Şimdi Ara

CS:GO hilede 64 tick ve demo yanılgısını kırıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 64 tick serverda bazı arkadaşlar inatla diyordu ki

yaww arkadaş adamların günahını alıyorsun adamlar kafaya tutuyor 64 tick ten yada demo olduğundan öyle gözüküyor diyordunuz

açıklayın bakalım 3. ve 4. kill kafaya neredeyse 2 parmak mesafe varken hs giderken

5. killde nasıl olurda tam üstüne gidiyor adam aynı adam demo aynı demo 64 tick server aynı 64 tick server

hadi bakalım

buda ban yiyen bir hilecinin 2 side benzer vuruşlar hala gelmişler flik diyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 2 Mayıs 2020; 18:53:45 >

• demolar 32 tick
  • Hile bu 64 32 16 1 tick fark etmez overwatch demoları da aynı faceit justice da aynı hepsi demo gönderip izle karar ver diyor demolar hatalıysa bunlar yollanmazdı
  • Fat Tony kullanıcısına yanıt
    Aynen Hile .. Arkadaş da doğru söylemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fat Tony

Hile bu 64 32 16 1 tick fark etmez overwatch demoları da aynı faceit justice da aynı hepsi demo gönderip izle karar ver diyor demolar hatalıysa bunlar yollanmazdı
    şimdi arkadaşları ulaştı bu vuruşların flick olduğunu söylüyorlar dünyaca ünlü yıldız oyuncuların flicklerine bakıyorum şu an gene

böyle birşey yok
  • A long awp duran arkadaş kimseyle fight yapmıyor infosu yok bu arkadaş 2vs1 kalıyor short vurup bıçak çekip b koşuyor hiç kontrol yok tünel car side door aim yerde diğer konuda hacı adamın cross tutuşundan nasıl oynadığını anlarsın iyi oyuncular bu adamın aimın beş para etmez olduğunu anlar ben çok iyi oyuncuyum diye söylemiyorum yıllardır major vs vs izliyorum gözlemci diyeyim onlar dediğini desin finalde hepsi aynı vac salla gitsin bitmez bunlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.