Şimdi Ara

CS GO'nun Popülaritesinin Bitmeye Başlaması (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 3-4 aydır csgo girmiyorum pubg lol oynuyorum csgo kendi kendini bitirdi hileler çok önemli
  • -Rusher- kullanıcısına yanıt
    Nerde o 2015... 2016'dan sonra sıkıntılı döneme girdi cs. En sonda bugündeyiz işte.. Turnavada cobble mapinde 400bin izleyici var.. Eskiden gift atar diye cobble'ı en az 1.2 milyon kişi falan izlerdi. Şimdi 400bin.. Cs'nin çöküşü.
  • KASAP1910 kullanıcısına yanıt
    http://steamcharts.com/app/730

qualifier için 400 bin normal gibi.
    hatta artmış?

https://esc.watch/tournaments/csgo/pgl-major-krakow-2017-main-qualifier
    https://esc.watch/tournaments/csgo/eleague-major-2017-offline-qualifier
    https://esc.watch/tournaments/csgo/eleague-major-2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 16 Ocak 2018; 20:36:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben farklı bi yer de mi oynuyorum acaba Faceit level 10 da takılıyorum Hiç bir hile yok Global maçlara giriyoruz arada çok nadir geliyor hile Faceit de son 1 yıldır gelen hile sayısı 1 o da banlandı
  • ESL One Cologne 2015 fnaticin şampiyon olduğu turnuvadan sonra hiç bi turnuvayı zevk ala ala izlemedim.

valve hakediyor bence adamların umurlarında değil resmen kasadan başka bişey gelmiyor oyuna hayır hileyi bitirseler zaten yeter.

faceitte 10 level oynuyorum hile gelmiyor faceit tavsiye ederim
  • f0rest kullanıcısına yanıt
    Takip etmediğim için eleme maçları olduğunu bilmiyordum, majorda düşüş olabilir ama hatta şu gift olayını kaldırsalar bence turnuva farketmez toplam izleyici sayısı %80 azalır
  • lol oynanmıyor çoluk çocuk bitmiyor 3 saat oynadım seri maçım 2 win 2 loose adam geldi trolledi sebepsizce çöp oldu 3 saat %80 winrate im var.

pubg oynuyordum bir süredir 1000 liralık item cıktı kasalardan tppde evlerde yatalaklardan bıkıp fpp gectim farkı yok her yer bina her camda adam camperlardan bıktım.

cs oynuyordum esea +A oldum cidden yetenekli adamlar geliyordu bi yere varmadı kalkıp istanbula gidip turnuva kovalamaya hevesim yoktu buda baydı.

sonuç olarak hangi oyuna girsem tilt ve tansiyon hastası olup cıkıyorum knight online özledim en azından kendi yagımızda kavruluyoduk millete bagımlı oyunlar çok zor.

Bide bunlar hile faktörünü katmadan sıktı beni hilecileri saymıyorum bile oyunların amacı hedefi yok cs ilk zamanlarki hırsım ve kaybetsemde aldıgım keyif geri gelmiyor sonuçta 15-16 senelik oyun

ki ben betasında oynuyordum internet kafelerde 8-9 yaşlarındayken.Lol 8.sezonu bitti nerdeyse cs kaç senelik oyun biraz heyecanın düşmesi normal majorlarda eskisi gibi keyif vermiyor neyseki space

var dünya kupasını okul kantininde izlemiş nesil olarak milli duygularla takip ediyoruz ütü suratlı ropz attıgı twitle hepten ateşledi.Yunanlı gibi döktük denize gavurları.

• Mg1 maça giriyorum , adam daha köşeyi dönerken bana bakarak geliyor

Tek hs atıyor sonra da gülüyor

Böyle oyunu kim oynar ki?
  • Eski 1.5 gunlerimizden gelen alışkanlık olmasa yüzüne bile bakılmaz oyunun. Ama o kadar seviyorum ki birakilmiyor, yine de 3 aydir toplasanız 3 5 rekabetçi girdim. Ne ettiler güzelim oyunu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hile dedin mi onlara oynamayı öğren,smurfum,info aldım diye başlıyorlar.Sonrada biz ağlayan nooblar oluyoruz.
  • Hile gerçekten bu oyunun sonunu getirdi aslında oyun pahalı olsa millet kolay kolay açamaz hileyi.R6 siege e kaymıştım ben hile den bıkınca 5 ay sonra geri döndüm ancak hiç bir şey değişmemiş.Adamlar takım etiketi falan almış ct de biz t de ne hikmetse nereyi bassak 5 kişi orada bekliyorlar.Hack yazınca smurf um ağlama.

Online oyun pahalı olacak bebeler oynayamayacak gerçekten oynamak isteyen paraya kıyıp alacak hile açan 2 kere düşenecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Citizen'in Pengueni -- 18 Ocak 2018; 8:15:21 >
  • Global rankın yarısı hile
    Eski haritaları kaldırdıklarından beri pek oynamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 18 Ocak 2018; 9:27:15 >
  • şöyle söylim

i7 4770 işlemci
    gtx 650 ti boost ekran kartım vardı

aldığım fpsler yeni d2 de 150-200 civarı

diğer haritalarda da 180-250 civarı falandı. aksiyona bombalara göre vs değişiyodu oyun içi bilirsiniz

monitör 144 hz olduğu için 150 den aşağı düşüşler yırtılma falan yapıyordu. smoke önü vs kasmalar oluyordu dedim bi ekran kartı alayım.

gtx 970 aldım gidip adam gibi oynayayım diye. fps de artış falan olmadı. böyle saçma bi oyun ben görmedim arkadaş.
  • hysteria_ kullanıcısına yanıt
    Ben 1080p'de i7-6700K / GTX 1080 / 16GB Ram İle 250/300FPS Alıyorum :)

O Zaman Ben Ağlayayım mı. CSGO Belli Bir Yere Kadar FPS Veriyor Zaten. Yani 800/900FPS Alsan Mutlu mu Olacaksın Dostum.

• Dün Kartal Smrf Hesapla Arkadaşlarla Bir Maç Gireyim Dedim. D2 Falan Hikaye. Hile Çoğu Haritada Var. Dün İnferno Haritasında Denk Geldi.

Arkadaşlar Ağlayan Bir İnsan Değilim Ama Öyle Saçma Yerlerde Öyle Saçma Vuruyor ki Aklınız Almaz. 1/2'yi Boşverdim 5/6 Kere Yapsada Kabul Ama Her Raund Böyle Frag Alamazsın Dostum. Adam 1v3 Kalıyor. B Side Alanını 2 Arkadaş Smoke'la Kapatıp Bomba Çözerken Önce Bombayı Çözeni Aradan 2/3 Sn Geçmeden Diğer 2 Arkadaşında Smoke İçinden Frag'ını Alıyor. Takım Arkadaşlarım Banana'da Düşüyor 1v5 Kalıyorum Shift'le Evde Yürüyorum ve Yerin Belli Değil, Adam Öyle Bir Pick'liyor ki Takım Arkadaşından Info Alsan Öyle Pick'leyemezsin. Adamı Görmenle HS Yemen Bir Oluyor.

Kısacası; Arkadaşlarınızı Kırmamak İçin CSGO Ranked Girilebilir yada Ben Bu Tür Şeyleri Takmam, Eğlence Olsun Diye Girebilirsiniz. Ama Eğleneceğinizi Sanmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: JacquesC

Ben 1080p'de i7-6700K / GTX 1080 / 16GB Ram İle 250/300FPS Alıyorum :)

O Zaman Ben Ağlayayım mı. CSGO Belli Bir Yere Kadar FPS Veriyor Zaten. Yani 800/900FPS Alsan Mutlu mu Olacaksın Dostum.

hocam 700 800 fps vermesin zaten de, 300 ün altına da bi zahmet düşmesin. dediğin sistemle 4k ultrada oyun oynuyorsun. kıçı kırık cs 150 fpslere düşünce insan soğuyor.

monitör 144 hz olduğu için de göze batıyor fps düşüşleri.
  • Valve sana hersey müstahaktır

2013 te go yu satamadın 1.6 nın popülaritesinin önüne gecemedin diye cıkardıgın boktan güncelleme ile 1.6 oyuncularını cok üzmüştün

• wardsg1 W kullanıcısına yanıt
    Ne güncellemesi getirmişti?
  • lofer_freud kullanıcısına yanıt
    1.6 nin dinamiklerini bozan bir güncelleme idi güncelleme aksami ilk kez csgonun oyuncu sayisi 1.6 yi gecmisti

• Harbiden de öyle PUBG geldi tüm oyunları duman etti.CS:GO girdiğim gibi kanser oluyorum troll takım hile oyundan sogutuyor pubg 5-6 saat oynadım hiç hileye denk gelmedim şuana kadar ve oyun sarıyor zevk veriyor insana csgo 2015den sonra iyice battı yeni veletler türedi doğal haliyle hilede arttı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.