Şimdi Ara

Crysis (PC) vs. Crysis (Konsol) Karşılaştırma (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
0
Favori
13.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güzel olmayan bir oyun 2.5 mılyonun üstünde satar mı veya tüm sitelerden 9 ve üzeri alırmı.
  • @M3rett0 dolar yüzünden fiyat 525 tl'ye yükselmiş Kahraman Elektronik'te 580 değil yani birkaç ay önce 450 TL'ydi.
    @ultrastorm evet benim evimdede lcd tv yok 21.5" full hd monitör'de oynuyorum bende.
  • aynısını siz coda dionuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

komediye gel ya zuhauha karşılaştırmada pc ezince onu bi kenara bırakmış konsol-cular gene exccc kavgası başlatmış valla billa helal ya yok böle bi zihniyet

görmeyenler için tekrar hatırlatalım...http://www.gametrailers.com/user-movie/crysis-console-vs-pc-comparison/360375

bu linkteki videoyu izleyin konsol sahipleri...sonra ahkam kesmeye başlayın

• @42_SeNTeZ_42
    Arkadaşım illa konsolmu olacak o fiyata ? ammada abarttınız ya görende sanarki konsolun mucizevi bir gücü var.Hem tv de görüntü dağılıyor 1080p olsada lcd monitör kadar iyi ve net olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultra_storm -- 10 Eylül 2011; 23:13:06 >
  • @sentez

spot ürünleri karşılaştıracaksak 900 tl ye toplarsın 1300 tllik pcyi...
  • Cod'a kötü diyen varmı ki?Mesela senaryosu cok iyi.
    Diğer yönleriyle.Bf3'ten kötü diyordur herkez.
    Kıyaslama yaparken cod'un sesi,grafiği mp'i kötü diyebilir oyuncular ama kendi içinde gayet kaliteli bi oyun.O da ayrı bi konu zaten ben cod'u değil activisionu eleştiriyorum:)
    Kolları sıvasaydı cod'u çok daha iyi yerlere getirirdi.
  • @M3rett0
    +1 anca spot ürünüyle ucuz diye gösterirsiniz zaten....
  • ışıklandırma gelişmiş olabilir.4 senelik fark var.
    crysis 2 de çok güzeldi ışıklar zaten ama
    crysis in asıl olayı kaplama kalitesiydi.
    crysis2 de yarıya indirilmişti bunun haberi de vardı
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Crysis_2nin_Kaplamalari_Yariya_Dusurulmus-14478.htm
    hdr ı basıp daha canlı gösterebilirler ama yere bakınca doku kalitesi.kaplama falan olsun, yarısını geçtim anca 3 te 1 i olur crysis 1 in.
    düşük çözünürlüklü resimlere bakarak yorum yapmak gereksiz.
    kimse 600 e 400 de oyun oynamıyor.
    ve pcdeki kadar geniş mapler olmaz diye düşünüyorum.
    görünmez duvarlarla keserler.

• Bi de Windows'tan kurtulabilsek...
  • m3rett0 konsol oyunlarına kalitesiz diyosun ama demons souls ve heavyrain gibi oyunları oynamadan bilemezsin
  • @Haien
    Kesinlikle katılıyorum.
  • bakın bende konsol taraftarıyım mesajlarıma tekrar bakın isterseniz pc grafik olarak tartışmasız daha üstün bunu kabul ediyorum ama bi konsolun rahatlığı yok tvden uzağa yayılıp eline kolu alıp babayla pes atmanın yada sınav haftası geçtikten sonra 4 5 arkadaş toplanıp turnuva yapmanı tadını pc veremiyor ve biri yukarda demişti düşük grafikle oynuyorsunuz ama avuntunuz o oyunu oynadınızmı oynadınız demiş evet sonuçta konsoldada oynuyoruz ve hevesimizi alıyoruz diğer dediğim avantajı ise fiyatıydı öğrenciyim babama yük olmak istemiyorum kendi kazandıklarımla geçinmeye çalışıyorum üniversiteye gelince birçoğunuz anlayacaksınız bunu artık ailenize yük olmamaya çalışacaksınız ve bu konuda konsol daha yardımcı oluyor 1 kere alıyorsun bitiyor tekrar ekran kartı ram takviyesi derdi yok dedim

1300tl lik pclerde ben belki oyun oynayabilirim (nasıl 3 yıl highda oynucam ona hala kafam sarmadı) ama kullanmam gereken programlarımı kullanamam i5 bile zorluyorki i7 lazım olcak bana sistem toplamsınından anlamıyon diyen arkadaş için söyleyim ve bu saatten sonra yanımda taşınabilir olması açısından notebook olcak

bunları göze alınca siz bana ne kadar ne derseniz deyin ben yine konsol diyecem

• @VeRMİNaaRD
    Pc yi tv ye bağlayabilirsin ayrca ps 3 ün ve xbox 360 ın koluda pc de çalıştırabilirsin.
  • @gekuzem

Demon's Soul güzel bak içlerinde işe yarar nadir oyunlardan ama Heavy Rain hayır...Film yahu o ona oyun diyorsanız artık, onu oynayanları da anlamıyorum zaten gidin film izleyin...adamın diş fırçalaması için yuvarlağa basınca oyun mu oynamış oluyorsunuz vay be ne kadar kaliteli bir yapım xD

Onu da oyun diye şuraya yazıyorsunuz ya...

Bak konsolda kaliteli oyunları sayıyım RDR,Geow ve Street Fighter.İçlerinden hardcore olan tek oyun Street Fighter diğerleri de güzel ama bir Street Fighter etmezler.Onu da zaten klavyeyle oynamak zor ama becerenlerde var...
  • PC de hangi programı kullanıyon dostum? Aynı anda 5 tane PS mi açıyon ne yapıyon? Tutturmuş bi i7. Zaten donanımdan anlasan intel yerine tercihin f/p ürünü bi AMD olurdu.
  • Şimdi sen Heavy Rain'i oyundan saymıyor musunGit counter oyna ne diyeyim arkadaş Heavy Rain adama ps3 aldıracak bir oyun bana göre (bunu hiç ps3'ü olmamış bir xbox kullanıcısı olarak söylüyorum)
  • @verminard

bak sen diyorsun kullanmam gereken programlar işlemci sömürüyor diye ve latto polması lazım diye bugün alacağın i7 işlemcili lattopda zaten her oyunu en yüksek ayarda oynatacak bir ekran kartı var.PC'yide tv ye bağlarsın ayrıca ama ben bağlamıyorum.

Rahatsız sandalyemde belim ağrıya ağrıya oturup ekrana gömülmek, ekrana 5 metre uzaktan bakıp oyun oynamaktan çok daha tatmin edici inan bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY

PC de hangi programı kullanıyon dostum? Aynı anda 5 tane PS mi açıyon ne yapıyon? Tutturmuş bi i7. Zaten donanımdan anlasan intel yerine tercihin f/p ürünü bi AMD olurdu.

mühendislik programları autocad mathlab render vs.
  • @sentez

Evet o oyun değilki...İnteraktif bir film sandalyede otur yeri geldiğinde bir tuşa bas sonra 5 dk sinematik izle sonra yine aynısı bundan nasıl zevk alıyorsunuz daha doğrusu buna nasıl oyun diyebiliyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.