Şimdi Ara

CRYSIS 24.90 YTL (media markt)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün ankara optimum içinde media markt'ta gördüm fiyat 24.90a düşmüş...

hala oynamayanlar varsa bu fiyattan kaçırmasın multiplayer de çok güzel takılmadan oynanıyor belki merak edenler vardır...

• acaba istanbul beylikdüzü media markt ne kadar bilen war mı ben bitirdim oynunu oyunum orjinal değil ve multi playerda oynaya biliom ama sırf cevat yerlinin emeğini wermek için alıcam bu oyunu rafa kaldırıcam teşekürler cevat yerli
  • aynı fiyattır media marktlerin fiyatı birbiriyle aynı artık oynamayan varsa bu fiyatlada korsana tenezül ederse
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak erden

aynı fiyattır media marktlerin fiyatı birbiriyle aynı artık oynamayan varsa bu fiyatlada korsana tenezül ederse

ekmeğin 70 kuruş olduğu düşünülürse 25 ytl az değildir.
    korsan forever...
  • quote:

Orjinalden alıntı: @rd@
    quote:

aynı fiyattır media marktlerin fiyatı birbiriyle aynı artık oynamayan varsa bu fiyatlada korsana tenezül ederse

korsan forever...

Eee arkadaşlar her sektörün getirisi aynı değil tabiiki, petrolde ekmeğe oranla çok pahalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yigit1_g2

quote:

quote:

korsan forever...

Eee arkadaşlar her sektörün getirisi aynı değil tabiiki, petrolde ekmeğe oranla çok pahalı.

ülkeyide terk edemeyiz böyle fiyatların arasında... ekmeğin 70 kuruş olduğu düşünülürse 150 Ytl ( Bilet fiyatı ) az değildir...

• quote:

Orjinalden alıntı: Khoala

quote:

Orjinalden alıntı: yigit1_g2

quote:

quote:

korsan forever...

ülkeyide terk edemeyiz böyle fiyatların arasında... ekmeğin 70 kuruş olduğu düşünülürse 150 Ytl ( Bilet fiyatı ) az değildir...

arkadaşlar baya saçmaladık senkardeşim sen heryerde emeğin +maliyetin karşılını werirsin petrolun emeği daa çok petrol 5 ytl die almıycaksan alma ekmek 70 kuruş dion aldın korsan dvd crysis10 ytl o zaman onu da alma orda hiç bir emek yok ama sen dvd kopyalamayı emek sayyason way haline ama gta yada 100 ytl werilmez orda da sen haklısın ama korsanı 10 ytl iken orjinal i 25 ytlyse neden orjinal almayım dvd nin çıktı ilk zaman lardı bizim burda bundan 3 yıl once 1 dvd oyun 10 ytl di godfatherı 10 ytl ye aldım bugun gir d&r godfather 9.90

• Korsanı ile orjinali arasında uçurum bir fiyat yok ki.. 10 ytl vererek korsan almaktansa 25 ytl vererek orjinal almak, yapımcılara bir nebzede olsa yardımcı olmak iyi birşey değil mi Sonuçta çok büyük bir güzellikti türkçe destekli olarak oynamak..

( Evinde crysis oynayan birisi için aradaki 15 ytl farkı çok kaale alınacak bir mebla olarak görmüyorum. Sonuçta bu oyunu oynamak içinde hatırı sayılır bir sistem lazım.. O sistemi alan adama koymaz 10 lira 20 lira )
  • ben korsan oynamıştım alamamıştım orjinalını
    ama warhead ı alabilirim orjinal olarak tabi warhammer almazsam
  • 25 ytl çok iyi fiyatlar yarı yarıya düşmüş
    media markt hakkaten çok kaliteli yer çok ucuz ve güzel oyunlar var
  • bugün ümraniye media markt'a gidip kendim baktım ancak ne yazikki crysis'in burada 49 YTL olduğunu gördüm. Daha önceden indirim olup olmadığını sorduğumda hep bu fiyattan sattıklarını söyledi görevliler. Demekki indirim sadece ankaradaki media markt'da geçerli, ümraniyeye crysis için gitmeyi düşünenlere duyurulur...
  • buralarda bulursam alayım bitane süper fiyat
  • quote:

Orjinalden alıntı: DH|UnderTaker

ulan ilk çıktığı gün 50 kağıda almıştım
    şanslısınız walla

çıktığı ilk gün almak gibi bi zevk vermez ama her ne kadar yarı fiyata alsakda
  • quote:

Orjinalden alıntı: DH|UnderTaker

ulan ilk çıktığı gün 50 kağıda almıştım
    şanslısınız walla

wow alanlar napsın... 75erden 150ytl verdiler, 2ay sonra bi 75daha vercekler

media markta wow ikili paket 50ytl mesela
  • quote:

quote:

korsan forever...

Basit düşünce!

Oyunu pek sevmesem de alacağım.Cevat Yerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cortland Andrus -- 27 Ağustos 2008; 18:51:44 >
  • 25 ytl çok uygunmuş.. 25 e fazla diyenler ne bekliyor acaba 5 ytl ye falan mı satsınlar ( korsanını zaten 10 ytl civarı satıyorlar..)

Unutmayın ki bu oyunun türkiye satış rakamlarına göre gelecekte çıkan oyunlarda da türkçe desteği olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bimba

25 ytl çok uygunmuş.. 25 e fazla diyenler ne bekliyor acaba 5 ytl ye falan mı satsınlar ( korsanını zaten 10 ytl civarı satıyorlar..)

Unutmayın ki bu oyunun türkiye satış rakamlarına göre gelecekte çıkan oyunlarda da türkçe desteği olabilir

yok yaw 7 ytl
  • ben 8 liraya aldım valla
  • ARAL da fiyat indirimine gitti, artık heryerde 29.90 olur herhalde
  • çok iyi fiyat bence türkçe bir oyun hak ediyor bu fiyatı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.