Şimdi Ara

CRYSIS 3 PC Multiplayer Topluluğu 65+ Kişiyiz - The Lost Island DLC! (DH Server) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
7
Favori
82.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gustav

quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Otomatik zırhın avantajı nedir sadece hasar anında zırh açılması olamaz herhalde.bir serverde mesela oto zırh yasaktı.sanırım bu zırh ilk darbeyi yutuyor,yani iki taraf çarpıştığında oto zırhlı daha avantajlı oluyor.nedeni ise oto zırh ilk darbeyi yok sayıp zırh açıyor bu yüzdendir herhalde.tabi diğer yandan nişan alınan bölgede önemli hasar verne açısından.

gerçek mi bu ?.. ben crysis 2 nedeniyle bir türlü yapamadım auto armor da auto armor kend iaçıyor ben refleksle kapatıyorum ölüyorum.. olmuyor fena alışmışım kendim açmaya

Oo sizin dünyadan haberiniz yok oto zırh elle zırha geçmeye göre büyük fayda sağlıyor o yüzden yasak bazı sunucularda ama ben saçma buluyorum yasaklanmasını sonuçta bi silah deği bu herkes kullansın olsun bitsin faydasını şu videodan anlayabilirsiniz.

Adamında dediği gibi oto zırh oyundaki en op modül.

@X-FI oto zırha alışman için bi tavsiye Q tuşuna hiçbir görev atama.

ingiliz aksandan bir b** anlamıyorum valla bu adamın ne dediğini anlatırsan sevinirm... nefret ediyorum ingilizlerin ingilizcesinden

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Otomatik zırhın avantajı nedir sadece hasar anında zırh açılması olamaz herhalde.bir serverde mesela oto zırh yasaktı.sanırım bu zırh ilk darbeyi yutuyor,yani iki taraf çarpıştığında oto zırhlı daha avantajlı oluyor.nedeni ise oto zırh ilk darbeyi yok sayıp zırh açıyor bu yüzdendir herhalde.tabi diğer yandan nişan alınan bölgede önemli hasar verne açısından.

gerçek mi bu ?.. ben crysis 2 nedeniyle bir türlü yapamadım auto armor da auto armor kend iaçıyor ben refleksle kapatıyorum ölüyorum.. olmuyor fena alışmışım kendim açmaya

Oo sizin dünyadan haberiniz yok oto zırh elle zırha geçmeye göre büyük fayda sağlıyor o yüzden yasak bazı sunucularda ama ben saçma buluyorum yasaklanmasını sonuçta bi silah deği bu herkes kullansın olsun bitsin faydasını şu videodan anlayabilirsiniz.

Adamında dediği gibi oto zırh oyundaki en op modül.

@X-FI oto zırha alışman için bi tavsiye Q tuşuna hiçbir görev atama.

ingiliz aksandan bir b** anlamıyorum valla bu adamın ne dediğini anlatırsan sevinirm... nefret ediyorum ingilizlerin ingilizcesinden

Aksandan ziyade görsel ve yazı kısmı var olayı ordan çözebilirsin.peki sorsan "sen bir şey anladınmı bari ?" Hayır anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Madem kimse bir şey anlamadı o zaman ben size olayı anlatayım.
    Madde madde anlatıcam. Dikkatli okuyun.
    Auto-Armor ---> Otomatik Zırh olarak çevrildi.

*İlk olarak otomatik zırh demek bir karşılaşmaya gir ya da girme senin zırh(Q) tuşuna basmanla aynı şey değil.
    *Örnekler vererek açıklayayım.
    *Örneğin 200 metre mesafeden biri size ok attı. Siz normal modda(zırhsız) iseniz direk ölürsünüz(Canınızın %100 ü gider). Yani zırh hiç bir işe yaramaz.
    *Eğer zırhınız açık olarak gezmeyi sevenlerdenseniz, kafadan TEK ok sizi öldürür(%100 Can gider) yine de, ok bel ve aşağısına gelirse 2 okla(Her ok %50 canınızı götürür) ölürsünüz.
    *Otomatik zırhın buradaki görevi şu size normal modda iken bir ok isabet ederse zırh otomatik açılıyor ve de canınızın %25 i gidiyor sadece zırhınızın ise %75 i kullanım dışı kalıyor. Bununla beraber normal zırh modundan daha da görünür oluyorsunuz(Kıp kırmızı parlıyorsunuz yani).

*İkinci olarak Rhino ve Pomp Action(hasar gücü yüksek) türünde pomalılarla birisi yakın mesafeden size ateş ettiğinini düşünün. Eğer normal modda iseniz adam kafanıza ateş ederse öldünüz demektir. Kendiniz zırh moduna geçmişseniz ikinci atışında öldünüz demektir(Ama oyundaki BUG lar yüzünden zırh modunda kafadan vuruşlar direk öldürtüyor bazen).
    *Eğer Otomatik zırhı kullanırsanız aynen okta olduğu gibi canınızın %25 i gidecek sadece ve zırhınızın %75 i. Yani adamı öldürmek için hala ayakta duracak takatiniz kalmış demektir.

*Unutmayın otomatik zırh açıldığında bir anda yavaşlayacaksınız ve kıp kırmızı parlayacaksınız.

Umarım işinize yarar.

Sağlıcakla kalın.
    @X-FI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-98B20E742 -- 15 Haziran 2013; 20:14:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EGZoD!A

Madem kimse bir şey anlamadı o zaman ben size olayı anlatayım.
    Madde madde anlatıcam. Dikkatli okuyun.
    Auto-Armor ---> Otomatik Zırh olarak çevrildi.

*İlk olarak otomatik zırh demek bir karşılaşmaya gir ya da girme senin zırh(Q) tuşuna basmanla aynı şey değil.
    *Örnekler vererek açıklayayım.
    *Örneğin 200 metre mesafeden biri size ok attı. Siz normal modda(zırhsız) iseniz direk ölürsünüz(Canınızın %100 ü gider). Yani zırh hiç bir işe yaramaz.
    *Eğer zırhınız açık olarak gezmeyi sevenlerdenseniz, kafadan TEK ok sizi öldürür(%100 Can gider) yine de, ok bel ve aşağısına gelirse 2 okla(Her ok %50 canınızı götürür) ölürsünüz.
    *Otomatik zırhın buradaki görevi şu size normal modda iken bir ok isabet ederse zırh otomatik açılıyor ve de canınızın %25 i gidiyor sadece zırhınızın ise %75 i kullanım dışı kalıyor. Bununla beraber normal zırh modundan daha da görünür oluyorsunuz(Kıp kırmızı parlıyorsunuz yani).

*İkinci olarak Rhino ve Pomp Action(hasar gücü yüksek) türünde pomalılarla birisi yakın mesafeden size ateş ettiğinini düşünün. Eğer normal modda iseniz adam kafanıza ateş ederse öldünüz demektir. Kendiniz zırh moduna geçmişseniz ikinci atışında öldünüz demektir(Ama oyundaki BUG lar yüzünden zırh modunda kafadan vuruşlar direk öldürtüyor bazen).
    *Eğer Otomatik zırhı kullanırsanız aynen okta olduğu gibi canınızın %25 i gidecek sadece ve zırhınızın %75 i. Yani adamı öldürmek için hala ayakta duracak takatiniz kalmış demektir.

*Unutmayın otomatik zırh açıldığında bir anda yavaşlayacaksınız ve kıp kırmızı parlayacaksınız.

Umarım işinize yarar.

Sağlıcakla kalın.
    @X-FI

Eyvallah.aşırı parlamayı maksimum armor modunda olduğunu biliyordum,bu konuda eminmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: ArchangeL8535

Bişi sorucam bu 50 kişi öldüren arkadaşlarım kardeşlerim genelde ne tür silah kullanıyosunuz yada en iyi silah? giysi mödülünüz nedir genelde mesela oto zırhmı silah uzmanımı en iyi 3 modül nedir?
    hile yapanlara sormuyorum bu arada :) m

Modül ve silahtan önce bilek önemli oyunu oynamayı bilceksin öyle kenara köşeye saklanıp roket yada benzeri kolay öldürme yöntemleriyle uğraşmıycaksın sürekli koşcaksın kullandığın modüller arasında bence mutlaka oto zırh olucak yanındada manevra 3. modülü zevkine göre seç ben geri alıcı kullanıyorum mesela en iyi olduğum silah feline.

Bu arada silah uzmanı modülü gelince typhoon dışında başka silahla birlikte kullanılıyorsa hiçbir artısı olmaz bence silahı nezaman dolduracağını bileceksin çatışma sırasında hızlıca şarjör değişmenin ne anlamı var yada diyelim şarjörü birine boşalttın başka biri geldi ozaman ihtiyaç oluyor diyebilirsin ama şu olay var crysisde R ye basıp hemen yerde kayarsan hızlıca doldurursun zaten silahı hemde düşmanın seni bulmakla zaman harcamış olur.

Bence şu modüller dışında gerisi çöp
    oto zırh
    seri ateş
    geri alıcı
    manevra
    arttırılmış cephane

Tabi nişancı yada gizli takılmayıp savaşacaksanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01107700 -- 15 Haziran 2013; 21:17:45 >

• Katılıyorum sana. Şu ana kadar bunlardan başka bir modül kullanmadım.

Eskiden Manevra + Geri Alıcı ya da Zırh Transferi + Silah Pro ya da Arttırılmış Cephane kullanırdım.
    ------------------------
    Şimdi Manevra + Zırh Transferi ya da Hızlı Atış + Silah Pro ya da Zırh Transferi kullanıyorum.

Gerçekten söylediğin doğru da çatışma ortasında Silah Pro ile şarjör değiştirmek zaten saçma bir olay. Bazen sırf bu yüzden ölüyorum.
    Gerçekten bir savaşçı gibi oynayacaksanız. Size tavsiyem olsun benim de.

Başlangıç seviyesi oyuncular(Yani benim yazacağım konfigürasyonları ilk kez kullanacaklar) için:

Scar + Lazer + Namlu Baskısı + Alt Tutacak(uzaktan ateşlerde işe yarar) ya da Büyük Şarjör(bu tavsitedir, yakın mesafede çatışmalarda işe yarar)
    *Auto Armor + Zırh Transferi + Geri Alıcı
    -------Bu modülü neden bu kombinasyonda kurdun bea kardeşim diyebilirsiniz. Neden Manevra koymadın da diyebilirsiniz. Şöyle ki bu modül konfigürasyonu sizi ani saldırılardan koruyacak ve siz bu ani saldırıya iyi bir cevap verecek olursanız Zırhınız bir miktar dolacaktır(Seviye atladıkça %30 a kadar dolar). Kalabalık çatışmalara girdiğinizde eğer dikkatli ve sinsice davranırsanız Swarmer açmanız kolaylaşacaktır ve Swarmer'ı açınca direk EMP ve becerebilirseniz(Biraz ustalık istiyor bu) de 10 değil 9 kişi öldürdüğünüzde(Geri Alıcı 3. seviyedeyken) MAX NANO'ya geçersiniz. Hiç yoktan bir dikkatli saldırıyla hiç ölmeden 15-20 kişi rahatlıkla öldürebilirsiniz. Bunları bir tarafımdan uydurmuyor bizzat oyunda denediğim şeyleri şimdiye kadar forumda paylaştım. Önceki sayfalarda paylaşmış olduğum silah konfigürasyonları da mevcut.
    -----------------

Şu an zamanım olmadığı için (ev taşıyorum, yarın memleketime yolculuğum var) burada kesmek zorundayım tavsiyelerimi. Belki ilerleyen saatlerde vakit bulursam devamını yazarım. Bu 1. kısım olsun. Zaten söylediğim gibi benim konfigürasyonlarımı kullanmaya başlamanız için önce bu seviyeyi bitirmeniz gerekir.

En kısa zamanda görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.

• kımyasal kullanıcısına yanıt
    Üstte paylaşılan videonun yalancısıyım. Adam bizzat yazdıklarımı söyledi. Pek bir şey katmadım.
  • ArchangeL8535 kullanıcısına yanıt
    Hile yapan falan yok forumda şu son konuşmalar süresince. Bu konuyu daha fazla uzatmasanız iyi olacağı kanaatindeyim. Kendiniz kullanmıyorsanız başkasının kullanıp kullanmaması sizi ilgilendirmesin. Siz oyununuza bakın. Hile kullanan adamlar inanın oyunda estirip gürlemiyor. Ya BOW alır kenara geçer açar Nametagı gördüğü ismin kafasına sallar oku. Ya da aynı şekilde gaussunu alır. Ve yahut da alı elinde pompalı açar titrememe hilesini millet de sanar ki attığını kafadan vuruyor. Gibi gibi. Bir sürü örnek verebilirim.

Sağlıcakla.
  • ok auto armoru deneyeceğim bu seferde.
  • auto armor iyiymiş 11 kez öldürdüm 0 ölümle 14 te 1 öldüm ama.

• beyler bu arada yeni silahlar yetenek ve açılanlar kısmında yok ???
  • X-FI kullanıcısına yanıt
    Yalnız ping kötü, kendi deneyimime dayanarak konuşursam 110 üzeri hiç iyi olmuyor diyebilirim.
  • 160 tan asagi bulamiykrum ki ben. Bir sey soracagim. Siz serverlara nasil giriyorsunuz. Benim gibi sallamadan arama yapip bos sayi oldigunu gordugunuz server a mi giriyorsunuz yoksa belli basli server lar var onlara mi takiliyorsunuz. Eger oyle ise nasil girdiginiz serveri ayni yerinde tekrar bulabiliyorsunuz. Bi ara favorilerime ekle dedim sonra unuttum. Bu olayi da bi cozsek soyle adam gibi disimize denk insanlarin xtream512 nin takildigi server lari bi bulsak kapisirdik birlikte. Boyle yabancilari oldurmek hic hos degil. Zirt pirt beni tekmeleme oylamasi baslatiyorlar cunku

• Şöyle bir taktik kullanabilirsin. "Karşılaşmaya Katıl" a tıklayıp sunucu sayfasını açıyorsun. Sonra üst kısımdan "Filtre" ye tıklıyorsun. Bu kısım önemli!!!!.
    "Rütbeli" ye tıklayıp OKEY(bir tık) işaretinin gelmesini sağlıyorsun.
    "Boş" a tıklayıp ÇARPI işaretinin gelmesini(iki tık) sağlıyorsun.
    "DOLU" nun üzerine gelen ÇARPI işaretini tek tıkla kaldırıyorsunuz.
    Sonra sunucuları(Yenile butonu ile) tazeliyorsun.
    Şimdi sunucular ping sırasına göre (Düşük pingten yüksek pinge doğru sıralayacaktır varsayılan olarak - Düşük ping daha iyidir bilirsiniz).
    Yönergeler:

Birinci tıklayışında OKEY işareti,
    İkinci tıklayışında ÇARPI işareti,
    Üçüncü tıklayışında işaret olmaz(boş).

Sunucu tavsiyesi olarak.
    *Tüm UK Gamehosting.co.uk ve GamingDeluxe.co.uk sunucuları - Favorim #1 olandır, dişli rakipler gelir IK klanından.
    *Zockerstrich sunucuları - Hepsi de iyidir.
    *Multiplay sunucuları ve Multiplay [IK]
    *ZA iGame # sunucuları
    *Guardian of Asgard sunucusu
    *[FR] TcFr sunucuları
    *[CEW] Crysis Elite Warriors
    *DE 4Netplayers sunucuları
    *BallerbudeC3
    *BATTLEFIELD 2022
    *^^SM^^ Savannamasters.de ve DLC sunucusuları
    *Gruenschnabel
    *Grandp's Armchair
    *|fVic| Spears sunucuları
    *[GPR]German Precision Reaper
    *zga*
    QuiT sunucuları
    *#* GamingHome.eu sunucuları
    *Lost Island sunucuları
    *Crysis 3 Gameserver
    *Dynamics ve DLC sunucları

####Tüm girilebilecek ve şu ana kadar oynadığım sunucuları yazdım.
    ####Bunlardan başka diğer sunucular kalitesiz ve genelde çaylak(noob) diye tabir edilen oyuncular oynar ve de sürekli votekick(Tekme oylaması) başlatabilirler.
    ####Daha başka olarak TCI sunucularını kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çok ezik bir mekan...

$$$$$$Bizim sunucumuza gelince, !!!!!Listede yok!!!!!Sanırım pasif durumda.

#$#$#$#$Eğer ARKADAŞLARINIZIN oynadığı sunuculara girmek istiyorsanız filtre menüsünden "ARKADAŞLAR" ın tikini OKEY işareti yapın(tek tık). Eğer arkadaşınız varsa.

• Ben, karşılaşmaya katıl> filtrelerden Rütbeliye 1 kere Boş bölümünede 2 kere tıklıyorum yani kutucuklara.
  • X-FI kullanıcısına yanıt
    Açık geliyordu zaten silahlar ve her ikisiylede 500 kişi öldürünce künyeleride açılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchangeL8535

Abi yok böyle birşey ya 30dk IK server larında oynuyorum nano giysi almısım ılk defa bı orbıtal saldırı yaptım sonra 4 kişiyi indirdim oyundan attılar benı gırmemde yasaklanmıs 15-0 rhıno fena haslıyordum varya bende artık oynama hıssı kalmadı bunlar yuzunden..

Rhino oyuncusu heryerde banlanıyor zaten nerdeyse sorun yok.
  • quote:

Açık geliyordu zaten silahlar ve her ikisiylede 500 kişi öldürünce künyeleride açılır.

biliyorum onu da ben şeyi diyorum silahların olduğu yer var hani kaç defa öldrüdün vs gösteriyor onlarda bu 2 yeni silah claw rhino yok.
  • Crysis 3 Hunter Edition + The Lost Island - garethbale11111
  • Al benden de o kadar. Dingiller varya bi tanesi vardi. Bildigin gozumun onunde ucak gibi gidiyor. Daha bi de bana omer do you hack? Diyor. İlk defa kufuru bastim. Adami tekmeledim. Yine dondu geri geldi. Var ya ne adamlar var.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.