Şimdi Ara

Crysis 2 hakkında öğrenmek istediğiniz her şey 'Giriş seviyesi sistemlerde oynanabilecek mi?' (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
0
Favori
38.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O röportajı yapan arkadaş burada kaç senedir haber hazırlıyor, kaç bin tane haber yazmış, kaç üst düzey yöneticiyle röportaj yapmış... Bunları araştır, ondan sonra torpilden bahsedersin. Ben gayet anlıyorum söylediklerini.
  • Konuştuklarını anlayamayan tek ben değilim artistliğin lüzumu yok.
  • Reklam kokusu

http://b1110.hizliresim.com/11/10/7/7413.jpg
  • ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BELİRTEYİM 59 TL OLSA ALRIM GİTTİM BAKTIM ADAMLAR 199 TL YE SATIYORLAR BU FİYAT GÖRÜNCE MİLLEY ZTN KORSANA YÖNELİYOR NE YAPALIM SORUN BİZDE 59 TL YE ALIYOLAR 199 TLYE SATIYORLAR BU ZİHNİYETTEN UZAKLAŞMAMIZ LAZIM HAKSIZMIYIM BENDE KORSAN ALMAK İSTEMEM AMA NE YAPALIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BELİRTEYİM 59 TL OLSA ALRIM GİTTİM BAKTIM ADAMLAR 199 TL YE SATIYORLAR BU FİYAT GÖRÜNCE MİLLEY ZTN KORSANA YÖNELİYOR NE YAPALIM SORUN BİZDE 59 TL YE ALIYOLAR 199 TLYE SATIYORLAR BU ZİHNİYETTEN UZAKLAŞMAMIZ LAZIM HAKSIZMIYIM BENDE KORSAN ALMAK İSTEMEM AMA NE YAPALIM

Crysis 2 PC versiyonu 40 lira

PS3 VERSİYON 80 LİRA

199 NERDEN ÇIKTI ?
  • hortlak var kaçınnn
  • Oyunu ilk açışımda az önce baya şaşırdım. Türkçe olduğunu bilmiyodum
  • anne hortlak :D
  • bu konu ne geziyor burda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: born2bemad

quote:

Orijinalden alıntı: daywalker148

Öyle yada böyle, bu kalitede bir oyunu Türkçe oynamak herşeye değer...

Kesinlikle değdi. Dün gece bitirdim.Biraz kısa olmuş gibi geldi ama her bölümü ayrı zevkliydi.
    Grafikleri zaten konuşmya gerek yok.Oynanışta bir o kadar güzeldi.Crysis ve Crysis warheadi ezip geçmiş.
    Zaten o oyunlardan hiç haz almazdım.Sırf grafikleri için şişirildiklerini düşünüyorum.
    Ama bu oyun 10/10 olmuş bence.Ses,görüntü,oynanış süper.
    Nano kıyafetin sağladığı üstünlüğü ve gücü gerçekten hissedebiliyorsunuz.Savaş alanını geçmek için istediğiniz yolu izleyebiliyorsunuz.İsterseniz kimseyi öldürmeden geçin isterseniz sessizce herkesi temizleyin.İsterseniz ortalığı birbirne katın.
    Gerçekten başarılı.Çıkmadan önce denildiği kadar var.Yılın oyunu olur gibime geliyor.

madem hortlayan hortlamış, eski yorumlara bakınca şunu gördüm, arkadaş bu oyuna 10 üzerinden 10 verince acaba dedim biz aynı oyunu mu oynadık

• quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

quote:

quote:

Kesinlikle değdi. Dün gece bitirdim.Biraz kısa olmuş gibi geldi ama her bölümü ayrı zevkliydi.
    Grafikleri zaten konuşmya gerek yok.Oynanışta bir o kadar güzeldi.Crysis ve Crysis warheadi ezip geçmiş.
    Zaten o oyunlardan hiç haz almazdım.Sırf grafikleri için şişirildiklerini düşünüyorum.
    Nano kıyafetin sağladığı üstünlüğü ve gücü gerçekten hissedebiliyorsunuz.Savaş alanını geçmek için istediğiniz yolu izleyebiliyorsunuz.İsterseniz kimseyi öldürmeden geçin isterseniz sessizce herkesi temizleyin.İsterseniz ortalığı birbirne katın.
    Gerçekten başarılı.Çıkmadan önce denildiği kadar var.Yılın oyunu olur gibime geliyor.

madem hortlayan hortlamış, eski yorumlara bakınca şunu gördüm, arkadaş bu oyuna 10 üzerinden 10 verince acaba dedim biz aynı oyunu mu oynadık

Aynen, Öyle yorumlar var ki sanırsın Doom 4 ya da Half Life III falan çıkmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

quote:

quote:

Valla seni bilemem de ben crysis 2 yi oynadım

Türkçe mükemmel bir oyunu bitirdiğimi düşünüyorum. Bitireli çok oldu bir daha da oynamadım fakat oyunu bitirine kadar hiç sıkılmamıştım.
    Bir fpsden beklediğim çoğu şeyi bana sunan üstelik türkçe, ortalamanın gayette üstünde grafiklere sahip kısa ama hoş bir oyundu.

• Şu oyunun ipad versiyonu çıksa süper olacak ama çıkar mıyorlar acaba nova ile çakışır diyemi ?
  • Oncelikle cod fani iseniz hiiic oyuna laf atmayin codu 10 a katlar

He bf3 diyorsaniz bf 3 un mp si daha zevkli.
  • Bu adamlar türkçemi konuşuyor yoksa benim kafa iimi?
  • giresunlular yapmıs birde almanyada ödül almıs bugun gidip orjinalini alcagım 40 liraya
  • beyler şuan yıl 2014 crysis 2 17tl crysis 3 40 tl olması lazım ve şuan crysis 4 yapılacak ve bir zaman sorra crysis 5 i çıkabilirmiş

• Bir yazdın gören Crytek içinde bölüm şefisin her şey olabilir,4 çıkabilir yada Crytek batabilir.Emin olmadan,şirket içinden açıklamalar yapılmadan bir şey bilemeyiz.
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    4-5 yapılacak mıymış kesin bilgi mi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada erdi iyi yakalamis güzel röportaj (8 yıl sonra izliyorum ama olsun).

crysis 3'u ps3 te oynuyorum daha aim alamiyorum sıkıldım kapattım oyunu

he bu arada ps3 'u de daha yeni aldım 1 yil olmadi

sanki dersin 2010-2011 lerde yaşıyorum
    not:23 yaşındayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.