DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Crysis Çalıştırma Problemi
6
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Crysis >> Crysis Çalıştırma Problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      6 Mesaj
      22 Ocak 2009 14:35:03 Konu Sahibi
      Arkadaşlar crysis oyununu başlattığımda harita üzerinde adaya zoom yapıyor ama kontroller gelmiyor.Ne yapmam gerekiyor bilen var mı?

|
      |

250 Gb SeagateHarddisk,2GB Kingston RAM,Intel Pentium Core 2 Duo E8400 3.00Ghz,Ati Sapphire 3650 DDR3 256Mb.,Gigabyte G33 SL2,LG222WS Monitör,LG DWD-R,A4tech optik mouse+klavye,2 Surround Ses Hoparlörü.
    • Er
      6 Mesaj
      23 Ocak 2009 15:07:09 Konu Sahibi
      yardım edecek allahın bir kulu yok mu?
      |
      |

250 Gb SeagateHarddisk,2GB Kingston RAM,Intel Pentium Core 2 Duo E8400 3.00Ghz,Ati Sapphire 3650 DDR3 256Mb.,Gigabyte G33 SL2,LG222WS Monitör,LG DWD-R,A4tech optik mouse+klavye,2 Surround Ses Hoparlörü.
    • Yüzbaşı
      540 Mesaj
      23 Ocak 2009 18:02:44
      İlk zamanlar bende korsan oyun vardı. Crysis yamalarını yaptığımda bende de bu sorun olmuştu. Oyunun korsansa yama yüklememelisin. Yüklersende o yamaya ait exe crackini bulmalısın. Ama benim tavsiyen orjinal oyun alman tabiiki.
      |
      |

Herşeyimi elimden alabilirler, ancak Türklüğümü asla.
    • Yüzbaşı
      538 Mesaj
      12 Şubat 2009 22:10:54
      sahte ise sorun normaldir
      |
      |

Cpu İntel c2duo E7200 2.53 ghz stock fan ---mb gigabyte p31-s3g bearlake--- kıngston 2gb ddr2 800mhz---samsung 320 gb 7200 rpm16mb sata2---vga palit 8600gt 1gb ddr2 128 bit---kasa bien 9801 300w

26 Temmuz 2002 hort
    • Er
      3 Mesaj
      19 Aralık 2009 13:32:17
      bendede aynı sorun var ama kımse cozum vermıyo... yok orjınal alsak sorun olmıcakmıs sorun yasanmıcakmıs falan filan..... orjınal alanlarıda görüyoruz sorunlardan dolayı forumlardan cıkamıyolar cozum bulmak ıcın... tamamıyle duygusal muhabbetler...70 tl cıkıs yaptı 30 tl ye kadar dustu orjınalın fıyatı ama olmayınca olmuyo... napalım korsan kullanıyosak... orjınal alamaıyoruz dıe oyun oynama hakkımız yokmu yanı...
      |
      |

• 19 Aralık 2009 13:37:42
      quote:

Orijinalden alıntı: armageddon84

bendede aynı sorun var ama kımse cozum vermıyo... yok orjınal alsak sorun olmıcakmıs sorun yasanmıcakmıs falan filan..... orjınal alanlarıda görüyoruz sorunlardan dolayı forumlardan cıkamıyolar cozum bulmak ıcın... tamamıyle duygusal muhabbetler...70 tl cıkıs yaptı 30 tl ye kadar dustu orjınalın fıyatı ama olmayınca olmuyo... napalım korsan kullanıyosak... orjınal alamaıyoruz dıe oyun oynama hakkımız yokmu yanı...

Sahte alıyorsanız sorunlarına laf etme gibi bir hakkınız yok.
      |
      |

Steam: Enchanted
      | PSN: Enchantedd
      | Origin: Enchanteddd | Playfire: Enchanted
      | Game Center: Enchanteddd
    • Yarbay
      2958 Mesaj
      19 Aralık 2009 17:39:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Enchanted Metal

Alıntıları Göster

Sahte alıyorsanız sorunlarına laf etme gibi bir hakkınız yok.

+crysis ve crysis warhead orjinal bende şimdiye kadar tek bi sorunla karşılaşmadım karşılaşanada pek rastlamadım.
      |
      |

Sanma şâhım / herkesi sen / sâdıkâne / yâr olur
      Herkesi sen / dost mu sandın / belki ol / ağyâr olur
      Sâdıkâne / belki ol / bu âlemde / dildâr olur
      Yâr olur / ağyâr olur / dildâr olur / serdâr olur
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,438
1.2.162

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.