Şimdi Ara

>>Crysis<<

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdiye kadar çok önemli duyurularla karşımıza çıkan Gametrailers TV Perşembe günü çok önemli bir duyuru ile karşımıza çıkacak. Üstelik bu duyuru Crytek'in Crysis serisi ile ilgili olacakmış.

Bu duyurunun Crysis 1'in konsol sürümleri ile ilgili olmasını bekliyoruz. Hatırlarsanız daha önce Korean Game Rating Board ve ESRB ilk Crysis oyununu Playstation 3 ve Xbox 360 için listelemişti.

Perşembe günü bakalım Crytek hangi sürprizler karşımıza çıkacak. Crysis 3 ile ilgili bir duyuru yapılması şaşırtıcı olacaktır, ama Crysis 1'in konsol uyarlaması akla yatkın geliyor.

http://bolumsonucanavari.com/Haberler-Persembe_Gunu_Crysis_Duyurusu_Yapilacak-19424.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 9 Eylül 2011; 22:43:37 >

• "Warface" adında bir oyun gelecek deniyordu hatta geçen gün Atv'de de çıktı. Yakında duyurulacak denmişti.
  • Crysis 2'ye ek paket gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

"Warface" adında bir oyun gelecek deniyordu hatta geçen gün Atv'de de çıktı. Yakında duyurulacak denmişti.

bende oyungezer'de görmüştüm
  • quote:

"Warface" adında bir oyun gelecek deniyordu hatta geçen gün Atv'de de çıktı. Yakında duyurulacak denmişti.

Uyan da balığa gıdelım. Warface duyurulalı yıl oldu neredeyse. Warface ucretsız olarak 2012 yılında sadece Asya pazarında PC ye ozel olarak cıkacak, bu duyurulacak olan buyuk ıhtımal Crysıs 2 nın devam oyunu.
  • Crysis Warhead gibi 2'den bağımsız bir oyun olabilir bunun yanı sıra Crysis 1 konsol port olursa hangi motorla yapılacak onu merak ediyorum..
  • Ormana alınmış bir devam oyunu oynasak hiç fena olmaz.
  • Sadece grafikle crytek oyun yapılamayacağını bilmesi gerekir artık!!!!!En sıradan oyunsevere bile versen bu motoru daha yenilikçi ve iştah açıcı temalı işler çıkarırdı,yazık,güzelim grafik motoru sıradan bir oyun olmaktan öte gidemiyor bana göre.
  • Crysis1 konsollara gelecekti galiba onun duyurusu olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Uyan da balığa gıdelım. Warface duyurulalı yıl oldu neredeyse. Warface ucretsız olarak 2012 yılında sadece Asya pazarında PC ye ozel olarak cıkacak, bu duyurulacak olan buyuk ıhtımal Crysıs 2 nın devam oyunu.

Ben yeni duydum arkadaşım böyle bir üslupla belirtmenin ne gereği var acaba?
  • İlk oyunun portuyla ilgili olur herhalde?
  • İlk Oyunun Ek Paketi Olma İhtimali Yüksek...
  • Çok da tın. Rage çıksın başka shooter istemez. Bayılıyorum o oyunun havasına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Çok da tın. Rage çıksın başka shooter istemez. Bayılıyorum o oyunun havasına.

Aynen ama XGD3 ellerınden öper bro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 7 Eylül 2011; 0:25:20 >
  • quote:

quote:

Hacı en az 2 Dvd olacağı için bence XGD3 kullanmayabilir oyun. Tabi bundan sonra her oyun %100 yeni disk sistemini kullanıcaksa işimiz zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 7 Eylül 2011; 0:31:19 >

• quote:

Peki
    -------

Umarım devam oyunu duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Estheim -- 7 Eylül 2011; 0:45:46 >
  • quote:

quote:

Bi aynen de benden gelsin bu sene en çok beklediğim oyun

• Video geldi, ilk crysis konsollara geliyor.

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-debut-crysis/720428

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

Video geldi, ilk crysis konsollara geliyor.

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-debut-crysis/720428

işte bu
  • file nout found
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.