Şimdi Ara

crysis ultra hd görüntü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR BU CRYSİS OYUNUNDA OYUN İÇİ NASIL http://www.musonya.com/start/ShowVideo.aspx?vk=QdPrB_lcpBc&title=Crysis%20HD BÖYLE HD GÖRÜNTÜ ALINABİLİNİYOR BİRİ AÇIKLAYABLİRMİ?GÖRÜNTÜLER HAKKATEN MUHTEŞEM BİZİM VERY HİGH VEYA FORUMDA BAKTIIM NATURAL MODLAR CARTLAN CURTLAN ALAKASI YOK BÖYLE GÖRÜNTÜLERİN HD ÖZELLİKLİ MONİTÖR BİDE ÜSTÜNE 4LÜ CF YADA 3LÜ SLİ YAPINCAMI BU HD KALİTESİNE ULAŞABİLCEZ MERAK EDİYORUM TEŞEKKÜRLER

• bunun config dosyası vardır görüntü için olanı natural değilde ultra high fln felan

ama geri kalanı KOLPA!!

CRYTEK in bize atttığı kazık ve satş politikası

he örnek ; misal silahdaki küçük dürbün tipi şey öyle değil normal oyunda !

dürbün ölye değil
  • Bu görüntü kalitesini rüyanda elde edebilirsin mesela.

9800gx2 sli 'nin bile yetersiz kaldığı durumlar oluyor , QX serisi bir işlemci ile yapmayın beyler.
  • o video zaten gerçek değil sadece oyun tanıtımı için hazırlanmış bi fragman o kalitede oyun oynamak malesef imkansız
  • 10 yıl sora olabilir kanımca
  • Arkadaşlar o video gerçek. Evet gerçek yanlış duymadınız.

Sadece farketmediğiniz bir nokta var. Ne mi?

O da bunun crysis tanıtımı olmadığı. Bu sadece cryengine2 tanıtımı yani crysis te kullanılan oyun motoru.

Biliyorsunuz oyun yapmak değil de asıl zor olan kısım oyun motoru yapmaktır. Ve bir çok firma bu sebeple hazır oyun motorlarını kullanır.

Kısacası bu firmalar için yapılmış bir reklam. Aslına bakarsanız Crysis 2 de neler olabilir sorusuna biraz ışık tutuyor.
  • Grafik yükünü işlemci üzerinden tamamen alamadıkça böyle grafikler hayal ve bu işlemci mimarisi ile hepsi hayal.
    Hala 30 yıl önce icad edilmiş ve hiç değişikliğe uğramadan sadece makyajlanmış işlemci mimarisini kullanıyoruz.

O yüzden Sony PS3 lerinde Cell işlemcisini kullanıyor.
  • çok zor görünüyo oyunun böle oynanması zaten onlarınkullandğı teknoloojilerde piyasadakilerden öte...
  • ozaman ekran kartlarına bukadar para dökerek saflığımızı onalıyoruz bizde madem cryenginevb oyun motorları var böyle o tanıtımda bal gibi oynanabiliyor..bize bu olayı sunmamanın nedeni bu teknolojinin ucundan azıcık koklata koklata paramızı cebimizden çıkara çıkara bu kalitede oyuna doğru götüreceklerinin kanısına vararım bende yoksa bu şirketler milyar dolarlık şirketler haline gelemezler bizim gibi bi ekran kartına 1000 ytl verenler olmasa...bi şekilde protesto etmek lazım bu durumu
  • quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

19 Mart 2008 - Komşumuzun Evi Yandı Yaralı ya da Ölü Yok. Demir parmaklıklar bile erimiş.

Çok Büyük geçmiş olsun!!!

quote:

Yangından kurtulan iki şey var;

Ateşe dayanıklı tabak çanaklar ( ki 4 te biri patlamış ) ve İçinde Kuran ı kerim olan çeyiz sandığı.

Bu kısım ise oldukça dikkat çekici!!!

Konu ile alakası yok ama görünce sölemeden edemedim!!! Kusuruma bakmayın!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 8 Nisan 2008; 0:39:52 >
  • Satış politikasından başka bişi değil

CRYSIS 2 böyle olur anca G-Force 10 K serisiyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thathurts

Satış politikasından başka bişi değil

CRYSIS 2 böyle olur anca G-Force 10 K serisiyle

Arkadaşlar bu CRYSİS değil. Cryengine2. Yani oyun motoru, adamlar oyunu değil oyun motorunu tanıtıyorlar isterseniz elimde Cryengine2 ile ilgili inanılmaz bir HD video var.

Bakın adamlar Crysis i yaptı Nvidia ve ATİ süründü. Bildiğiniz gibi NVidia tarafından destek gören bir yapım Crysis. E adamlara dediler ki gözünüzü seveyim şu gerçekçiliği ikinci oyuna saklayın elimizdeki tüm kozları oynatmayın. Ki şu hali ile bile tek GPU olarak Very High oynatabilen kart yok. Şu kalite olsaydı ne olurdu gene ayar kısmak zorunda kalırdık.

Bu videolar ise adamların sütdyolarında hazırlanmış.

quote:

Orjinalden alıntı: mamad

quote:

19 Mart 2008 - Komşumuzun Evi Yandı Yaralı ya da Ölü Yok. Demir parmaklıklar bile erimiş.

Çok Büyük geçmiş olsun!!!

quote:

Yangından kurtulan iki şey var;

Ateşe dayanıklı tabak çanaklar ( ki 4 te biri patlamış ) ve İçinde Kuran ı kerim olan çeyiz sandığı.

Bu kısım ise oldukça dikkat çekici!!!

Konu ile alakası yok ama görünce sölemeden edemedim!!! Kusuruma bakmayın!!!

Dur o imzayı yazdıktan sonra daha ilginç bir şey öğrendim. O da şu: Evde 3 kuran varmış ve her bir odada. Hiçbiri yanmamış.

Bir tek bi Cüz varmış işte onun sayfa numaralarının olduğu köşe yanmış. Yani insan görmese inanmaz.
  • benim pc imle crysii tokat manyağı yaparım benim kızdırmasınlarr
  • quote:

Orjinalden alıntı: tımestop

benim pc imle crysii tokat manyağı yaparım benim kızdırmasınlarr

Ama Satış politikasından başka bişey değil.Slı İle belki bu kadar perfornmans elde edilir
  • oyunda very high seçince bile bu efektler o kdar belli olmuyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: EcZaNeT

oyunda very high seçince bile bu efektler o kdar belli olmuyor..

bence o görüntü very high değil utlra very high falan
  • görüntüye aldanmamak lazım...
    o görüntü kalitesini bizim makinalarda da alabiliriz,
    o sahneyi kurup(ağaçları,güneşi,o adamın sağa sola bakmasını vs...) efektleri de ayarladıktan sonra
    RENDER diyip yaz tatiline falan çıkmamız gerekir sadece
    oyunu oynamak ayrı bir şey, saniyede 25-30 kare nerde, yirmi dakikada bir kare nerde ...
  • Hd den kastın ne 1900x1080p de mı dıyorsun ben bu cozunurlukte crysısde hıgh detaılde 40fps goruyorm ama very hıgh yapınca kasıoyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mickcasey

Hd den kastın ne 1900x1080p de mı dıyorsun ben bu cozunurlukte crysısde hıgh detaılde 40fps goruyorm ama very hıgh yapınca kasıoyor

ister 1920 1080p isterse 3020 2080p :P olsun yani o gerçekçilik nasıl yakalanıyor dediğin çözüürlükte 100 fps alsan yine o görüntü çıkmaz onu demek istedim başka bişey bu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.