Şimdi Ara

Crysis Remastered Trilogy'nin çıkış tarihi açıklandı: PC'de Epic Games'e özel olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Epic Games kar payını düşük tutması
  • CryTek yeni oyunlar beklerdim.
  • Steam tayfa ağlıyo
  • He şôyle yola geldiler sadece ilk Oyunu satışa koymuşlardı diğer Oyunlarını ayrı satıcaklardı beyfendiler yok ôyle yama 3. Oyunda varsa kabul edilebilir zamanında 1. ve 2. Oyunu yarım yamalak oynamıştım 3. Oyunu hiç oynamadım güzel oldu bu tekrar alır oynuyabilirim bu şekilde.
  • Epic games de çoğunlukla saçma sapan oyunları exclusive yapıyor. Yapıyorsan borderlands hitman gibi sağlam markaları exclusive yap. Crysis remaster nedir yazık verilen paralara. Onun yerine kupon dagitsalardi keşke mevcut kullanicini memnun ederdin
  • Ilk oyunun remastered versiyonuna sahip olanlara 2. ve 3. oyunlarin remasteredlari icin indirim vermezlerse kesinlikle almam, paket diye sahip oldugum ilk oyunada para mi verecegiz 😐
  • Steam bağımlıları çok kızmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladro

Derdiniz oyun oynamak mı yoksa launcherın muamelesinden zevk almak mı anlamadım

Arayüzü mü oynuyorsunuz oyunu mu belli değil

Steam bir oyunculuk kültürü oluşturdu insanlarda. O seviliyor işte. Kütüphane, başarımlar, mağaza, atölye, incelemeler, sohbet ve oyun grupları vs. Olaya sadece oyun oynamak diye bakmamak lazım. Oyuncular için sosyal medya gibi birşey Steam. En büyük avantajı da bu.

• Shainx kullanıcısına yanıt

Şu muhabbetten de gına geldi ha. Steam'in neresi tekel? Sen tekel ne demek bildiğine emin misin?

X oyununu "STEAM ÜZERİNDE SATIŞTAYKEN";

Humble Bundle,

Kinguin,

Epig Games,

Microsoft Store,

Ahmet Abi Oyun Center vsvs vs

bir ton farklı servisten satın alabiliyorsun. Üstelik bu aldığın oyunu "STEAM ÜZERİNDE ETKİNLEŞTİRİP ÜSTÜNE BİR DE STEAM SERVİSLERİNDEN YARARLANABİLİYORSUN"

Epig exclusive olunca ne oluyor biliyor musun? Yukarıdaki hiçbir yerden alamıyorsun. Sadece Epig.

Eee kimmiş tekel?

• WesterLandX kullanıcısına yanıt

Sakin ol steam fanboy. Epic gamese epig diyip hakaret ederek bir yere varamazsın. Umarım daha fazla oyun epic exc çıkar da bol bol kuponla oyunlarımızı oynarız

• 5 dakika oynadıktan sonra Anlamını yitiren oyun.Bu oyunu oynadıktan sonra kendime sorusormaya başlıyordum.
  • oyun korsan mı?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.