Şimdi Ara

CS GO PGL Major Krakow 2017 [Seçimler Ve Bilgiler] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
379
Cevap
2
Favori
10.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen haftaki turnuva az cok bazi seyleri gosterdi. Sk cok formda vp formsuz ancak major olmadigi icin yuklenmemis olabilirler

Navi gecen majordeki gibi gene yari yolda birakti sevenlerini

C9 toparlanmaya baslamis bunu gosterdi ama majorde ne yapacaklar bilinmez

3 0 tahminim ya sk ya vp olur

0 3 tahminim flipside olabilir ya da vega

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim seçimleri şu şekilde olacak,

C9 3-0, VP 0-3 gruptan çıkacaklarıda virtus, fnatic, sk, navi, g2, astralis, faze olarak verdim.

c9 ile sk arasında kararsız kaldım fakat :)
  • SK3-0, Vega 0-3

Diğer 7 Takım Navi, VP, Fnatic, G2, c9, astralis, mouz olarak verdik bakalım .
  • oynayıp oynamamakta ciddi kararsınızım bu salak format yüzünden ama oynarsam;

3-0 sk ya da faze oynarım yine

0-3 penta ya da vega.

güzel olacak bu major.
  • hysteria_ kullanıcısına yanıt
    Penta cok iyi gruptan cikar 0-3 sakn kynama cikamasa bile 2 win rahat alir

• quote:

Orijinalden alıntı: Lickshoot

Penta cok iyi gruptan cikar 0-3 sakn kynama cikamasa bile 2 win rahat alir

valla dostum çok iyilik bir durumlarını görmedim onların ben açıkçası.

vega ve liquidi yendiler elemelerde, onların da performansları ortadaydı.
    mouza yenildiler.

öyle bir hype aldı onları elemelerde ama majorda direk choke bekliyorum.

zaten ilk maçları SK ile. kafadan 0-1.
    Ben inaniyorum pentaya hosuma da gitti oynadıkları oyun. 0-3 oynamasak bence daha normal vega bile 1 alabilir ilk mactan blşa sticker parasi 3 puan icin

• Leş coin çıkaramadılar köln 2014 gibi coin yapalım pick'emimizi.
  • quote:

Ben inaniyorum pentaya hosuma da gitti oynadıkları oyun. 0-3 oynamasak bence daha normal vega bile 1 alabilir ilk mactan blşa sticker parasi 3 puan icin

hocam eğer pin peşindeysen tüm stickerları alacaksın. vereceğin max 10-15 lira fazladan olur ama tek bir maç galibiyetin bile çok etkisi var. mlg colombusta 3 puan ile kaçırdım altını 2 tane stickerı almamıştım çöp takım diye.

çünkü mesela 0-1 ve 0-2 ler kendi aralarında maç yaparken iki takım da almadığın sticker olunca boş geçiyorsun. ama oradan gelecek 1 doğru seçim çok etkili olabiliyor ilerde.

o yüzden pin derdinde olanların tüm stickerları almasını öneririm.

1 dakika hocam, simdi atiyorum sk vs vega macı var. Ben sadece sk stickerini satin almisim, sk galibiyetine oynayamiyorum mu anlayamadım? Yani kafamda vega ve flipside stickerinalmak yoktu

• quote:

1 dakika hocam, simdi atiyorum sk vs vega macı var. Ben sadece sk stickerini satin almisim, sk galibiyetine oynayamiyorum mu anlayamadım? Yani kafamda vega ve flipside stickerinalmak yoktu

oynuyosun hocam sorun yok. şundan bahsediyorum mesela

tırt takım diye vega, penta, big falan bu takımların stickerlarını almıyorlar. ne de olsa rakipleri faze sk astralis falan olur onlara basar puan alırım diyorsun. ilk etapta tamam alıyorsun ama sonra yenilenler kendi aralarında maç yapınca mesela penta-vega maçına iki takımın stickerını da almadığın için boş geçiyosun.
    Anladım dediginizi hocam ama suan swiss format varya smdi 3 galibiyete alanlar bidahaki turda eslesicekler, yani mesela 1-2 yapanların oynucagı mac bizim sticker sisteminde acik olmicak, biz ilk turlari 3 e ulasanlari direk sectigimiz icin 3 e ulasip ordan cikabilecek olanlar daha sonra eslesicekler o yuzden bu formatta big alinmasi gereksiz bana gore anlatabilmisimdir umarim mobildeyim :)

• Lickshoot kullanıcısına yanıt
    doğru, ancak big de elemelerde 3-1 yapmıştı hatırlatırım :)

demek istediğim zaten bo3 formatına geçildiği zaman işte. diyelim big de çıktı penta da, ya da vega flipside. bunlar yoksa patlıyosun o maç
  • stickerler o kadar kötü ki adamlar steamda bundle yapıp komple satıyorlar yada eskisi gibi tutmuyor artık millet baydı sticker olaylarından
  • Vay be bu turnuvadan 4 5 kişi ile oynamıştık. Şimdi adamlari izliyoruz. Bu turnuvadan altın alalim bakalım.

• CS GO PGL Major Krakow 2017 [Seçimler Ve Bilgiler]

Benim seçimlerimde bu şekilde arkadaşlar SK'ya inanıyorum
  • zhee kullanıcısına yanıt
    Bence NAVI çıkmalı oradan.Önerim ise yok :)
  • Çıkartmalar baya kötü ya çok basit geldi.
  • CS GO PGL Major Krakow 2017 [Seçimler Ve Bilgiler]
    3-0 ve 0-3'e oynamadım
  • Seçimler güncel son foto yüklendi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.