Şimdi Ara

CRYSIS 3 PC Multiplayer Topluluğu 65+ Kişiyiz - The Lost Island DLC! (DH Server) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
7
Favori
82.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ArchangeL8535

senın ucmus ben onumden 5 metre oteye ısınlanan adam gordum haha ben basıyorum kufuru umrumdada degıl hele 30 dk ık serverı bıtanesı daha duruyor bende orayada gelen cok E3 olarak baslıyor onlar kımse allahım hılenın babasını yapmıslar.. ben sanırım o gun admıne falan denk geldım olduyse kıyamam :) boyle pıslık ıcınde oynuyoruz oyunu..

Işınlanma olayı pingle alakalı hile değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gustav

quote:

senın ucmus ben onumden 5 metre oteye ısınlanan adam gordum haha ben basıyorum kufuru umrumdada degıl hele 30 dk ık serverı bıtanesı daha duruyor bende orayada gelen cok E3 olarak baslıyor onlar kımse allahım hılenın babasını yapmıslar.. ben sanırım o gun admıne falan denk geldım olduyse kıyamam :) boyle pıslık ıcınde oynuyoruz oyunu..

Işınlanma olayı pingle alakalı hile değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Typhoon shot gun modunda etkili oluyormu ? Yakın mesafe çatışmada düşmana isabet bile etmedi onun haricinde cell isyancılara karşı modunu nedense daha çok seviyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Typhoon shot gun modunda etkili oluyormu ? Yakın mesafe çatışmada düşmana isabet bile etmedi onun haricinde cell isyancılara karşı modunu nedense daha çok seviyorum.

ya o moddada oku gauss u alan kamp yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gustav

quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Typhoon shot gun modunda etkili oluyormu ? Yakın mesafe çatışmada düşmana isabet bile etmedi onun haricinde cell isyancılara karşı modunu nedense daha çok seviyorum.

ya o moddada oku gauss u alan kamp yapıyor

Pusuyu devamlı yapamaz aynı noktada,ayrıca can doldurma olmadığından daha gerçekçi oluyor.yoksa nano suitli karşılaşmalarda şarjör boşaltmak belirli bir zamandan sonra bıkkınlık getirtiyor.tabi yay konusunda bende dertliyim

• En iyisı cell isyancı herkes eşit çakma kantır gibi :D

• Avea jet kullanıom 1 çekio pıng 180 sabit

• Sen aveajet ile mi oynuyorsun bu zamana kadar
  • Evet nolduki

• quote:

Orijinalden alıntı: Ted1Getir

En iyisı cell isyancı herkes eşit çakma kantır gibi :D

aynen öyle en iyiisi bu :)
  • Ne özendim size.Sistemim yetse oyunu satın alırsizle oynardım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: master96

Ne özendim size.Sistemim yetse oyunu satın alırsizle oynardım.

Millet ne sistemlerle oynuyor ne var sende?

Ekran kartı gt220. dx11 i desteklemiyo.Sistemin gerisi yeterlidir.
  • Ben bu aralar giriyom müze ufuk çizgısı oynuyom başka oynamı yom he bıde çin mah. Bu mapler karısık oldugu ıçın rahat bana gore dırek kullanıom

• Zor bi is bence :) fiber internetle bile pinge uyuz oluyorum ben

• Bende fibere geçicem 2 ay sonra sozlesme bitçek anında çıkçam

• Ben cell isyancıya karşıdan nefret ediyorum. Gözümüz kör oluyo resmen adam ateş edecek de sen de haritadan onu bualcan da biri seni keklik gibi avlamazsa sen de onu vuracaksın... peeeh
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahan_1900

Ben cell isyancıya karşıdan nefret ediyorum. Gözümüz kör oluyo resmen adam ateş edecek de sen de haritadan onu bualcan da biri seni keklik gibi avlamazsa sen de onu vuracaksın... peeeh

• bir oyunda oyuncu kayboluyorsa bu oyunu oynamanın ne anlamı var arkadaşlar?

hiç sevemedim bu oyunu senaryosuda dahil..

@karahan_1900
  • İste olay da orada zaten. Sahsen benim en cok hosuma giden tarafi da bu. Hatta oyunu ilk gordugimde bunun multisi ne manyak olur yaa demistim. Sen gizlen o bulsun. O gizlensin sen bul bu olay iyi. Ama bu olayi soyle duzeltiyorsun. Kazandigin yeteneklerle haritada veya ısı imzasi meselesiyle sen goruyorsun. Bu guzel bisey. Ama bahsettigim cell isyanci olayinda normal insansin ve haritada goruntu yok. Ve karanlik. Hicbir ozel yetenek yok. Bu da insani sinir ediyor. Hele ki hizli harekete alisan bi insana buyuk eziyet geliyor

• Cell iyi ki var marshal tek atıyor cell de en .ıyı map ufuk çızgısı. Yukardaki yer çok iyi geleni avlıyon çatı varya balkon orası işte

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.