Şimdi Ara

CRYSİS 4 CIKACAK MI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • crytek yakın zamanda amazon ile bir anlaşma yaptı oyunun daha önceki grafiksel başarısı göze alındığında crysis 4'ün Amazon ortaklığında daha sağlam bir şekilde karşımıza çıkacağını düşünüyorum
  • Amazon ile beraber Crysis 4 çıkaracaklarını sanmıyorum,Amazon böyle bir durumda anca dağıtımcılığı üstlenirdi.Belki de sağlam bir oyunla kar marjına ortak olabilir,fakat bu seferde motor lisansını alması mantıklı gelmiyor.
  • Şöyle bir yazı gördüm belki de haklı olabilir. "bence crysis 2 de giysiyi alkatraza taktığın da ona şöyle dedi ( benim adım prophet beni unutma) dedi ve sonun da geldi ve crysis 3 çıktı crysis 3 ün sonunda ne diyo ( benim adım lorıns barns bana prophet derlerdi beni unutma ) diyo bence crysis 4 de çıkar işallah bana katılan varmı"
  • TorukMactoo kullanıcısına yanıt
    bak bunu dusunmedm krdesm ıyı dusunmussun olabılr
  • hiçbir haber yok mu oyundan?
  • Bu oyun efsanedir kardeşim. İnsansın üstünde çok gizli teknoloji kostüm var ve korelilere karşıyım derken uzaylılara karşısın hemde beklenmedik şekilde. Normal insan olarak olsa sarmazdı. İnşallah 4 gelir ve iyi bir grafik ve optimasyon ile gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CRYSİS 4 ÇIKACAK FAKAT İSMİ YA CRYSİS OLMICAK YA DA ÇOK ALAKASIZ BİR ŞEKİLDE CRYSİS 4 OALRAK YENİ BİR HİKAYE BAŞLICAK ANA KARAKTERLERİ ELLEMEZLER DİYE DÜŞĞÜNÜYORUM FAKAT KESİN ÇIKACAK DEDİĞİM ŞEKİLDE
  • 4 çıkmaz belki ama bağlantılı bir seri mutlaka gelecektir ayrica yeni bir sistem toplayalim ilk isim tüm crysis serisini tekrar bitirmek olucak özledim valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis gibi güçlü bir yapımı çıkaracak güç şu an Crytek'de bulunmuyor.Neden derseniz ellerinden çıkardıkları homefront örnek olabilir,oyunun büyük bölümü yapıldığı halde devam ettirecek güç kalmadığından elden çıkarıldı.warface ve antin kuntin bir kaç mmo tarzında oyun ile idare ediliyor,ayrıca oculus muhabbetine dağcılık-survivor temalı bir proje var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.