Şimdi Ara

Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.629
Cevap
151
Favori
109.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cüzdanım yoktu btcturk'e çektim bir sorun olur mu hocam ?
  • elonardo kullanıcısına yanıt
    Fiyata direkt etkisi 5 dakikalık mumda bile hissedilmez.

bitstampta çalınan accountlar ile dumping yapıldığı vs olaylar çok fazla. Birçok karanlık olay dönüyor bu sanal para birimi sektöründe.

Benim aslında demek istediğim para kazanmak için ilk defa bu işe girecek olanlara uyarı mahiyetinde.
  • Otcoin bokcoin.....

Yahu sunu basit anlatin da biz de kazanalim

Sadece turkce kelimeler ve aciklamalar olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOW -- 23 Mayıs 2017; 16:28:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metabisülfit kullanıcısına yanıt
    Alınmıyor hocam maalesef. Saçma bir sistemi var.
  • Hocam ben ltc'de ki paramın %50'sini XRP yatırmak istiyorum.Aşağıdaki ekranda bir çok detay mevcut.Ekran görüntüsünde merak ettiğim yerleri işaretledim.Yatdım lütfen

@yalamayapancivata

Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpheratz -- 23 Mayıs 2017; 20:7:9 >
  • hocam peki en düşük ne kadar btc alınıyor veya çevriliyor ?
  • metabisülfit kullanıcısına yanıt
    0,001 alamadım hocam. Detaylı olarak bilmiyorum.
  • ''1000 tl ile başladım şu an yaklaşık 34000tlm var''
    ne kadar bir sürede bin tl niz böyle katlandı ayrıca siz bunun için birşeyler yaptınız mı yoksa öylece beklediniz mi değer kazanması için ayrıca parayı çekerseniz dekontunu atarmısınız. bu sistemi ne zamandır duydum ancak hiç bulaşmadım riskin yüksek olduğuna inanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedat25617 -- 23 Mayıs 2017; 17:18:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedat25617

''1000 tl ile başladım şu an yaklaşık 34000tlm var''
    ne kadar bir sürede bin tl niz böyle katlandı ayrıca siz bunun için birşeyler yaptınız mı yoksa öylece beklediniz mi değer kazanması için ayrıca parayı çekerseniz dekontunu atarmısınız. bu sistemi ne zamandır duydum ancak hiç bulaşmadım riskin yüksek olduğuna inanıyorum

Şöyle oluyor elinde 2050 tl vardır mesela bitcoin 2050dir almıştır bitcoin 2150 olmuştur satmıştır +95tl. günde 10 defa kurdaki dalgalanmayla böyle yapsa 500-1000tl 30 günde 30.000 bu mantıkla hesaplamıştır. Tabi zararda edebilirsiniz.
  • vedat25617 V kullanıcısına yanıt
    Bakın al sat yapmadan bile 16 Mayısta 5 Btc alan bir insan bugün yani 1 haftada 3050 dolar karı oluyor hiçbir şey yapmadan.

16 Mayıs 1 BTC = 1600 dolar

23 Mayıs 1 BTC = 2208 dolar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir noktayı unutmayın bence, x fiyattan aldığınız bir coini 3x fiyat görünce satarsınız. Yani 1 ay önce x fiyat olan coinin şimdi 10x olması sizin 10x kazanacağınız anlamına gelmez. Ay ortasında 3x ken satmışsınızdır çoktan. Tüm bunları göz önünde bulundurun.
  • Mikuru Asahina kullanıcısına yanıt
    az kesinti olması için ne yapabiliriz hocam?

300 dolar atmak istesem bunun 400 lirası daha işe girmeden gidecekse çok saçma olacak sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: metabisülfit

Deneme amaçlı 3-5 dolar atmayı düşünüyordum tamda Bu arada "Hesapta 1,42 dolar kaldı." demişsiniz , tüm parayı çeviremiyor muyuz ? yani 0.000000001 btc gibi düşük bir miktar alamıyor muyuz ? belirli bi alt limit mi var .

En az 10 dolar alabiliyorsunuz, en az 0.01 btc çekebiliyorsunuz siteden başka bir hesaba 1.42 dolar kalmaz 0.42 dolar kalır arkadaş bir yanlışlık yapmış galiba bilemiyorum çünkü en az işlem 1 dolarla oluyor usd/sll kısmında (şu an hesabımda 0.98 usd var triggered) ve siteden bir hesaba çekerken 0.002 btc alınıyor ödemedede 0.39 dolar + %3.5 mu ne alınıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: izengel

300 dolar atmak istesem bunun 400 lirası daha işe girmeden gidecekse çok saçma olacak sanki

Şimdi bayadır virwox kullanıyorum 2015den beri hesabım level 3 olduğu için çoğu yerde indirim alıyorum komisyonda bile %30 indirimliyim ondan pek göze batmıyor bende size önerdiğimde yeni hesaplar olduğu için daha çok giriyor olabilir vergi ve kesintiler çünkü çoğu site kesinti yapıyor hani virwox daha çok yapıyor ama virwox ne sizden kimlik istiyor ne adres ikametgah fotoğrafı kart fotoğrafı falan diğer sitelerde aşırı derecede uzun ve yorucu bir onay süreci var zaten 16 yaşındayım o süreçten geçemem diye virwox kullanıp, öneriyorum alternatif olarak bitit kullanabilirsiniz ama günlük 25 euro yada dolar limiti var eğer bu onay sürecinden geçmezseniz.

• sia coin ne hale geldi 1 günde
    https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-SC

edit: change -%100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chinaman -- 23 Mayıs 2017; 17:54:12 >
  • Konuda ki bütün mesajları okudum ama halen tam olarak ne yapılacağını anlamadım.Çok fazla site,çok fazla transfer,çok fazla coin çeşidi var.Bu olayı cebinde 100-200 tl parası olan bir öğrenci nasıl yapar?Bilale anlatır gibi anlatacak bir arkadaş var mı?Her bir adımını detaylı şekilde.
  • Banada öğretinde bende kazanayım 1200 tl yatıyo bankada bir işe yarasın.

• Mesajım bulunsun denerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izengel

türk btc sitelerinden veya lykke dan alabilirsin. Virwox kesinti yapar.
    Lykke da henüz denemedim ama %5 kesinti var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pixelllll -- 23 Mayıs 2017; 18:6:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaFLooBrect

sia coin ne hale geldi 1 günde
    https://bittrex.com/Market/Index?MarketName=BTC-SC

edit: change -%100

Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.