Şimdi Ara

Crysis Remastered'tan 8K Fragman Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Crytek, Crysis Remastered için 8K çözünürlükte fragman yayınladı. Görsel iyileştirmeler ve optimizasyonlar gösteriliyor.

Remaster versiyon ray tracing, 8K'ya kadar yüksek çözünürlükte dokular, HDR, temporal anti-aliasing, SSDO, SVOGI, alan derinliği, yeni ışıklandırma seçenekleri, motion blur, parallax occlusion mapping, screen space reflection ve yeni parçacık efektleri gibi grafiksel geliştirmeler içerecek.

Oyunun tanıtım yazısı ve PC sistem gereksinimleri:

Basit bir kurtarma operasyonu olarak başlayan bu macera, uzaylı istilacıların Kuzey Kore'yi oluşturan adalar kümesine üşüşmesiyle yepyeni bir savaş sahnesine dönüşüyor. Nanozırhın gücünü avantaja çeviren oyuncular, devriye gezen düşmanlara gizlice yaklaşmak için görünmez olabilir veya güç düzeyini artırarak araçları paramparça edebilir. Nanozırhın hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliği her türlü mücadelede karşılaşılan zorluklara yaratıcı çözümler bulunmasını sağlar. Kapsamlı modüler silah cephanesiyse oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sunar. Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden bu devasa ve korumalı dünyada düşmanlarına hükmetmek için, taktiklerini ve ekipmanını koşullara göre adapte et. 

Minimum

Windows 10 64 bit
    Intel(R) Core(TM) i5-3450 / AMD Ryzen 3
    8 GB RAM
    20 GB Boş Alan
    DX11
    NVIDIA GeForce GTX 1050 TI /AMD Radeon 470
    1080p Çözünürlükte 4 GB Ekran Kartı Belleği

Önerilen

Windows 10 64 bit son güncelleme
    Intel(R) Core(TM) i5-7600k veya üstü / AMD Ryzen 5 veya üstü
    12 GB RAM
    20 GB Boş Alan
    DX11
    NVIDIA GeForce GTX 1660 TI / AMD Radeon Vega 56
    4K Çözünürlükte 8 GB Ekran Kartı Belleği 

Crysis Remastered 18 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One ve PC'de Epic Games Store'da çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• fena değil umarım rx580 16 gb ram kaldırır :)
  • neyse ben 1080p seviyorum kardeşim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Half Life,Doom,Bioshock gibi klasiklerin yanında yerini almış enfes bir oyun.Defalarca bitirdim,bir kez daha oynanır.
  • Minumum 1050Tİ'mi? :( İlk PC'yi 2017 yılında topladım ve 1050Tİ aldım beni uzun yıllar götürür diyordum gerçi halen götürüyor fakat kartın bu kadar eski kalmasını beklemiyordum çok hızlı gelişiyor piyasa.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Half Life,Doom,Bioshock gibi klasiklerin yanında yerini almış enfes bir oyun.Defalarca bitirdim,bir kez daha oynanır.

O kadar da değilde evet, güzel oyundur..
  • 480p izledim. Acelem yok açıkçası.. Crysis 2007'de çıktığında çer çöp ayarda bitirdim defalarca.. 2017 sonunda full ayar 1440p aktım. Bi 15 yıl sonra da Remasteredını 8k 60fps akarım, sıkıntı yok :)
  • Umarım çok satarda, Cry Engine ın son motoruyla yapılan yeni bir Crysis devamı görürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.