Şimdi Ara

Crysis (PC) vs. Crysis (Konsol) Karşılaştırma (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
13.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hani nerde 450 tl ? 580 tl den aşağı yok ha ucuz 2. el felan alırım diyorsan pc parçalarını da öyle alırsın 850-900 tl ye mal edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3rett0

@vermin

Sistem toplamayı bilmiyorsun işte onu diyorum... 1300 tl ye toplarsın güzel bir sistem 3 yıl highda oynarsın herşeyi sonrada ekran kartı değişirsin eskisini satarsın 150-200 eklersin 2 yıl daha.İndirim zamanları oluyor ürünlerde o zamanlara denk getirirsin 1300 tl ye alacağın bilgisayarı 1000 tl ye bile alırsın.

sırf i7 işlemci 600 civarı bunun 1080p monitörü var ekran kartı var anakartı var rami var kasası var psu su var varda var
  • @VeRMİNaaRD
    Sende amd al ozaman.
  • 450 tl ye çöpbox nerde görülmüş? ya ikinci el yada hdd yok içinde
  • ya i7 işlemciye gerek yokki takmışsınız i7 i7

i3 bile yeter hatta şu an çoğu oyun ona bile gerek duymuyor.amd phenom x4 965 b.e 320 tl bunu al yeter fazlasıyla
  • 42_SeNTeZ_42

Evet konsollar ucuz hal böyleyken alınmama sebebi sefillik değil dimi:)
  • @M3rett0
    +1 i7 gerekmez i5 le bile konsoldan çok daha iyi performans alırsın.
  • Gelin beyler adanada duygu cafenın orda 450 tl tek kol hafızasız 0 fw li fwsiz
  • Eylül ekim kasım ve birkaç ay sonrasında konsol oyuncularının harcayacagı para ile güzel bi ekran kartı alınır mesela .
  • İşlemci olarak i7 şart değil. AMD Phenom II x6 1100T çok daha iyi oyunlarda, üstelik fiyat olarak da çok çok daha ucuz. Ama yine de bilgisayarda oyun işi biraz sakat. Günaşırı yeni bir ekran kartı, yeni bir işlemci çıkıp duruyor. Sürekli takviye yapmak gerekiyor. Ama konsollar öyle değil. Bir kere aldın mı, 4-5 sene sonra çıkacak olan bir sonraki sürümüne kadar sürekli onunla oynayabiliyorsun.
  • @encuni

O tarz diyorsan 800-900 tl ye 1300 tl değerinde pc toplarsın...Xbox fiyatları şu an Tr'de 650-700 tl bir pc toplamak 1300 tl...Zaten herkesin evde bir pcsi var, yok mu ? 1300 tl ye pc alıp her işini görürsün hemde ayrıca konsol almazsın...
  • @metin

Ben bile geçen sene pc aldım 1500 tlye bende bile 1100t yok çünkü gerke yok oyun pcsi ekran kartını sömürür, işlemciyi değil.Şu an çoğu oyunun önerilen sistem gereksinimlerinde işlemci quad core...
  • ultra_storm

Eski pcim 9800 gtx li e8500li 3gb ramlıydi kaç sene önceki sistem tam hatırlamıyorum heralde 4 senelik.Bu sistemde karşılaştıralım crysis 1080p ve konsol grafiklerini yine o 4 senelik pc önde olucak :).Sonuç ne? aslında pc daha önceden de konsollardan öndeydi ama yeni farkediyoruz.Zamanında crysis konsola çıksaydı '' son zamanlarda pc atağa geçti '' gibi cümleler göremezdik ben bundan adım gibi eminim.
  • komediye gel ya zuhauha karşılaştırmada pc ezince onu bi kenara bırakmış konsol-cular gene exccc kavgası başlatmış valla billa helal ya yok böle bi zihniyet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 10 Eylül 2011; 23:05:34 >
  • crysis güzel bir oyun değildi ki tmm ok grafik konusunda çığır açtı ama abartılacak yanı yok
  • metin_99

Sürekli takviye mi ? geçen sene 5870 almıştım bu sene değiştirmem mi gerekiyor ?

Konsolda sürekli oynuyosun haklısın ama bak bf3 geliyor ,son günlerde yapımcılar şikayet ediyor .Ne zaman üstün oyunlarını 1080p ve 30 fps üzerinde oynadın.

Demekki alıyoruz 4 5 sene gidiyorumların arkasında kaliteli bi duruş yokmuş.
  • @_EXcCc_
    +1 hem crytek ne demişti? biz crysis 1 den beridir ps 4 ve xbox 720 yi bekliyoruz.
    3 Yıl öncede pc öndeydi zaten öyle olmassa crysis gibi oyun çıkmazdı.
  • pc kullanıcılarının arasında en mantıklı exccc konuşuyo biraz bişeyler öğrenin
  • İlk 2 sene konsoldan port oyunlar gördüğümüz için pc'de herkese öyle geldi ama evet deidğin gibi. benimde sistemim seninkine benzerdi 4-5 yıl oldu toplayalı 9600 gt 2 gb ram e8400 ve her oyunu en az mediumda açtı crysis bile(pc yi 1300 tl ye toplamıştım), sırf bf3 için değiştirdim ben...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.