Şimdi Ara

Crysis 2 [Multiplayer Oyuncu Listesi] - Cumartesi, Parti Gecesi !!! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
5.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: black mamba

Beyler yapıcakmıyız bu akşam.

VALLA AZ ÖNCE OYUNDAYDIM BENDE KİMSE YOK...YALAN OLDU GALİBA...
  • bende baya bekledim kimse yok çıktım
  • Ben bi party açıcaktım ama 4-5 kişi de koca harita da olmaz ki
  • aynen kimseler yoktu
  • dün 4 kişi biz oynadık bi 7 8 el kimse gelmeyince o arkadaşlarda çıktı zaten
  • Hocam bende kulaklık yok bir de internet bağlantıma fazla güvenmiyorum. 4-5 kişi olursak bi ara özel karşılaşma açalım. O sırada başka oyunlarda olanları da davet ederiz gelen gelir. Elimizi taşın altına sokalım
    Az kişi de sarabilir belki.

quote:

Orijinalden alıntı: Cmon boby

dün 4 kişi biz oynadık bi 7 8 el kimse gelmeyince o arkadaşlarda çıktı zaten
  • black opsu satıp gelecğeim inş ben de sabırsızlanıyorum
  • selamlar beyler, dünden beri bir iksv dir koşturuyoruz, bu hafta öyle geçecek galiba ondan katılamadım, haftaya da vizeler başlıyor. bir şekilde zaman ayırmaya çalışıcam bende anladığım kadarı ile dün katılım az olmuş. daha yeni bir grup olduğumuz için yavaş yavaş toparlayacaktır kendisini. o yüzden buradan bir cacık olmaz diye hemen dağılmayalım. birde headseti bulunmayan arkadaşlar, bir şekilde temin ederse çok daha zevkli olur toplanmalarımız. ikinci el bölümünden veya sahibinden gibi sitelerden 10 tl ye edinebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

selamlar beyler, dünden beri bir iksv dir koşturuyoruz, bu hafta öyle geçecek galiba ondan katılamadım, haftaya da vizeler başlıyor. bir şekilde zaman ayırmaya çalışıcam bende anladığım kadarı ile dün katılım az olmuş. daha yeni bir grup olduğumuz için yavaş yavaş toparlayacaktır kendisini. o yüzden buradan bir cacık olmaz diye hemen dağılmayalım. birde headseti bulunmayan arkadaşlar, bir şekilde temin ederse çok daha zevkli olur toplanmalarımız. ikinci el bölümünden veya sahibinden gibi sitelerden 10 tl ye edinebilirsiniz.

Komşular çıldırdığı için pc headset'i kullanıyorum xbox'da. Aynı anda hem live chat yapmak hem de oyun seslerini almak için turtle beach'e 100 tl vermek istemiyorum.
    Mevcut headset'ime bi ayar çekicem. İşe yarar umarım.
    Cem haklı kulaklık lazım mutlaka.

• quote:

Komşular çıldırdığı için pc headset'i kullanıyorum xbox'da. Aynı anda hem live chat yapmak hem de oyun seslerini almak için turtle beach'e 100 tl vermek istemiyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/XBOX-360-KULAKLIK-DONUSTURUCU-ADAPTOR_W0QQidZZ36783732

Belki işe yarar.

• quote:

quote:

http://urun.gittigidiyor.com/XBOX-360-KULAKLIK-DONUSTURUCU-ADAPTOR_W0QQidZZ36783732

Belki işe yarar.

Eywallah hocam görmüştüm bunu. Halledicem inş yarına

• Gamertag 'ım selaryastr

Eklerseniz hemen her akşam live 'dayım.
  • Evet arkadaşlar selamlar, durumlar nasıl, cumartesi akşamına hazırlıklar yapılıyor mu ? Headset edinmeye çalışın ve en önemlisi misafir çağırmayın. Yaşasın Cumartesi
  • Maalesef bu cumartesi yokum. Üniversite hayatımdaki son vizelerime giriyorum
    Ama ondan sonrakilere mutlaka katılıcam.

quote:

Evet arkadaşlar selamlar, durumlar nasıl, cumartesi akşamına hazırlıklar yapılıyor mu ? Headset edinmeye çalışın ve en önemlisi misafir çağırmayın. Yaşasın Cumartesi

Hocam misafir çağırmayın diyosun da çağırmayı bırak bakalım bizim gruptan katılım olacak mı?İnş geçen seferki gibi olmaz

• Vay be son vize. Bakalım biz ne zaman görücez o son vizeyi katılım konusunda yapabileceğimiz bişi yok. sadece katılım olmasını bekliyoruz. amacımız, oyun oynarken sohbet etmek. online ortamda sosyalleşmek isteyen herkes katılabilir. tekrar hatırlatalım CUMARTESİ Saat 20:00 crysis 2 gecesi.
  • Büyük ihtimal geleceğim..
  • Geçen cumartesi olduğu gibi katılcam gene de inşallah katılım artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyinacici -- 6 Nisan 2011; 14:26:06 >
  • daha geç saatlerde katılma şansım olabilirmi? 22:00 civarı falan
  • zaten asıl parti o saatlerde baslıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.