Şimdi Ara

Cs:go Hile kullanan bi arkadaş daha!Edit : Ban yemiştir hayırlı olsun. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
4.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu adam ban yicek mi çok merak ediyorum, bana göre temiz çünkü. Öyle 1-2 şüpheli harekete hile denilmesi çok mantıksız, adamın duvara aim tutması gibi normal birşey olamaz, iyi yer tutan birisi zaten adamın gelebileceği muhtemel yerlere aim tutar, açıkcası izlerken uykumun geldiği bir demoydu, her elde acaba bu kez şüpheli bir hareket yapacak mı diye düşündüm ama gelmedi, bakalım bende merak ediyorum bu arkadaş ban yicek mi diye, bu arada hile diyen arkadaşların rankı ne merakımdan soruyorum yanlış anlamasınlar küçümsemekten falan değil
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Youtubede bu arkadaşlardan çok var 3 kere art arta zıplayan adamlara bunny script diye report edenler var. Adam çıkıcak yerlere aim koyup çıkınca vurunca aimbot diyen tipler var. Boşver boşuna kafa yoruyorsun. Türk globallerin % 70 i hala yere bakarak koşuyor. 3 kille 25 round bitiren Türk global gördüm ve bu adam 2300 saat oyun oynamış 600 wini var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Bu adam ban yicek mi çok merak ediyorum, bana göre temiz çünkü. Öyle 1-2 şüpheli harekete hile denilmesi çok mantıksız, adamın duvara aim tutması gibi normal birşey olamaz, iyi yer tutan birisi zaten adamın gelebileceği muhtemel yerlere aim tutar, açıkcası izlerken uykumun geldiği bir demoydu, her elde acaba bu kez şüpheli bir hareket yapacak mı diye düşündüm ama gelmedi, bakalım bende merak ediyorum bu arkadaş ban yicek mi diye, bu arada hile diyen arkadaşların rankı ne merakımdan soruyorum yanlış anlamasınlar küçümsemekten falan değil

adamın çıkacağı yere aim tutsa duvara aim tutuyo demem güzel kardeşim... 10. roundda B de aug la aldığı 2 kişiyi izle öyle gel yorum yap buraya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_celik

quote:

Bu adam ban yicek mi çok merak ediyorum, bana göre temiz çünkü. Öyle 1-2 şüpheli harekete hile denilmesi çok mantıksız, adamın duvara aim tutması gibi normal birşey olamaz, iyi yer tutan birisi zaten adamın gelebileceği muhtemel yerlere aim tutar, açıkcası izlerken uykumun geldiği bir demoydu, her elde acaba bu kez şüpheli bir hareket yapacak mı diye düşündüm ama gelmedi, bakalım bende merak ediyorum bu arkadaş ban yicek mi diye, bu arada hile diyen arkadaşların rankı ne merakımdan soruyorum yanlış anlamasınlar küçümsemekten falan değil

adamın çıkacağı yere aim tutsa duvara aim tutuyo demem güzel kardeşim... 10. roundda B de aug la aldığı 2 kişiyi izle öyle gel yorum yap buraya...

Yukarda da dediğim gibi demonun tamamını izledim, bu adam hileyse ben bu oyunu 700 saat boşuna oynamışım diyorum, tecrübeli arkadaşlarda yazsın rankını ve görüşünü, kendi rankım le, adamın aiminde ve yer tutuşlarında hiç bir anormallik görmedim..

• Le olduğun için görmüyorsunuz hocam bende globalim 1.5k oynama süresi bende diyorum ki hiç bir GLOBAL ARKADAŞ veya AIMI BU KADAR IYI BI ARKADAS bu şekilde yere bakarak yürümez adam yerden mi çıkacak o neyin bakışı yerde bişey arar gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjenrobbenn

Le olduğun için görmüyorsunuz hocam bende globalim 1.5k oynama süresi bende diyorum ki hiç bir GLOBAL ARKADAŞ veya AIMI BU KADAR IYI BI ARKADAS bu şekilde yere bakarak yürümez adam yerden mi çıkacak o neyin bakışı yerde bişey arar gibi :)

O da sizin görüşünüz hocam saygı duyarım, bu arkadaş ow düşse kimse hile demez yere bakıyor diye, sonuçta ranklar vs gözükmüyor orada ve ekstradan 2 headshot attı diye hile denilmez bir adama, sonuçta şans faktörü de var bu oyunda
  • Bir tane bile normal vuruşu yok daha neyini savunuyorsunuz.
  • Bende yeni oyun arayışındayım CS:GO'yada başlanmaz sanırım :D yorumlar iç açıcı değil pek
  • Hocam böyleleri olsa da bence en oynanabilir oyun şu sıra ping sorunu var hile sorunu var ama hala oynuyoruz :D
  • arjenrobbenn A kullanıcısına yanıt
    10 seneden fazladır MMO oynuyorum artık gına geldi diyebilirim Knight , Wow , Aion , Silkroad oynadım. Bir süre sonra farklı bir oyun türü arıyor insan single player oyunda beni sarmıyor karşıdakinin NPC olduğunu düşününce soğuyorsun ister istemez. Dota 2 oynuyorum steam de birtek onada bir patch getiriyorlar AKK yi mahvediyor. 2 gb lık oyun oldu 20 gb birde ruslar kanser ediyorlar hem ingilizce dil filtresi seçiyorlar hemde rusça yazıyorlar ben böyle arsız bir toplum görmedim. Bu kadar zaman oynadım adam gibi takımda toplayamadık işte solo keyif alacağım oyun arıyorum FPS türlerinden Point Blank oynadım 1 sene kadar ondada çok TL muhabbeti dönmeye başladı birde veletler bastı gene oyunu bıraktım.
  • arjenrobbenn A kullanıcısına yanıt
    10 sene kadar MMO oynadım artık gına geldi farklı oyun türü arıyorum single player oyunda sevemedim NPC ile oynadığını düşününce sıkıyor bir süre sonra insanı. FPS olarak point blank oynamışlığım var 1 sene kadar ondada TL muhabbeti ve velet geyikleri başlayınca bıraktım.
  • aynen hocam o konuda işte en eşit olan oyun bu para üstünlüğü yok tabi ping fps olayı başka :) pc niz de iyiyse bence deneyin derim bilmiyorum tabi ki
  • Turkhes kullanıcısına yanıt
    Knight falan pek oynamadım da eskiden mu online vardı adam gibi oynuyorduk sonra sezon mezon diye diye batırdılar oyunu. Şimdi bir cs kaldı eskilerden, o da böyle hile kaynıyor. Tabi karekterli insanlar da var yani yok değil, onlara denk geldiğin zaman keyif alıyorsun.
  • Bu kişinin movement'ı, oyun stili, refleks süresi, mouse kontrolü, peeking seviyesi global elite seviyesinde değil o gayet açık. Bu kişinin hile kullanıp kullanmadığını duvardan bakarak mı çıkıyo, aim'i mi kaydı şeklinde anlayamazsınız bunlar private hack. Gerçi amatör biraz zaman zaman kitlendiği bariz belli oluyo. Diyeceğim o ki en fazla mg1-mg2 seviyesindeki oynayışıyla kendini ele veriyor arkadaş. %99 aim asistance (global elite)
  • Kardeşimin arkadaşı vardı wh kullanıyordu uzun süre vac yemedi bir ara pre girdiğimizde oyundan atıldı ve ban yedi sonra oyuna güncelleme geldi zaten onun kullandığı hileyi kapatmışlar fakat emin olun 6 ay sonra banlanınca ne anlamı kalıyor demeyin, ben o çocukla 2 3 maç pre girmiştim sırf bu yüzden "birlikte girdiğiniz bir arkadaşınız sınırsız uzaklaştırıldı sizin de şu kadar maçınız geçersiz sayılmıştır" diyip lig düşürdü winleri düşürdü vs. valve hak geçmemeye çalışıyor o konuda :D
  • tr_rammstein_tr T kullanıcısına yanıt
    CS nin hilesiz sürümüne rastlamadım daha 1.3 ten beri aynı safsata zaten. Deniyecem bakalım keyif verecek mi dota yüzünden steami açmaya korkuyorum gerçi downloadu köklüyor.
  • çok var kullanan işin garip kısmı kullandıkları çok belli ama oynamaya devam ediyorlar öyle hesap kapatma ile olmaz ıp ban atsalar belki azalır
  • ARkadaş steam id si değiştiriyor sürekli güncelliyorum reportlamaya devam .:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: can_celik

quote:

Yukarda da dediğim gibi demonun tamamını izledim, bu adam hileyse ben bu oyunu 700 saat boşuna oynamışım diyorum, tecrübeli arkadaşlarda yazsın rankını ve görüşünü, kendi rankım le, adamın aiminde ve yer tutuşlarında hiç bir anormallik görmedim..

700 saati boşuna oynamışsın kardeş. Rest in Pepperonis...

http://steamcommunity.com/profiles/76561198248966350

https://vacstat.us/u/76561198248966350

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyDestroyeD

çok var kullanan işin garip kısmı kullandıkları çok belli ama oynamaya devam ediyorlar öyle hesap kapatma ile olmaz ıp ban atsalar belki azalır

IP Ban atsa nolacak çoğu ev kullanıcısının IP'si değişken, bir modeme reset atarsın değişir, sabit IP sahibi var mı ki? Yapabilecekleri en iyi şey hesap kapatmak ki onu da VAC Ban ile yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.