Şimdi Ara

CS 1.6 Serverımız Açıldı Desteklerseniz Sevinirik :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni açtık 16 kişilik arada uğrarsanız seviniriz daha dün açıldı en fazla 8 kişiyi gördük umarız 2 aya kemik kitleye ulaşırız

DHninde serverı var ama ne bileyim maç olur sorun olur falan bizide ziyaret ederseniz seviniriz.Özellikle buraya açtım CSciler falanda konu dışı takıldığı için daha çok gören olur diye kolay gelsin herkese...

IP:212.68.45.47

• 1.5 olsa Hep serverinizde takılırdımama malesef 1.6
  • geliyorum bekleyin
  • ekliyorum faforilerime
  • hata çözümü için yöneticiye başvurun
  • quote:

Orjinalden alıntı: nick:dunkoff

hata çözümü için yöneticiye başvurun

İlginç neden öyle yaptı ki
  • c s olsa gelirim aslinda ama ariyorum bulamiyorum
  • Bazı arkadaşlar geldiler sağ olsunlar devamınıda bekleriz

Yalnız bir arkadaşı banlamak zorunda kaldım küfür edip duruyordu 3.de attım onuda zaten.

Serverımızda ortaya edilen küfür bir kez uyarılır 2.de banlanır.

Direkt şahsa edilen küfürler direkt banla sonuçlanır
  • Sabah kitlesi için küçük bir yukarı
  • Hayırlısı olsun eğer adminler iyi secilirse. seviye her daim korunursa. Çok güzel ortam olacagına inanıyorum.
    Aksamları uğrarım
  • ŞakaAltıGrçek pm attım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zamirpolen

Hayırlısı olsun eğer adminler iyi secilirse. seviye her daim korunursa. Çok güzel ortam olacagına inanıyorum.
    Aksamları uğrarım

Adminler dışarıdan olmadığı için seviyesiz bir ortam olması imkansız.Zaten klasik sayılabilecek kurallarımız var

Bugün serverın son ayarlarınıda çektikten sonra tamamen kullanıma hazır olacak çünkü yeniliklerde resliyoruz serverı son 3 işi kaldı.

Tasarım,yetkili msn adresleri,reklam

Herkesi bekliyoruz arkadaşlar arkadaşlarınızada verin yayılsın git gide kapatmayı düşünmüyoruz zaten önümüzdeki ay kitle fazla olursa 20 kişiliğe geçeceğiz

Şimdi dersteyim akşam görüşmek üzere...

• Şakaaltıgerçek

serverin en önemli olayı loss choke ayarları olur,onları düzenleyin,şuan servera gelemem ama sonradan uğrarım,bu ayarlar büyük sorunlar yaratabiliyor,

ha birde admin olayı,heleki tanıdık hesabı serveri çorba yapan, artis artis mesaj atmalar,abuk subuk maplar açmalar, server içinde yavşama olmazsa iyi olur :) dediklerime bir gözgezdirin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: :Fatih:

Şakaaltıgerçek

serverin en önemli olayı loss choke ayarları olur,onları düzenleyin,şuan servera gelemem ama sonradan uğrarım,bu ayarlar büyük sorunlar yaratabiliyor,

ha birde admin olayı,heleki tanıdık hesabı serveri çorba yapan, artis artis mesaj atmalar,abuk subuk maplar açmalar, server içinde yavşama olmazsa iyi olur :) dediklerime bir gözgezdirin.

Katılıyorum. Ayarları forumdan bir arkadaş vermişti. CS bölümünde aratırsan bulursun. Bir de kaliteyi mutlaka göz önünde tutmalısın. Admin oyuncu kalitesi olmazsa kimse gelmez. Ben de yakın zamanda geleceğim. Şimdi sınavlar var diye oyun oynamıyorum.
  • konu yanlış yerde sanki
  • Galiba konudışı bölümündeki konularınız buraya taşınmışlar.

Ama bu bölümde konu açarak server tanıtmayı kısıtladık.
    İyi oyunlar,vaktim olduğunda uğramayı düşünüyorum.

Üst konumuzda server tanıtımı yapabilirsiniz.Bu konuya ekleyin,listeye ekleneceksiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_24113333/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.