Şimdi Ara

Crysis 2 Multiplayer Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba forumdan bi arkadaştan almış olduğum crysis 2 cdkeyini ttnetten indirdiğim crysis 2ye girip oyunu oynamaya başladım fakat multiplayer oynarken sürekli düşüyorum ve girdiğimde level atlamış olmama rağmen sıfırlanıyor bilgilerim. Bu sorun hakkında bilgisi olan varsa sevinirim .

• Level sıfırlanma değilde aralıklarla düşme bende de var. Anlayamadım.
  • dediğiniz sorun bende demoda ilk oynadığımda olmuştuı ama sonraki girişimde herşey tamamdı. aynı olay full sürümdede oldu ama şuan yine herşey normal.
  • Sanırım sorun için herhangi bi çözüm yok şu an için benzer problemleri yaşayan onlarca kişi var my crysis forumlarında yetkililer patch hazırlandığından bahsetmiş konu ile alakalı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkisT

Sanırım sorun için herhangi bi çözüm yok şu an için benzer problemleri yaşayan onlarca kişi var my crysis forumlarında yetkililer patch hazırlandığından bahsetmiş konu ile alakalı .

aslında sorun herkesde olmuyor.. bende yok mesela problem oynadığım kişilerdede yok.
  • ya arkadaşlar bende ttnetten aldım multiplayer kullanamıyorum serial başka kullanıcıda kayıtlı diyor ne yapabilirim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliverc

ya arkadaşlar bende ttnetten aldım multiplayer kullanamıyorum serial başka kullanıcıda kayıtlı diyor ne yapabilirim ??

birden fazla kere girmeyi deneyin. İlk başta bana da bir kere söyledi o şekilde. Fakat ikinci girişimde düzeldi sorun.
  • genel sorun bunlar,mycrysis.com'da yazıyor. patch hazırlanıyormuş.

diğer sorunlar:

Ranked(rütbeli) serverlara girememe veya oyunun başlamaması
    Puanlarınızın ve künyelerinizin silinmesi
    oyunun keyinizi tekarar tekrar sorması......
  • Ben serverlara hiç giremiyorum demoda verilen haya gene tekrarlandı ve korktuğum başıma geldi çözümü bilen varmı
  • Arkadaşlar sorunun kaynağını buldum kullanmış olduğum everest marka modemi eski modemim pikatel ile değiştirdim ve problem ortadan kalktı.
  • Modemdeki firewall ile ilgili ben modem portundan kapattım olmadı daha. Anti virüsüde oyun moduna al.
  • Antivirüs falan kapalı serverlara girerken demoda veren connection host hatası veriyor arkadaş böyle bişey olmaz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA060

Antivirüs falan kapalı serverlara girerken demoda veren connection host hatası veriyor arkadaş böyle bişey olmaz ya

aynen ve girdiğimde iki dakika geçmeden atıyr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.