Şimdi Ara

Crysis Remastered (2020) [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
4
Favori
13.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeniden Yapım / Makyajlama gündemdeyken GameGpu Güncel Ekran Kartlarıyla test yapayım demiş :) Çoğu yeni kart madara olmuş tabi bunda oyunun eski olması, Cpu uyumsuzluğunun da etkisini hesaba katmak lazım :

Full HD :

Crysis Remastered (2020) [PC ANA KONU]

2k :

Cpu

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Harika ya. Okudukça tebessüm oluştu yüzümde. Remastered sürümde Warhead’de olacağı için iyi bir yapım gelecek.

Hatta muhtemelen belli bi görev sayısını gerçekleştirdikten sonra Psycho ile yollarımız ayrıldığında oyuna Psycho ile devam edebiliriz ve uçak gemisinde tekrar buluşabiliriz gibi geliyor. Yani GTA V’te farklı karakterleri yönettiğimiz gibi. Bu harika olmaz mı ya?
  • Remastered ile beraber Crysis serisinin komple bir reboot olması lazım aslında. İlk oyunu tekrar oynayıp bitirince ikinci ve üçüncü oyunun hikaye anlamında ne kadar berbat olduğunu çok daha iyi anlıyorsun. Crysis 2 ve Crysis 3'de hikaye anlamında çok fazla kopukluk var, ilk oyun ile uzaktan yakından alakası yok. Halbuki ilk oyundan serinin diğer oyunlarına ekleyebilecekleri o kadar fazla karakter vardı ki... Yani ilk oyunda bu kadar başarılı olmalarına rağmen serinin diğer oyunlarında hikayenin içine nasıl bu kadar edebilmişler anlaması oldukça güç. Hatta biraz daha ileri giderek Crysis 2 ve Crysis 3'ün sadece Cryengine oyun motorunun neler yapabildiğini göstermek için(Technology demonstration gibi) yapıldığını düşünüyorum.
  • Crysis 1 ve Warhead gelecekmiş.Çok iyi.Bence Crytek'in bu 2 oyunu remaster yapmasının 3 nedeni var.

1)Konsol oyuncularınada markayı tanıtmak

2)Yeni grafik motorunun gücünü göstermek.Böylelikle daha fazla firmanın bu motoru kullanmasını sağlamak

3)Olası Crysis 4 veya reboot öncesi insanları markaya yeniden ısıtmak

Ben alacağım oyunu kesinlikle.2007 yılında Türkçe çıkartmışlardı adamlar.Yine Türkçe gelir büyük ihtimalle.Steam üzerinden satılabilir EA dağıtıcı değil galiba bu sefer.Oyunun hakları Crytek'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 23 Nisan 2020; 14:15:49 >
  • Oyun tutarsa serinin devamı gelir. Umarım dublajlı şekilde ve makul bir fiyatla Steam’e de gelir. Çok satar valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferrari

Remastered ile beraber Crysis serisinin komple bir reboot olması lazım aslında. İlk oyunu tekrar oynayıp bitirince ikinci ve üçüncü oyunun hikaye anlamında ne kadar berbat olduğunu çok daha iyi anlıyorsun. Crysis 2 ve Crysis 3'de hikaye anlamında çok fazla kopukluk var, ilk oyun ile uzaktan yakından alakası yok. Halbuki ilk oyundan serinin diğer oyunlarına ekleyebilecekleri o kadar fazla karakter vardı ki... Yani ilk oyunda bu kadar başarılı olmalarına rağmen serinin diğer oyunlarında hikayenin içine nasıl bu kadar edebilmişler anlaması oldukça güç. Hatta biraz daha ileri giderek Crysis 2 ve Crysis 3'ün sadece Cryengine oyun motorunun neler yapabildiğini göstermek için(Technology demonstration gibi) yapıldığını düşünüyorum.
    Crysis 2'yi bilmem ama Crysis 3 tamamen CryEngine 3 motorunun tanıtım oyunu gibi birşeydi. Hikaye namına birşey yoktu. Sandbox desen yine kısıtlıydı. Yan görevler mevcuttu ama Crysis'teki gibi değildi. Crysis oyununda yan görevin biri adanın bi ucunda, diğer öte ucunda, ana görevse bambaşka bir yerdeydi. Oyun bize istersen gez, istersen de ana görevi yapıp devam et diyordu. Crysis 2 ve Crysis 3'te böyle birşey yoktu. Crysis 3'te ki yan görevler ana görevin yolunun üstünde oluyordu genelde. Oyuncular daha çok açık dünya ve özelleştirilebilir ekipman istiyor. Crysis bize bunu ilk oyunda fazlasıyla sununca 2. ve 3. oyuna olan beklenti yükseldi haliyle. Ama maalesef beklediğimiz gibi olmadı.

Konu fazla sapmasın. Dediğiniz gibi hocam Crysis 2 ve Crysis 3 tamamen CryEngine motorunun reklamı için yapılan oyunlardı. İlk oyun namına hiç bir detay yoktu. Umarım aynı Crysis Remastered'da da bu hataya düşmezler. Hikaye belli zaten ama grafiğe abanıp optimizasyon özürlü bir oyun sunmazlar.

Dublajlı olur mu? Olursa ilk oyundaki dublaj kayıtları mı kullanılır yoksa yeni bir dublaj ekibiyle mi çalışılır bilmiyorum. EA dağıtıcı olmasın başka birşey istemem. 2 oyuna (C1 ve Warhead) 250 lira vermek istemem açıkçası bu zor zamanda.

• Crysis denince aklıma yerçekimsiz ortam geliyor. O yıllarda öyle bir deneyim yaşamak, o ortamdaki gerilimi hissetmek inanılmazdı.
  • Inverse adlı site Crytek'e ulaşarak Warhead'in olup olmayacağını sormuş. Yanıt olumsuz.

"It won’t include Warhead or any of the other games from the series."

https://www.inverse.com/gaming/crysis-remastered-warhead-expansion-sequels

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Guncelleme_Crysis_Remastered_Crysis_Warheadi_icermeyecek-100921.htm?fbclid=IwAR09l29RGz5WrrRTRtaUlfd20kUrnLDmyYwL6CcpY0hBgAmhZwhGQeP8cd0
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bloo. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim Gazali Hocam konuya eklememiştim ben haberi üzdü ama şimdi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

Inverse adlı site Crytek'e ulaşarak Warhead'in olup olmayacağını sormuş. Yanıt olumsuz.

"It won’t include Warhead or any of the other games from the series."

https://www.inverse.com/gaming/crysis-remastered-warhead-expansion-sequels

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Guncelleme_Crysis_Remastered_Crysis_Warheadi_icermeyecek-100921.htm?fbclid=IwAR09l29RGz5WrrRTRtaUlfd20kUrnLDmyYwL6CcpY0hBgAmhZwhGQeP8cd0
    Büyük ihtimal crysis remastered beğenilirse warhead remasteredda çıkarıp 3-5 fazla para kazanmayı düşünebilirler. Şimdi warhead remasteredı crysisin yanında eşantiyon olarak harcamak istememiş olabilirler. Yanında bedava vermek yerine 3 ay sonra 20 dolara satsalar ne güzel para işte. Neyseki oyunun grafikleri hala güzel ve mis gibi TR dublaj. İsteyen indirip oynar

• Remastered’da Warhead’in olmayacak olması üzdü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Ray Tracing ile geliyor oyun. Crytek yapmazsa olmazdı
    RTX ekran kartlarını erken mi aldık acaba diye düşünüyorum.Geleceğe yatırım gibi oldu gerçi.Adam akıllı RTX oyunlar çıkmadı.Gerçi şimdi NVIDIA DLSS 2.0: Yapay Zeka Destekli Görüntü olayı var.Baya FPS kazandırdığı söyleniyor.Yaygınlaştığı zaman ultra da denemek lazım.Konu Crysis olunca imzamdaki sistemde bile çekiniyorum
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Ray Tracing çok yeni bir teknoloji hocam ileride daha etkili ve faydalı şeyler olabilir.Erken alma değil aslında Nvidia erken hamle yaptı bu konuda.Bugün yeniden indirdim 1.oyunu akıyor valla .Mod ile oynadım biraz gözümü yordu normalden devam edeceğim galiba.RT Reshade var onunla denerim birde olursa

Crysis Remastered (2020) [PC ANA KONU] Crysis Remastered (2020) [PC ANA KONU] Crysis Remastered (2020) [PC ANA KONU] Crysis Remastered (2020) [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Ray Tracing çok yeni bir teknoloji hocam ileride daha etkili ve faydalı şeyler olabilir.Erken alma değil aslında Nvidia erken hamle yaptı bu konuda.Bugün yeniden indirdim 1.oyunu akıyor valla .Mod ile oynadım biraz gözümü yordu normalden devam edeceğim galiba.RT Reshade var onunla denerim birde olursa

Crysis Remastered (2020) [PC ANA KONU] Crysis Remastered (2020) [PC ANA KONU] Crysis Remastered (2020) [PC ANA KONU] Crysis Remastered (2020) [PC ANA KONU]
    SS ler Güzel ama pürüzlü bi yapısı var.Çoğu modda var bu durum.Yalnız oyun hala taş gibi.

• Turşu gibi oyun
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Hiç moda falan gerek yok, taş gibi oyun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Hiç moda falan gerek yok, taş gibi oyun hocam.
    Evet animasyonlar taş gibi
  • TORU-NAGA kullanıcısına yanıt
    Ahah, sesli güldüm.
  • Rebuilt olaydı çok daha iyi olurdu. Bunu yapacaklarına 4 fena olmazdı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.