Şimdi Ara

Cs Go: 50 Fps Alıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Pc modelim abra a5 v5.2

• Hotkey sürücüsü kurulumu . Süreklimi 50 fps alıyorsunuz yoksa düşüşmü yaşıyorsunuz.

Biraz daha detaylı bilgi verirseniz daha iyi olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Hotkey sürücüsü kurulumu . Süreklimi 50 fps alıyorsunuz yoksa düşüşmü yaşıyorsunuz.

Sürücülerim tam
    50 fps civarı 45-55 arası oyunda low ayarlarla bu fps yi alıyorum anlamadım olayları
  • quote:

Orijinalden alıntı: solwied

quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Hotkey sürücüsü kurulumu . Süreklimi 50 fps alıyorsunuz yoksa düşüşmü yaşıyorsunuz.

Sürücülerim tam
    50 fps civarı 45-55 arası oyunda low ayarlarla bu fps yi alıyorum anlamadım olayları

Muhtemelen ekran kartınız devreye girmiyor , servis ile görüşün gerekli yardımı sağlarlar .
  • Sorunumu monster notebookumu prize takarak çözdüm
  • E normaldir bataryada oynayıp tam performans almayı beklemeyin.
  • Bu sorun birçok problem sonucu ortaya çıkabilmektedir. FPS sorunu olan tüm monsterlar için adım adım yapılacakları yazıyorum.

1-) Öncelikle nvidia denetim masasından ve geforce arayüzünden pilde ve sarjda performans için maximum performansı seçin. asla enerji tasarrufu falan seçmeyin.

2-) Oyunları mümkün olduğunca sarjda oynayın.

3-) thermal throttling (yanlış yazmış olabilirim) yani yüksek ısıdan dolayı işlemci ve gpu performansının düşmesi olasılığını kontrol edin. (aida 64 extreme ile test edebilirsiniz.)

4-) tt durumu veya tt olmasa bile çok ısınma oluyorsa fanları komple sökün,iyice temizleyip makine yağıyla pini yağlayın (youtube yoldaşınız olsun). Termal macunları güzelce yenileyin. Yüksek performanslı termal macun arıyorsanız tavsiyem cooler master mastergel maker. Monsterın servis macunu yerine bunu kullanıyorum overclocklu 960m ile yardırmadığım oyun yok . laptop 4 senelik bu arada. Başlığa nazaran örnek vermek gerekirse CS:GO yüksek ayarlarda FHD 200-250 fps alıyorum ortalama (yoğun çatışmalarda 180 civarına düşüyor).

5-)Eğer sürekli olarak bu sorunu yaşamayıp son birkaç gündür yaşıyorsanız, voltaj düşüklüğü ihtimalini gözden geçirmeniz gerek. Başka bir prizden, olmuyorsa starbucks gibi bi mekanda falan deneyebilirsiniz.

6-)Bunlardan hiçbiri işe yaramıyorsa size servis yolu gözüktü demektir. Servise yollamadan önce bi format çakıp olası yazılımsal etmenleri kontrol etmenizde fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whidbey -- 26 Nisan 2019; 10:47:4 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.