Şimdi Ara

Crypto Mining Balonu Patlıyor! Balon Fiyatlı Ekran Kartlarını Almayın! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
415
Cevap
5
Favori
26.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
122 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rajeesh

mining e karşı olmak ne abi?
    din değil siyaset değil bu

renoya karşıyım bende üretmesinler artık araba. var mı böyle bi mantık hahahah ya
    Bu forumun %90'ı gamer kusura bakma. Biz madencileri burada Fetö gibi terör örgütü üyesi olarak görüyoruz (yersen).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaisyLucky59 -- 8 Nisan 2018; 6:18:46 >
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    ahahahah klasik dh ölücüsü. sanki ekran kartıyla mining yapıldığını anlayabileceklermiş gibi

daha çok beklersiniz
  • Miningciler yüzünden 2.el ekran kartı piyasası öldü. Adamlar kartların canını 7/24 çıkartığı yetmiyor birde bios'unu kırıp ordan basıyorlarmış, yuh dedim Bedava olsa alınmaz artık. Yada kumar işi. Karşındaki ne kadar güvenilirdir bilinmez.
  • Valla forumda göremedim şu kadar kazandım şunu yaptım bunu aldım diyen birini :/ binler kazanan ya da milyonlar kaldıran olduda haberim mi yok?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nuzrek N kullanıcısına yanıt
    Ses çıkacak bir durum var daha, patlamış gitmiş işte coinler; bir baksana şu tabloya...

Bu iteklemeyle giden ufacık yükselişin devam edeceğini sanıyorsun ya ne diyeyim sana
  • Nuzrek N kullanıcısına yanıt
    İmzamda da görünen ama ona rağmen sorduğun MSI GTX 1080Ti Gaming X model ekran kartını yaklaşık 4.600 TL ödeyerek satın aldım.

Benim amacım insanlar daha fazla kazık yemesin ve gidişatı görsünler diye ki konunun açılış amacı da bu ama anlayana...

Neyse "KRAL" sensin, tamam. Her şeyi biliyorsun, helal be sana!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßekir

İmzamda da görünen ama ona rağmen sorduğun MSI GTX 1080Ti Gaming X model ekran kartını yaklaşık 4.600 TL ödeyerek satın aldım.

Benim amacım insanlar daha fazla kazık yemesin ve gidişatı görsünler diye ki konunun açılış amacı da bu ama anlayana...

Neyse "KRAL" sensin, tamam. Her şeyi biliyorsun, helal be sana!
    Hocam bakın ben de ekran kartlarının mining yüzünden bu fiyatlarda olmasından rahatsızım insanlar tabiki de ucuza alabilmeli ekran kartları fiyatları

iki katı arttı neredeyse bu konuda haklısınız fakat konuyu ilk açtığınız zamanlardaki millete karşı olan uslübünüzden rahatsız olup sinirlenmiştim benim

amacım size böyle iniş çıkışların normal olabileceğini göstermekti bu ekran görüntüsünü atmakla bu kripto borsası böyledir yani yüzde 50 de düşer yüzde

elli de artabilir anlık bile olabilir bu söylediklerim o yüzden öyle diğer benzer şeylerle (borsa , altın , döviz vb ) kıyaslanıp da karşılaştırma

yapılamaz yapılması da komik olur zaten bir de şöyle birşey var insanların para kaybetmesine sevinmek sizin o zamanki bakış açınızdan konuşmalarınızdan

bizim de ekran kartı fiyat artışlarına sevindiğimiz anlamına gelecek değildir zaten döviz kurları vergiler ortada herşeyi değerinden fazlasına alıyoruz.

Kısacası bu ben anlıyorum yani en başından beri umarım siz de anlarsınız...
  • ben bunu aylar önce söyledim etherum un hiçbir cazibesi kalmadı nezamanki 1eth 800$ üzerine çıkar ozaman tekrar kazma işi değerlenir yoksa çöp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlız son 3-4 gündür ortalama %30 üstü bütün coinler yükseldi bitecek diyorsunuz da zor gibi görünüyor

• Bi cacıktan anlamayanlar oturun ve izleyin yükselişi .

• Size soğuk su ikram ediyorum. Buyrun, afiyetle için. Hazımsızlığa iyi gelir.

ÖMö bötcöinlör pötlödö örtök.

Al sana patladı, yukarı doğru hemde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Keşke patlasa...

Şu anda balinalar keriz silkeleme operasyonu yapıyorlar. Nereden mi biliyorum? Zamanında beni de çok silkelediler.
    Tecrübe ile sabit.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balon fiyatli ekran kartlarini almayin diye konu acan arkadas, 550 liraya 2gb RX 560 satmaya calisiyor.

Bkz. ikiyuzluluk.
  • Sir Wilde kullanıcısına yanıt
    Bkz. kaliteli...

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/132627298
  • Almayın! Almayın! Posası çıkmış ekran kartlarını almayın.

Bunların size satacağı ekran kartının aynılarının sıfırı yurt dışında temiz olarak satılıyor.Hele bir de Amazon'dan alırsanız, sıkıntı yaşamazsınız.
    Miningcilerden kart almayın. Bırakın, patlasın ellerinde o kartlar!

Eğer bekleyebilirseniz, bu yıl sonunda yeni seri kartlar gelecek. Paranızı döviz yapın bekleyin! Kur artışından etkilenmezsiniz böylelikle!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Wilde

Balon fiyatli ekran kartlarini almayin diye konu acan arkadas, 550 liraya 2gb RX 560 satmaya calisiyor.

Bkz. ikiyuzluluk.
    asadasasdas
  • quote:

Orijinalden alıntı: BalistikBomba

Almayın! Almayın! Posası çıkmış ekran kartlarını almayın.

Bunların size satacağı ekran kartının aynılarının sıfırı yurt dışında temiz olarak satılıyor.Hele bir de Amazon'dan alırsanız, sıkıntı yaşamazsınız.
    Miningcilerden kart almayın. Bırakın, patlasın ellerinde o kartlar!

Eğer bekleyebilirseniz, bu yıl sonunda yeni seri kartlar gelecek. Paranızı döviz yapın bekleyin! Kur artışından etkilenmezsiniz böylelikle!
    Bu saatten sonra zaten bu seri alınmaz,1-2 aya yeni seri gelecek.Ayrıca 3 kuruşluk kartı 5 kuruşa satmaya çalışan fırsatçılardan zaten kart alınmaz.Artık

2.el kart almakta çok riskli adam madencilikte kullanmıştır alan adam anlayamaz kart elinde patladımı serviste garanti dışı bırakıyor.
  • Şubatta 6000 küsür olan bitcoin su anda 9000 kusur dolar olmuş battı bitti diyenler nerde onlar ne diyorlar bu işe acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

Şubatta 6000 küsür olan bitcoin su anda 9000 kusur dolar olmuş battı bitti diyenler nerde onlar ne diyorlar bu işe acaba.
    Neden aralıkta 17 k olduğunu söylemiyorsun algı diye buna denir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgilenenüye34

Neden aralıkta 17 k olduğunu söylemiyorsun algı diye buna denir

Alıntıları Göster
    neden sende 3 aralık 2009 da çıkan ilk bitcoinin bir kaç kuruşluk değere sahip olupta bungün 9000 dolar olduğunu söylemiyorsun ?

adam 27 dolara 5000 bitcoin almış.

algı malgı hikaye birbirimizi kandırmayalım sen şuna sırf cevap olsun diye yazdım desene bu arada aralıkta 19 k olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.