Şimdi Ara

Crysis 2 [Multiplayer Oyuncu Listesi] - Cumartesi, Parti Gecesi !!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
5.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    isim: erdem
    hocam birde bu gt yi eklermisin
  • gamertag : Paypay88TR99
    İsim : uğur(kan) ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opricnik -- 30 Mart 2011; 13:32:42 >
  • İmzayı büyük bir gururla ekledim
    Fazla beklemeye gerek yok müsait olanlarla bu akşam bi party çevirsek nasıl olur ?
  • niye olmasın
  • akşam 7-8 arası olursa memnuniyetle katılırım, ancak headsette ufak bir problem var, yenisini alana kadar muhabbette katılamam, sadece sizi vururum Bu arada herkes birbirini eklerse iyi olur, ben listeye ekleyince maalesef otomatikman arkadaş olamıyoruz

edit: paypay88 hocam senin liste dolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 30 Mart 2011; 18:09:01 >
  • 7 de ise bende girebilirim 1 2 maç yaparım belki 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacreddagger

akşam 7-8 arası olursa memnuniyetle katılırım, ancak headsette ufak bir problem var, yenisini alana kadar muhabbette katılamam, sadece sizi vururum Bu arada herkes birbirini eklerse iyi olur, ben listeye ekleyince maalesef otomatikman arkadaş olamıyoruz

edit: paypay88 hocam senin liste dolu

Temizledim şimdi denermisin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opricnik -- 30 Mart 2011; 20:01:17 >
  • GT: PoZiGaMeR

İsim: İlker
  • bende zaman buldukça girmeye çalışıcam arkadaşlar.

GT: ErrayNnn
    isim: Eray.
  • gt imzada teşekkürler...
  • Evet beyler şu ana kadar ki tüm gt ler eklenmiş bulunmakta. Cmon Boby ' ninde beni dürtmesi ile (), haftanın bir gününü party günü olarak belirleyeceğiz. İlk olarak hangi gün olduğunu belirlememiz gerekiyor, daha sonra saati ayarlarız. Hafta içi okul ve iş olduğundan dolayı, oylamaya Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembeyi dahil etmiyoruz. Tercihlerinizi Cuma, Cumartesi ve Pazar üzerinden yaparsanız, daha çok kişi katılabilir görüşündeyim. Oy çokluğuna sahip olan gün bizim Party Günümüz olacaktır.

Oyum : Cumartesi gününe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 31 Mart 2011; 11:45:48 >

• Ben cumartesi diyorum nedeni de ertesi gün tatil olduğu için geç saatlere kadar oynanabilir
  • Cumartesi
  • GT:imozziTR
    isim:ozan
  • Benide ekleyebilirsin.

İsim:Sergen

Gt:İmzada
  • Benim de oyum cumartesi'ye ama bugün de sadece aramızda bişeyler çevirsek iyi olur.
    Dün Şefki ve Erdem'in party'sine katılmaya çalıştım bağlantı kuramadım.
    Bugün yine online olanlarla bağlantı kurmayı deniycem
  • hocam dün ben çıkıcam diye 1 2 maçlık parti yaptık yoksa senide alcaktım oyuna
  • Sağ ol hocam Artık kısmet cumartesiye
    quote:

Orijinalden alıntı: Cmon boby

hocam dün ben çıkıcam diye 1 2 maçlık parti yaptık yoksa senide alcaktım oyuna
  • Evet arkadaşlar Party Günü Oylamasında son durum :

Cuma : 0
    Cumartesi : 4
    Pazar : 0

Oylamaya katılmanız önemle rica olunur.
  • Bende cumartesi diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.