Şimdi Ara

Cs:go Hile kullanan bi arkadaş daha!Edit : Ban yemiştir hayırlı olsun.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
4.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu kişi türk bi arkadaş ve Çok sağlam bir hile kullanıyor. Attığım demoyu izleyip hile olduğunu düşünenler reportlarsa sevinirim.
    Demo yu izlerken ;
    Videodaki kişinin Dmg veya nova gibi yürümesi attığı flashların düşük rütbeli bi kişi gibi olması ama Aime bakınca herşey hs ve tüm awp killer Flick shot çok gariptir ki.

Aim desteği bariz ortada buyrun izleyin

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-Vur49-H82fo-T6kaa-ZjyxD-rcpmJ

Steam link :

http://steamcommunity.com/profiles/76561198248966350

Edit :Arkadaş 10 kere fln steam id ve nick değiştirdi galiba forumu takip ettiği ne kadar belli oluyor :) :) belki yorum atanların içinde. Suçlu işte korkuyor ya ban yersem Private kullanıyorum ama overwatch dan korkuyorum repotlamasınlar ayağına sürekli bi id değiştirme olayı bizde bulmaya devam :) :)

edit2 : Bi arkadaşın önerisi üzerine bu linki koydum. Şimdi hesabı mı değişeceksin arkadaş. Linki günceller güncellemez adam id değişiyor :D Bu hile degil diyen çocukda sensin galiba ama kaçış yok :)

edit3: Bu arada arkadaş profilde ismini değiştiriyor. Ben nickini buraya yazayım banlanmadan önceki nickini :) Bu linkte zaten değiştirdiği tüm isimler gözüküyor.https://vacstat.us/u/76561198248966350 ( boşuna forumu takip edip nick değişmene gerek yok :)

RobNTR01

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arjenrobbenn -- 14 Ocak 2016; 21:02:58 >

• Benim artik steam e guvenim kalmadi 3 ay önce bariz hile kullanan adami reportladim sayisiz arkadasima reportlattim bu forumda oyun linki ile konu acip insanlarada reportlattim ama sonuç adam cs oynamaya ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ,Malesef hocam yine de bi umut deniyoruz işte. yapacak bişey yok Boş boş güzelim oyunun seslerini artık bi halta yaramaaz at koşuyor sesine dönüştüreceğine keşke hile ile uğraşsa da oyun daha iyi hale gelse.
  • arjenrobbenn A kullanıcısına yanıt
    Bu flick shoot dürbünü ortalamadan vurma değil mi?
  • mesela solu keserken sağdan çıkana dönüp atmak ya da bi duvarı inceden keserken genişten çıkana döndürüp atma olayı. Bu arkadaşın reflexler o kadar yavaş ki çıkıyor anca aim desteği sayesinde dönüp atıyor bu kadar kötü ama hilesi sagolsun globale getirmiş .Sürekli hs atıyor zaten :)
  • Bazı hile kullananlar hemen banlanmıyor, bu süreç 6 ay bile olabiliyor, bunlar değişik program bulup değişik yazılım ürettikleri için, anti cheatte bu raporlara bakarak güncelleniyor ve bir banlanmaya belkide yüzlerce kişi banlanıyor aynı hileyi kullanmakta olan, kısaca hile kullanan kişi er yada geç ban yer arkadaşlar
  • Bu adam uzaktan bi arkadaşım olup global olduğunu biliyorum birlikte oynamışlığımız var. Ben bile hile olduğunu düşünüyorum %99 trigger kullanıyor.

sirswagger. com isimli siteye girerseniz paralı hile satıyorlar bu hile olabilir
  • :D aynen hocam hilesi gayet saglam ücretsiz oldugunu sanmıyorum ama banlanacagına inanıyorum inş reportlar işimize yarayacaktır.
  • Hileyi yapan kişinin ismini çoğu oyunda gördüm zaten adam profesyonel cheater :D :D dallamanın her oyuna bir hilesi var baya azimli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akj3NN -- 16 Kasım 2015; 21:31:15 >
    Hocam bu arada demonun tamamını izledim adam temiz geldi bana ya bilemiyorum şüpheli bir vuruş göremedim, bahsettiğiniz gibi trigger vs durum olsa aimde kaymalar olur, gayet sade vuruşları var adamın
  • hocam adamın aiminde sekme olması gerekmiyor private bi hile ise sekmeye gerek yok sadece kafa hizasına dogru geldiginde yavaş şekilde kaymalar olur bunları dikkatli bakmak lazım ama zaten bu kadar çok hs yi kimse atamıyor ki bu yere bakarak yürüyen adam mı atacak? flash atmayı bilmiyor yere bakarak yürüyor ama tık tık herkese hs atıyor :D :D neyse sizin görüşünüz tabi ki.
    anladım sağol, peki benim dediğim olay nedir o da hile değil mi?
  • hayır aslında bi anda dönüp atınca dürbün tam adama gelmese de mermi adama gelebiliyor son anda eğer o işi düzgün yaparsan ama çok fazla yapılabilen bişey değil onun için kişi devamlı yapıyorsa hile olabilir ama arada yapmak şans veya reflex denebilir.
    eyvallah aradığım cevap buydu, bana denk gelenler oyun boyunca hep böyle vuruyor çünkü.
  • Bana güvenebilirsiniz ki defalarca oyun oynadım bu adamla böyle bir awp kullanmak yok özel muhabbetlerimiz olmuştu bana Türkiyenin en iyi awpsi benim felan dediğini hatırlarım. Hileyle ego patlaması yaşayan 20 yaşlarında birisidir kendisi. M4 ve Ak47 oynayışı silver kadar kötüdür bu adamın triggeri olduğuna eminim insan vuruş ıskalamaz mı yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Bazı hile kullananlar hemen banlanmıyor, bu süreç 6 ay bile olabiliyor, bunlar değişik program bulup değişik yazılım ürettikleri için, anti cheatte bu raporlara bakarak güncelleniyor ve bir banlanmaya belkide yüzlerce kişi banlanıyor aynı hileyi kullanmakta olan, kısaca hile kullanan kişi er yada geç ban yer arkadaşlar

6 ay boyunca oyunumun anasini belledikten sonra atilan banin bana faydasi ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Stattrak

quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Bazı hile kullananlar hemen banlanmıyor, bu süreç 6 ay bile olabiliyor, bunlar değişik program bulup değişik yazılım ürettikleri için, anti cheatte bu raporlara bakarak güncelleniyor ve bir banlanmaya belkide yüzlerce kişi banlanıyor aynı hileyi kullanmakta olan, kısaca hile kullanan kişi er yada geç ban yer arkadaşlar

6 ay boyunca oyunumun anasini belledikten sonra atilan banin bana faydasi ne ?

Steame anlat derdini
  • Stattrak kullanıcısına yanıt
    valveın anti-hile politikası gayet iyi bence. Hileyi engellemek mümkün değil. Olabildiğince çok kişiyi ve itemi banlamak ekonomik açıdan işlerine geliyo. Programlamayla ilgilendiğimden şöyle söyliyeyim cs go için hile yazmak gerçekten zor değil. Vac neredeyse hiçbir şeyi engellemiyor zaten. Ama elinde sonunda ban yiyosun kaçışın yok. 7-8 tane banlı hesabı bulunan sorunlu insanlar var
  • 10. roundda aug la duvara aimli şekilde beklemesi (ne tesadüfse crosshair tam bananadaki t nin kafasında) ve yine ne tesadüfse tam adam sabit durup bomba çektiğinde çıkıp vurması sonra tekrar içeri girip yine çıktığında yine ne tesadüfse bu sefer soldaki t ye pre-aimli çıkması...

12. roundda a plantta cz ile vuruşu insanüstü bir refleks...

genel olarak ne hikmetse secure dolaşırken beklediği yerlerin hepsinden adam çıktı ama haldır huldur yürürken pusulacak yerler bomboş :D

çaktırmamaya gayret etse de private hackli güzel bi arkadaşımız bu kişi...
  • Yorum için teşekkürler banlanması umuduyla bekliyoruz :d
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.