Şimdi Ara

Crysis Türkiye Lansmanı, Cevat Yerli Röportajı ve Türkçe oyun içi sahnelerden videolar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
859
Cevap
3
Favori
135.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha nice crysislere.. lütfen oyunu orjinal alalım. Devamının gelmesi için bi kaşık ta bizim faydamız olsun... Saygılar.
  • yok canım yanlışınız var. oyunun zorluk derecelerinde ilk seviyede ingilizce konuşuluyor şimdi bize burası türkçe ayarlı olucak ama oyunun yurtdışında da türkiyede de zorluğu deltaya getirdiğinizde yabancılar yani burada koreliler ingilizce değil korece konuşcak buradaki seslendirmeler haliyle türkçe olmuyacak. eğer türkiyede seslendirme sadece türkçe olsaydı koreli askerler türkçe mi konuşacaktı? yine ingilizce konuşacaklar koreliler
  • crysis gelince artık burada aa burayı geçemedim nasıl geçerim muhabbetleri olacak ya.O eski heyecan kalmaz :(

ne güzel konuşcak konu buluyoduk deriz :(
  • @woswos72

Aslen saçma değil, oyun yurtdışındaki satış fiyatının daha altında Türk oyun severlere sunulacak. Eğer içerisinde diğer dillere destek de bulunsaydı Yurtdışındaki kullanıcılar da oyunu buradan almak ister ve alırlardı da...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

@woswos72

Aslen saçma değil, oyun yurtdışındakine satış fiyatının daha altında Türk oyun severlere sunulacak. Eğer içerisinde diğer dillere destek de bulunsaydı Yurtdışındaki kullanıcılar da oyunu buradan almak ister ve alırlardı da...

eet çok mantıklı bişey gerçekten sadece Türkçe olması bu açıdan
  • bence çok süper bi olay o konuşmalar fln biz bunca senedir oyun oynadık böle konuşma görmedik
    keşke bütün oyunlarda böyle türkçe olsada oyundan böle daha ayrı bi daha süper zevk alsak
    bence bunun korsanını almak tamamen ayıptır gidin orjinal alın
    benim pcnin sistemi kaldırsa bende alırım ama neyse
    yinede bu oyunu orjinal alın
  • crysise intel-amd,nvidia-ati özen gösteriyolar önemli bir oyun
    mümkün oldukça performanslada uğraşıyolar işte bugün çıkan yeni sürücü

Bu özeni bizimde göstermemiz ve orjinal almamız lazım

CRYSIS için yeni sürücü, 169.09

NVIDIA, GeForce 6-7-8 serisi ve önceki seri ekran kartları için 169.09 versiyon numaralı yeni beta Windows XP ve Windows Vista ForceWare sürücülerini yayımladı. CrySis'de performansı arttıran ve birçok oyunda görülen problemleri gideren sürücüyü aşağıdaki adresten indirebilirsiniz, sahip olduğunuz ekran kartı ve işletim sistemini seçin ve sürücüyü çekin.

* Beta driver for GeForce FX, 6, 7, and 8 series GPUs.
    * Recommended driver for Crysis.
    * Several game and application compatibility fixes. Please read the release notes for more information on product support, features, driver fixes and known compatibility issues.
    * Users without English US operating systems can select their language and download the International driver here.
    * Adds SLI support for Crysis
    * Fixes a water reflection bug in Crysis
    * Adds Control Panel anisotropic filtering support for Crysis

http://www.nvidia.com/Download/betadrivers.aspx?lang=en-us

• DEMOyu mediumda 20fpsde 1154*864 2x aa da oynamıştım
    p4 2.6@3.0 1gbram 7900gs sonic p5ne sli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeşilbarış -- 13 Kasım 2007; 23:02:55 >

• muhtemelen ileride multi dil seçenekli versiyonuda çıkacaktır Türkçe destekli ama yurt dışı fiyatına
    quote:

@woswos72

Aslen saçma değil, oyun yurtdışındaki satış fiyatının daha altında Türk oyun severlere sunulacak. Eğer içerisinde diğer dillere destek de bulunsaydı Yurtdışındaki kullanıcılar da oyunu buradan almak ister ve alırlardı da...
  • Ben orjinal Türkçe versiyonunu alacağım. İngilizcesini de crack kullanırız artık. Alışkanlıklardan birden sıyrılınmıyor , naparsın !
  • yurdtdışında ea store da 34$ pekte fark yok
    quote:

Orjinalden alıntı: Technics

muhtemelen ileride multi dil seçenekli versiyonuda çıkacaktır Türkçe destekli ama yurt dışı fiyatına
    quote:

@woswos72

• 3. video 20. saniyede takılıyo bende ses var görüntü yok olayı :(
  • Çeviri hataları seslendirenlerin emeğini bazı yerlerde gölgelemiş. Ama bu oyunu türkçe ve orjinal alalım arkadaşlar. 49 ytl çook makul bir fiyat. Kimse fiyatı bahane etmesin artık.
  • Arkadaşlar videolardaki sorunlar giderildi CTRL F5 yaparak tekrar izlemeyi deneyin...
  • yaa ben hiç beta sürücü yüklemiyorum.
    Nebiliyim güvenmiyorum pek.
    Sonuçta BETA
  • Eğer olurda 3. videoda sorun yaşamaya devam ederseniz aşağıdaki adresten videoya ulaşmayı deneyin...

http://www.donanimhaber.com/videolar.asp?izle=178 CRTL + F5 ile sayfayı yenileyin...
  • gerçekten gurur verici! eğer 9600xt ile oynayabilecek olsam bir dakika düşünmeden alırdım. demosunu bir deneyeceğim düşük ayarlarda çalıştıranlar olmuş ama bakalım nasıl görünecek.
  • Oyun için sistemimizin yeterli olup olmadığına nereden bakıyoruz?
  • Vallahi Crytek ile gurur duyuyorum... Bu güzel oyunu korsan oynamak çok ayıp. 49 YTL çok ucuz. Ben 70-90 YTL arası beklerken 49 YTL beni şok etti! Sanırsam 16 Kasım'da Türkiye'de Türkçe Olarak satışa sunulacak. İstanbul'a gidip Bir adet CrySis Orjinal almalıyım.
  • Oyunu orjinal alacağım ve çok güvenmediğim ama sitenin oynayabilirsin dediği makinamla da oynayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.