

Bu oyunu her geçen gün daha çok seviyorum, adamlar oyuncu memnuniyetini çok düşünüyor. Diğer kuruluşlar gibi bencil değiller. İyi forumlar size de hocam.

• Evet görmeden yazdım, sadece soru sormuş birisine o kadar kesin yargılarla cevap verilince üzülüyorum, sonra o kişi de ben böyle öğrendim diye başka yerde anlatıyor derken iş çorbaya dönüyor. Yoksa niyetim kimseye zıtlaşmak falan değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mem De Lon

Yenilince puan kaybediyorsun öyle bi dünya yok ? Beraberlikte 1 Galibiyette 3 Puan alıyorsun diye biliyorum. Mağlubiyet ile kazanma şansı yok.

O zaman hiçbir şey bilmiyorsun demek ki. CS:GO'da ki ELO sistemi oyun sonu değil round sonu odaklıdır. Bir maçta bolca MVP olup, az bir farkla yenilirsen rank atlayabilirsin. Çok nadir bir durum olmasına rağmen imkansız değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tufty TheSINGER

quote:

Yenilince puan kaybediyorsun öyle bi dünya yok ? Beraberlikte 1 Galibiyette 3 Puan alıyorsun diye biliyorum. Mağlubiyet ile kazanma şansı yok.

O zaman hiçbir şey bilmiyorsun demek ki. CS:GO'da ki ELO sistemi oyun sonu değil round sonu odaklıdır. Bir maçta bolca MVP olup, az bir farkla yenilirsen rank atlayabilirsin. Çok nadir bir durum olmasına rağmen imkansız değil.

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. sieger güzelce açıkladı, konu da açmış ama kaybolup gittiğinden görememişiz. Konuyu boşu boşuna hortlatmaya gerek yok. İyi forumlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tufty TheSINGER

quote:

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp. sieger güzelce açıkladı, konu da açmış ama kaybolup gittiğinden görememişiz. Konuyu boşu boşuna hortlatmaya gerek yok. İyi forumlar

Konuyu hortlatmaktan ziyade bilmeyen diğer arkadaşlar için yukarlarda tutmak lazım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.