Şimdi Ara

CryEngine (ANA KONU) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
8.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hızlandırılmış harita tasarımı için hazırlanmış bir video.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Hızlandırılmış harita tasarımı için hazırlanmış bir video.

o datebase wiew den ne ekledi ya çok hızlıydı anlamadım bişey.
  • Time of Day kısmından ışıklandırma ayarı ile oynuyor,kıvrımları ve hatları görebilmek için.
  • Crydev.net sitesinde yayınlanmış eğitici videolar.

• Crysis 2 mod sdk, 64 bit windows 8 de çalışıyormu? Cryengine nin güncel sürümleri çalışmıyorda.
  • Cryengine yeni sürümlerinde bu sorunun giderildiği yazıyordu güncelleme maddelerinde.En son aylar önce mod sdk win 8 de denemiştim çalışmamıştı.Bende win 7 ile devam ettim.Mümkünse yeniden bir format atın ve yükleyin umarım olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Cryengine yeni sürümlerinde bu sorunun giderildiği yazıyordu güncelleme maddelerinde.En son aylar önce mod sdk win 8 de denemiştim çalışmamıştı.Bende win 7 ile devam ettim.Mümkünse yeniden bir format atın ve yükleyin umarım olur.

Hocam bende yeni sürümler 64 çalışmıyor modsdk çalışıyor. Mod sdk sanırım Cryengine 3.3.9 a denk geliyordu.
  • Yeni sürümü deneyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme gelmiş ama denemedim.
  • WTS CryEngine source code
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phylian

Yeni sürümü deneyen var mı?

ben indirdim 3.5.6 dan geçtim 3.5.6 da max den obje aktaramıyordum bunda aktarabiliyorum.
  • Ben cr3 de nasıl cinematic görüntü yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Track view editör vasıtası ile hazırlayabilirsiniz.Eğitici videolar ;

• Unreal Engine 4 yayınlanıyor, ayrıcahttp://gronia.org/konu-gdc-2014-cikacak-tum-teknolojiler-ana-konu-397.html?pid=2901#pid2901 adresinden konumu takip edebilirsiniz anlık güncellemeler, takipte klaın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phylian

Unreal Engine 4 yayınlanıyor, ayrıcahttp://gronia.org/konu-gdc-2014-cikacak-tum-teknolojiler-ana-konu-397.html?pid=2901#pid2901 adresinden konumu takip edebilirsiniz anlık güncellemeler, takipte klaın :)

Hocam siz kaç yıldır bu işlerle uğraşıyorsunuz nasıl başladınız neler biliyorsunuz 3ds max c#,c++ vs.
  • Cryengine için yeni bir video yayınlandı.Bu videoda star ciziten,evolve,ıcarus,deliverance,ryse,warface oyunlardan kısa sahneler görüyoruz.
  • var mı arkadaşlar link ? kurulumunda yardımcı olacak bi görsel de var mı yardımcı olurmusunuz..
  • http://www.crydev.net/dm_eds/download_detail.php?id=4

bu linkten download yapabilirsiniz.Motor hakkında gerekli desteği resmi site crydev.net üzerinden yada linkini konu başında koyduğum youtube eğitici videoları takip edebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyun geliştiricisi ve yayıncısı Crytek,bağımsız oyun geliştiricilerine CryEngine teknolojisine erişilmesi için "Motor-as-a-Service" (EAA) programını duyurdu.

Bağımsız geliştiriciler aylık 9,90 USD ödeyerek Cryengine tüm özelliklerinden faydalanabilecek.Cryengine ücretsiz SDK bu günkü şartlar altında geçerli olmaya devam edicek,fakat Cryengine en yeni özeliklerinden faydalanmak isteyen geliştiricilerin EAA programına abone olmaları gerekiyor.
  • Cryengine ile hazırlanmış enfes animasyon film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kımyasal -- 28 Haziran 2017; 18:14:16 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.