Şimdi Ara

Crysis-Cod4 benzeri oyun önerisi bekliyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar, crysis ve cod4 bitirdim ikiside çok güzeldi. Bu tarz oyunlara benzer ve güzel oyun önerileri bekliyorum. Lütfen üşenmeyip yazın bişeyler.

• Sistemi Crysis gibi kastıran , ekran başına COD4 gibi yapıştıran oyun yok . Ama STALKER , Bioshock , Gears of War oyunlarını bitirmediysen göz atmanı tavsiye ederim .
  • Eger oynamadıysan COD&UO COD2 bitirmeni siddetle tavsiye ederim.Onun harici Bioshock ve GOW(ama tps) diger onerilerimdir
  • Norman cook doğru söylemiş COD4 MULTIPLAYER dene derim hiç multiplayer oyun oynamadım diyorsan pm at her konuda yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: okanaltintas

Norman cook doğru söylemiş COD4 MULTIPLAYER dene derim hiç multiplayer oyun oynamadım diyorsan pm at her konuda yardımcı olabilirim.

İnternetim iğrenç bazen sayfaları bile açmakta güçlük çekiyorum, bırak Multiplayer oyunu.

Başka önerilerde bekliyorum.
  • Clive Barker's Jericho ------tavsiye ederim

BlackSite Area 51 ---------fena değil

Gears of War ---------güzel

Medal of Honor Airborne---------bildiğimiz moh
  • timeshift _ başlarda sıkıcı ama bır sure sonra gayet iyi
  • GeoW,TimeShift,Jericho,Frontlines....
  • straglehold * jericho ha birde fari bir oyunum var oynamadıysan dene süper oyun dark messiah oynadığım eniyi oyundur türkçe yamasıda var
  • Medal of Honor Airborne oynayabilirsin.
  • oynamadı isen biraz eski ama GHOST RECON dene derim
  • frontlines-fuel of war
    bende dün bitirdim
  • TİMESHİFT-FRONTLİNES FUEL OF WAR-BİOSHOCK
  • airborne hiç ama hiç sevemedim cod4ten sonra 5 dakka bile dayanamadım bide gereksiz yere zor yapmışlar oyunu.
    bioshock u herkes öneriyo kurdum güzele benziyo ama çok korkunç her yerden bişeyler çıkabiliyo
  • frontslines oil of war cod 4 tarzı bi oyun beyendim sistemide çok kasmıyor herşey full detay çözünürlük 1380x1280 de imzadaki sistemle oynuyorum optimizesi çok iyi
    BLACKSİTE ARENA PERŞEMBE BU OYUNU ALICAM İNTERNETDE HİÇ GÖRÜNTÜ BULAMADIM OYUNLA ALAKALI AMA ÇOK KALİTELİ OLDUĞU SÖYLENİYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasus arda

frontslines oil of war cod 4 tarzı bi oyun beyendim sistemide çok kasmıyor herşey full detay çözünürlük 1380x1280 de imzadaki sistemle oynuyorum optimizesi çok iyi
    BLACKSİTE ARENA PERŞEMBE BU OYUNU ALICAM İNTERNETDE HİÇ GÖRÜNTÜ BULAMADIM OYUNLA ALAKALI AMA ÇOK KALİTELİ OLDUĞU SÖYLENİYOR

arena diye yazarsan bulamazsın,area yazacaksın

o oyundan uzak durmanı tavsiye ederim.
  • Walla multiplayer oyunlara sarmani hiç önermem. İlk zamanlar güzel oluyo sonradan insanda sinirli bir hal yaratiyor. Sana önerilerim timeshift ve fearin en son cıakrtmasi olabilir.Greas of wardicem ama bir yerden sonra hep aynı seyleri yapmak sıkıyor. Clive Barker's Jericho bunu sıkılmadan oynamıstım. Bioshock beni pek sarmadi. En azindan crysis cod 4 gibi değil. Paso mermi sıkıntısı çekiyosun. Mermileriyatopluyorsun 4 er 5 er yada topladiğin paralarla aliyosun. Yani bu oyun senin istediğin gibi beişey değil. COd 4 le tek kesişir noktalari ikiside FPS oynaniş tamamen farkli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Empyrium

airborne hiç ama hiç sevemedim cod4ten sonra 5 dakka bile dayanamadım bide gereksiz yere zor yapmışlar oyunu.
    bioshock u herkes öneriyo kurdum güzele benziyo ama çok korkunç her yerden bişeyler çıkabiliyo

Katılıyorum.Bioshock kısmına değil tabi.
  • frontlines fuel of war ( single player oyun biraz kısa ama zevk alacağına eminim )

ghost recon 3

far cry ( biraz eski ama )
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.