Şimdi Ara

CRYSIS 3 PC Multiplayer Topluluğu 65+ Kişiyiz - The Lost Island DLC! (DH Server) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
7
Favori
82.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tAZE TAZE BEN RESIM CEKEMEDIM KAHRETSIN GEC KALDIM AMA 33 ADAM OLDURDUM 1 YARDIM 9 KERE OLDUM. KENDI REKORUM BU HERHALDE
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    SEN NIYE TURK KLAN ETIKETRIMIZI KULLANMIYORSUN
  • *Arkadaşlar DLC alma konusunda sıkıntı çekenler için ana sayfaya bazı yönlendirmeler eklendi.

**Eğer bu yönlendirmelerle dahi DLC almak istiyor da almakta sıkıntı çekiyorsanız benimle iletişime geçmenizi rica ediyorum.

***DLC 24 TL(PayPal ile 25 tl, Kredi kartıyla 29 tl, Telefon kredisiyle 24 tl) - Ben PayPal üzerinden 25 TL'ye alıyorum.

****Ancak DLC oynayan Türk sayısının artmasını istediğimden dolayı 20 tl karşılığında(havale masrafı size ait) elimde bulunan toptan aldığım keyleri sizinle paylaşmak isterim.

*****Gerçekten yabancılarla oynamak pek güzel sarmıyor. Türkleri de oyunda görmekten mutluluk duyacağım.

Bu konuyla ilgili benimle iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir dolandırıcılık çabası içerisinde değilim. Olmadığımı da forumda yaptığım yardımlardan ve kendi sunucumuzu almak için yapılan ilk 10 Tl'lik yardımın da benden geldiğinden anlayabilirsiniz.

Umarım konuyu açıklığa kavuşturmuşumdur. Elimde çok keyim var, soğumadan birilerine dağıtmak isterim. Yoksa sokağa dağıtacağım.

İletişim için:

Tel No : +90 541 384 7021 (Pazar günler işleme açık değil!!!)

E-Posta: GeneralGORD@Gmail.com (Günlük olarak kontrol edilir, postanız o gün içerisinde kontrol edilir.)

Forum üzerinden de ulaşabilirsiniz ancak foruma şu sıralar pek sık giremiyorum.

Şimdiden, göstereceğiniz ilgiye teşekkür ederim. Pazartesi gününden oyunda ve forumda tam aktif olacağım.

• @X-FI
    @Gustav

Oyunda Türk'leri kimse geçemiyo yaa :)

X-FI hocam ben kalkanla bütün oyundakileri almıştım çok manyak o ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahan_1900

SEN NIYE TURK KLAN ETIKETRIMIZI KULLANMIYORSUN

dostum ben hile kullanmıyorum o yüzden TURK yazmıyorum.. diğer arkadaş sırf TURK diye ban yemiş o yüzden..

ben bu oyuna değer veriyoru mbanlanmayı göze almam hemde bir hiç yüzündne hiç almam.
  • Yok onlar onyargili bi kac dengesize denk gelmis. Sahsen ben de asla hile kullanmam. Ama turk etiketi hem guzel hem de klanimizin etiketi diye terkemedim. Sen bilirsin de konuya bu kadar sahiplenmis birinin etiketi kullanmiyor olmasi beni sasirtti dogrusu yoksa sen bilirsin tabiki de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle şeylere takılma, ismin başına yazılmış bir tagın ne kadar önemi olabilir ki. Ben de TR yazıyorum. İsteyen istediğini yazar. Kimse zorunlu değil TURK tagını kullanmaya.

Sağlıcakla.
  • :) takilmak? Yok canim ne munasebet. Siz de saglicakla.

• Arkadaşlar kapalı mı TURK serverı arada iyi oluyodu Türk serverında oynamak. [GANG] clanında olmasam bu klana girerdim. Server eğer tekrar açılırsa rhino yasaklı olsun ağır op silah 100 kill e kadar rhino kullandım sonra feline geçtim
     CRYSIS 3 PC Multiplayer Topluluğu 65+ Kişiyiz - The Lost Island DLC! (DH Server)
  • Rhino neden kapali olsun ki? O ne silahmis oyle yaa. 5 kisinin arasina dalip sag kurtulabiliyorsun o derece manyak bisey. Ben manevra + silah uzmani+ otomatik zirh aliyorum. Zaten gerisini siz dusunun. Silah uzmani olmazsa olmaz. Cunku sarjor doldurma acayip skinti veriyor. Ben ne zamanki sarjorum bitiyor o zaman oluyorum :) olmek de istiyorum cubku mermisiz ben bittim demektir :)

• Otomatik zırhın avantajı nedir sadece hasar anında zırh açılması olamaz herhalde.bir serverde mesela oto zırh yasaktı.sanırım bu zırh ilk darbeyi yutuyor,yani iki taraf çarpıştığında oto zırhlı daha avantajlı oluyor.nedeni ise oto zırh ilk darbeyi yok sayıp zırh açıyor bu yüzdendir herhalde.tabi diğer yandan nişan alınan bölgede önemli hasar verne açısından.

• kımyasal kullanıcısına yanıt
    Bak ben bu olayı bılmıyordum. Ama ben savasa ortama dırek daldığım zaman benı korusun ıstıyorum. Arkamda onumde bı suru adam oluyor onları savusturmak ıcın yapıyorum.
  • Manevra + Silah Uzmanı + Hızlı ateş
  • megablaster kullanıcısına yanıt
    Evet hızlı ateş de olabılır ama 4 atış yapmak yerıne %25 fazla 5 atış yapmak demektır hızlı ateş. E zaten rhino ile 5 atış bir adama atamayacağına göre savaşta sağ kalmayı önemsemek bana daha mantıklı geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahan_1900

Evet hızlı ateş de olabılır ama 4 atış yapmak yerıne %25 fazla 5 atış yapmak demektır hızlı ateş. E zaten rhino ile 5 atış bir adama atamayacağına göre savaşta sağ kalmayı önemsemek bana daha mantıklı geldi...

Rhino için değil SCAR ve FY71 için gerçekten ideal.
  • Biraz pasımız gitsin dedik
     CRYSIS 3 PC Multiplayer Topluluğu 65+ Kişiyiz - The Lost Island DLC! (DH Server) CRYSIS 3 PC Multiplayer Topluluğu 65+ Kişiyiz - The Lost Island DLC! (DH Server) CRYSIS 3 PC Multiplayer Topluluğu 65+ Kişiyiz - The Lost Island DLC! (DH Server)

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Otomatik zırhın avantajı nedir sadece hasar anında zırh açılması olamaz herhalde.bir serverde mesela oto zırh yasaktı.sanırım bu zırh ilk darbeyi yutuyor,yani iki taraf çarpıştığında oto zırhlı daha avantajlı oluyor.nedeni ise oto zırh ilk darbeyi yok sayıp zırh açıyor bu yüzdendir herhalde.tabi diğer yandan nişan alınan bölgede önemli hasar verne açısından.

gerçek mi bu ?.. ben crysis 2 nedeniyle bir türlü yapamadım auto armor da auto armor kend iaçıyor ben refleksle kapatıyorum ölüyorum.. olmuyor fena alışmışım kendim açmaya

• aynen bende açmaya alışığım bide bazen oyuncunun isminin yanında adama mermi sıkarken bişi dönğyor sarı bişi zırha bişi oluyo gibi nedir o
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Otomatik zırhın avantajı nedir sadece hasar anında zırh açılması olamaz herhalde.bir serverde mesela oto zırh yasaktı.sanırım bu zırh ilk darbeyi yutuyor,yani iki taraf çarpıştığında oto zırhlı daha avantajlı oluyor.nedeni ise oto zırh ilk darbeyi yok sayıp zırh açıyor bu yüzdendir herhalde.tabi diğer yandan nişan alınan bölgede önemli hasar verne açısından.

gerçek mi bu ?.. ben crysis 2 nedeniyle bir türlü yapamadım auto armor da auto armor kend iaçıyor ben refleksle kapatıyorum ölüyorum.. olmuyor fena alışmışım kendim açmaya

Oo sizin dünyadan haberiniz yok oto zırh elle zırha geçmeye göre büyük fayda sağlıyor o yüzden yasak bazı sunucularda ama ben saçma buluyorum yasaklanmasını sonuçta bi silah deği bu herkes kullansın olsun bitsin faydasını şu videodan anlayabilirsiniz.

Adamında dediği gibi oto zırh oyundaki en op modül.

@X-FI oto zırha alışman için bi tavsiye Q tuşuna hiçbir görev atama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01107700 -- 15 Haziran 2013; 18:50:08 >

• 2 gündür oynarken oyunda atıyor sunucudan bağlantınız kesildi diye exp leri de alamıyorum soğuttular valla neden oluyor bilen var mı ?

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.