Şimdi Ara

Crysis Harika Grafik Modları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
3
Favori
10.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlatılıyor dosyanın içinde. Özel bi olay yok exe dosyası zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 18 Mart 2010; 21:10:02 >
  • real lifesis 2nin linkini verebılecek olan var mı.Bır dosya buldum ama 14mb gozukuyor.O degıldır dıye ındırmedım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

real lifesis 2nin linkini verebılecek olan var mı.Bır dosya buldum ama 14mb gozukuyor.O degıldır dıye ındırmedım.

2 yok hocam direk real lifesis yaz bulursun googleden
  • ındırdım fakat kurmayı beceremedım.adam gıbı bır exe yapsalarmıs mılletın kafası karsımazdı.bı sekılde kurmayı denedım oyunun levellarına gıremez oldum.ne savelı bolumu acıyor ne de new game yapıyor.malesef oyunu tamamen kaldırmak zorunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heman_

quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

real lifesis 2nin linkini verebılecek olan var mı.Bır dosya buldum ama 14mb gozukuyor.O degıldır dıye ındırmedım.

2 yok hocam direk real lifesis yaz bulursun googleden

2 var. Yeni çıktı 1 ay oldu sanırım. Yukarıdaki SS'ler o modla alınmıştır, okusaydınız önce keşke.

RELI2.exe dosyasını indirin arkadaş 13-14 mb bir şey. Exeyi çalıştırıp crysis klasörünü gösterin ve çıkartsın.sonra crysis klasöründe reli2-installer.bat dosyası oluşacak, onu da çalıştırın bekleyin ve tamamdır. Grafikler evrim geçirecek.

• tmm dostum varmış
  • süpermiş gerçektende bu mod harika teşekkürler bilgilendirme için
  • Bukadar güzel bir grafik motoru konsollar yüzünden eriyip gidecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Yuh arkadaşlar ya grafik sanatı diye bişey varsa o budur. Crysis'te gündoğumu işte böyle vurucu oluyor. Şu manzaraya aniden çıktım, etrafım düşman sarılıydı (delta zorlukta) hepsini unuttum bakakaldım bu manzaraya. Tüm oyunlar şu grafikte gelsin en az 5 yıl hiç sesimi çıkarmam. Daha ileriye nasıl gidebilir bu grafik teknolojisi bilmiyorum. hayattan daha gerçek yapacaklarmış nerdeyse az daha kassalar.

Crysis Harika Grafik Modları

Abovvvv...

• quote:

Orijinalden alıntı: DH.Dogpro

quote:

Yuh arkadaşlar ya grafik sanatı diye bişey varsa o budur. Crysis'te gündoğumu işte böyle vurucu oluyor. Şu manzaraya aniden çıktım, etrafım düşman sarılıydı (delta zorlukta) hepsini unuttum bakakaldım bu manzaraya. Tüm oyunlar şu grafikte gelsin en az 5 yıl hiç sesimi çıkarmam. Daha ileriye nasıl gidebilir bu grafik teknolojisi bilmiyorum. hayattan daha gerçek yapacaklarmış nerdeyse az daha kassalar.

Abovvvv...

savaş sahneleri bakımından cod6 görüntü kalitesi bakımından crysisin üstüne tanımam

• 8800gt nin kasmayacağı hangi mod var ?
  • Mükemmel ötesi bunlar ya favori oyunum budur.
  • yükleyip oyuna girdikten sonra herhangi bi ayar yapmamız gerekiyo mu ben pek bi değişiklik göremedim de
  • dante ne kadar fps değeri alıyosun bi de performans artırmak için herhangi bi patch var mı intel core 2 quad q9550 gtx 275 ekran kartı ile bu yamada bayağı bi kasma yaşıyom
  • Bu mod ile ortalama 45 FPS alıyorum. Performans arttırmak için mod yok bildiğim kadarıyla, sadece grafikleri kısmanız lazım.
  • dante bu modun çalışması için 64 bit işletim sistemi mi gerekiyo
  • CryEngine sen nasıl bir motorsun ya

Crytek benim gözümde oyun yapımcısından çok teknoloji üreticisidir
  • Arkadaşlar yeni bir mod daha: Extreme Quality Mod

Şu an Reallifesis 2'yi kenara bıraktım bunu kullanıyorum. Karakterin hareketleri, silahın açısı vs. o kadar gerçekçi olmuş ki. Crysis hala kendini aşmaya devam ediyor. Çektiğim bir video:

• Extreme Quality Mod 3.0.056 + 2 GB Texture Pack ile bir video daha kaydettim. Dikkat bu bir film değil, oyundur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 15 Ağustos 2010; 19:12:58 >
  • quote:

Extreme Quality Mod 3.0.056 + 2 GB Texture Pack ile bir video daha kaydettim. Dikkat bu bir film değil, oyundur

Zor olmuyor mu kontrol etmek? Süper görünüyor gerçekten

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.