Şimdi Ara

CS GO Ekran kartı önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus M5A97 anakart.
    AMD FX X8 8320 Soket AM3+ 3.5GHz 16MB Önbellek 125W 32nm İşlemci
    8 GB 1600 MHz CL9 RipjawsX DDR3 RAM
    ASUS HD6750 DDR5 ekran kartı.
    Xigmatek Asgard 400w kasa.

Bu şekilde bir bilgisayarım var uzun zamandır kullanamıyorum ekran kartım çok düşük seviyede sanırım. Oynadığım oyun CS:GO. Bu sistemle FPS oranı çok düşük değil ancak oynanacak seviyede değil. Hareket halinde çok düşüyor. Başlıkta belirttiğim gibi bir ekran kartı ile bu sistem güncellenebilir mi? Ya da ne yapmam gerekir? Ekran kartını güncellesem sanırım 8 çekirdek işlemci beni bir süre idare eder. Beni 2 sene götürebilecek bir sisteme ihtiyacım var. İlerde tüm sistemi değiştirmek istiyorum, o yüzden şimdi çok masraf yapmak istemiyorum. Beni 1 2 sene daha idare etmesini istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum, iyi günler.

Not : Bu işlerden pek anlamıyorum. :)

MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 AERO ITX 2G OC 2GB 128 bit GDDR5 Bunu önerdiler bu alınabilir mi ?

Birde ekran kartını aldığım zaman bu sistemle istediğim performansı yakalayabilir miyim ?
    bu anlık takılmalar fps düşüşleri düzelecek mi ?

• bütçe?

power supply zayıf bu arada gtx 770 falan önerecektim ama yetmez.

o psu ile biraz zor. sistem eski malesef.

en kötü ihtimal gtx 650 ti boost al. kendim kullanıyorum şu anda gtx 780 ya da 970 alıcam yakında. 200 fps sabit atıyorum kolay kolay altına düşmüyor. 250-300 tl bandında bulursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hysteria_ -- 3 Ağustos 2017; 16:13:5 >
  • sistem gayet güzel.

kesinlikle 1050Ti al. Düz 1050 alırsan üzebilir seni.
  • psu yetiyorsa 1050 den vazgeçme derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psu +600 watt yapmalısın 400w sıkıntı çıkarabilir gibi.
  • Cevaplarınız için teşekkürler bütçem 500 600 arasıdır.
    Sanırım ben aradığım kartı buldum PSU da bu kart için yeterli MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 AERO ITX 2G OC 2GB 128 bit GDDR5 ama benim merak ettiğim cevap şu eğer bu kartı alırsam istediğim performansı verecek mi şuan benim oyunum anlık takılmalar oluyor bu ekran kartının yetersizliği mi ? bu kartı alırsam çözüm olacak mı ? işlemci sanırım bu oyun için yeterli doğru mudur ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.