Şimdi Ara

Crysis 2 [Multiplayer Oyuncu Listesi] - Cumartesi, Parti Gecesi !!! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
5.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benide eklerseniz sevinirim hemen hemen her aksam oyundayim

GT: GokhanAksoy007
  • benide eklerseniz sevinirim hemen hemen her aksam oyundayim

GT: GokhanAksoy007
  • vizelerle bogusuyorum ama yazarsan hafta sonu gelırım partye dostum

gt:TR tomekk
    isim:erdinç
  • ben listeye eklerim o sorun değil, ancak adınızı yazdırdıktan sonra arkadaş olarak eklemeyi unutmayınız.
  • Benim gold üyelik yarın geliyor. Gold üyeliği alınca ilk oynayacağım oyun Crysis 2 olacak Yalnız daha Crysis 2 Multiplayer tecrübesi olmadığından bu cumartesi katılamayabilirim. Ama katılırım heralde Neyse uzatmayalım...

GT: BlooDyChiLd213
  • Çok oynama fırsatı bulamadım daha çok fifa11 UltimadeTeam takılıyorum ancak partilerinize gelebilirim arada oyunun multi bölümüne takılıyorum sürükleyici. Arkadaşlar hem aranıza hemde arkadaşlık listelerinize eklerseniz sevinirim.

gt : assasina7e isim: Çağlar
  • Gençlik yarın en geç 8 de partiyi toplıyalım geçen hafta gibi olmasın
  • GT: dinamiti
    eklerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naked leader -- 8 Nisan 2011; 16:50:25 >
  • gtler eklendi, "naked leader" hocam senin gt de bir sorun var galiba gamercard gözükmüyor. düzelince listeye ekliyeceğim. Evet cumartesi en geç saat 20:00 da toplanalım. Katılmak isteyen herkesi bekleriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

gtler eklendi, "naked leader" hocam senin gt de bir sorun var galiba gamercard gözükmüyor. düzelince listeye ekliyeceğim. Evet cumartesi en geç saat 20:00 da toplanalım. Katılmak isteyen herkesi bekleriz.

• Bugün geliyorum saat 8'de. İnşallah katılım fazla olur
  • Benide yazabilirsin hocam GT:tolgaytok
  • 5 kişi zar zor toplanabildiktik. Bu parti işi yalan oldu biraz, Artık denk geldikçe oynarız
  • Kusura bakmayın çıkmak zorunda kaldım, 1 map olsada oynamak zevkliydi sizde.. Tabi birbirimizi koca mapte bulabilseydik güzel olurdu..
  • ya beyler bana da kusra bakmayın elektrik bi gitti gidiş o gidiş......aslında biraz daha kalabalık olsak güzel oluca da işte...fazla takılan yok galiba...nese böle paslaşalım yine
  • kusura bakmayın masaüstü bilgisayarda bir sorun yok da laptop da bir sorun vardı onu düzeltmekle uraştım sabah oldu hala uraşıyorum
  • Bu "gün ve saat belirleme olayı" biraz sıkıntılı galiba.
    Girişimci ruhlu biri bizim gruptan 5-6 kişiyi online gördümü yollasın parti için davetiye.İlla cumartesi 8'i beklemeye gerek yok.Kabul edenlerle 1 saat da olsa bişeyler yapalım.
    Bu akşam online olabilirim. İsteyenlerle bişeyler çevirebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black mamba

Bu "gün ve saat belirleme olayı" biraz sıkıntılı galiba.
    Girişimci ruhlu biri bizim gruptan 5-6 kişiyi online gördümü yollasın parti için davetiye.İlla cumartesi 8'i beklemeye gerek yok.Kabul edenlerle 1 saat da olsa bişeyler yapalım.
    Bu akşam online olabilirim. İsteyenlerle bişeyler çevirebiliriz.

Single Player olarak oynamaktayım, arkadaşlar sağolsun baya bir davet göndermişler. Kaptırdığım için geç gördüm biraz.. 5-6 kişi 1 map oynayabildik.

• biz 6 kişi 8.30 dan sonra 12 ye kadar mac yaptık bi alahın kulu gelmedi baska. ben cumartesi sabah arkadas listeme ekledim çoğu kisiyi ama giren olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cmon boby

biz 6 kişi 8.30 dan sonra 12 ye kadar mac yaptık bi alahın kulu gelmedi baska. ben cumartesi sabah arkadas listeme ekledim çoğu kisiyi ama giren olmadı.

Evet ya... Sonra ben de sıkılıp kapattım. Na'palım adam yoktu oynayacak...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.