Şimdi Ara

cs go bıçak fiyat aralığı hk.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde 3 tane bıçak var. Sizce ne kadara satabilirim?

Karambit Doppler P3 - 0,004 float. backside çoğunlukla siyah playside mavi.
    Karambit Tiger Tooth - 0,011 float. clean corner baya temiz.
    M9 Bayonet Marble Fade - 0,011 float.

http://steamcommunity.com/id/gilliamesk/

Yakında ss'leri de atarım. Nereye baksam çok farklı fiyatlar görüyorum. Birinde bıçağın floatı iyi ucuz diğerinin kötü ondan pahalı. Bilirkişi arkadaşları beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general_einstein -- 19 Mayıs 2016; 5:13:19 >

• Karambit tiger 205 key ort gideri olur o floatın
    Karambit p3 165-170key

M9 da 205-215 key arası Üç kısmına göre

Fiyatlar nettir bu şekilde :) hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlı satış fiyatları da 10ar KEY altıdır

• mrsavas02 kullanıcısına yanıt
    hocam fiyatlar için teşekkür ederim fakat keylerden anlamıyorum. anlamıyorum dediğim 1 key kaç dolara denk geliyor? kimi 2,8 dolar diyor kimisi 2,3 dolar. nasıl bir hesap yapmak gerekir?
  • hocam durmadan kroma 2 kutlusu mu açtınız

• Sen 1 keyi 2.5 dolar hesapla kafan rahat olsun

• mrkrc kullanıcısına yanıt
    valla öyle oldu ya. doppler marble' ı çıkarmadan önce 2 tane flip doppler + gut doppler ile bayonet damascus mw çıkmıştı sattıkça kasa aldım bunlar çıktı da durdum xD
  • sağlam profilli yabancı birisi hepsine 1450usd teklif etti. versem mi vrmesem mi bilemedim. adamı bulamayız da xD

edit: başka teklifler var düşüneyim deyince 1700usd dedi. var bunda bişey ama.

http://steamcommunity.com/id/BosstonRestocking

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general_einstein -- 18 Mayıs 2016; 22:14:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general_einstein

sağlam profilli yabancı birisi hepsine 1450usd teklif etti. versem mi vrmesem mi bilemedim. adamı bulamayız da xD

edit: başka teklifler var düşüneyim deyince 1700usd dedi. var bunda bişey ama.

http://steamcommunity.com/id/BosstonRestocking

Aman hocam riske girme

• Dostum sakın ola PayPal vb satma satacaksan Türke sat sonra saçını yollarsın hepsi dolandırıcı yüksek lvl li profillerle eklerler seni aman dikkat et

• Birde miktardan önce güvenli satmaya bak ya elden yada referanslı üyelere satabilirsin fiyatı yüksek teklif verenler bilki dolandırıcıların ilk yöntemi karşısındakinin gözünü dönderiyor sonra sende ilk İtem vermeyi kabul edersin itemi alır bloklar seni sonra aç gözlülüğe yanarsın aman dikkat et

• uyarılarınız için teşekkürler.
    çok şekil yapmış ama konuştukça anlaşılıyor. önce para sonra itemler diyince de hallederiz ayaklarına geldi.
    toplam 4000 yapar mı bu bıçaklar ona taktım. ona göre ekstre ne kadar kaçacak onu hesaplamlıyım :)
  • eğer google chrome kullanıyorsan google ye steam invertory helper yaz chrome eklentisini indir kur. sonra chrome den steam envarterine girdiğin zaman orda normal fiyatları yazıyor. ama eğer nakit olarak satmak istiyorsan orda yazan fiyatı ortalama 0.65 0.70 ile çarpman gerekiyor.
  • bıçakların değerlerinin göründüğü ssleri ekledim.
  • doppleri forum dışına sattım 1000tl' ye. kaldı iki :p
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.