Şimdi Ara

Cry Of Fear Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
29.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cry Of Fear Türkçe Yama

Çevirmenler
    cansix1 (Muhammet Fatih Yılmaz)
    Humanizer (Mert Taşkıran)

Test/Programlama
    cansix1 (Muhammet Fatih Yılmaz)

Çevrilen Kısımlar

Altyazılar:%95

Notlar:%100

Resim ve Fontlar:%90

Açıklama
    Yamada bazı yerdeki altyazıları açamadık mesela The door Won't Budge : Kapı kıpırdamayacak gibi ufak tefek yerleri çeviremedik.
    Bazı resim ve fontlar açılmadı.Girişteki İntroduction bölümünü açmaya çalıştığımda beyaz bir sayfa olarak gözüküyor.Yamada
    bunun gibi ufak tefek eksikler var.Yama ğ,ü,ş,ı,ö,ç Türkçe karakterleri desteklemiyor.

Oyun Hakkında

Cry Of Fear Team Psykskallar tarafından yapılmış Hayatta kalma temalı Korku /FPS oyunudur.Oyunda Simon adlı karakteri yönetiyoruz.
    Birtakım bulmacaları çözüp hayatta kalmaya çalıştığımız oyunu Steam de Ücretsiz olarak Kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Resimler

Cry Of Fear Türkçe Yama

Cry Of Fear Türkçe Yama

Yama Linkleri

Link 1

Link 2

• Oynayan arkadaşlar bir yorum yapabilir mi? Nasıl bir oyun? Cry Of Fear'ı sürekli duyuyorum ama hiç deneme fırsatım olmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuusrodah

Oynayan arkadaşlar bir yorum yapabilir mi? Nasıl bir oyun? Cry Of Fear'ı sürekli duyuyorum ama hiç deneme fırsatım olmadı..

Oyun Half Life motoruyla yapılmış olmasına rağmen gerçekten iyi.Senaryo olarakta kötü bi oyun değil oynamanızı tavsiye ederim.Oyunu isterseniz co-op ta oynayabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cansix1

quote:

Orijinalden alıntı: Fuusrodah

Oynayan arkadaşlar bir yorum yapabilir mi? Nasıl bir oyun? Cry Of Fear'ı sürekli duyuyorum ama hiç deneme fırsatım olmadı..

Oyun Half Life motoruyla yapılmış olmasına rağmen gerçekten iyi.Senaryo olarakta kötü bi oyun değil oynamanızı tavsiye ederim.Oyunu isterseniz co-op ta oynayabiliriz.

Bilgi için teşekkürler denemek lazım o zaman
  • Teşekkürler
  • Oyunda atmosfer çok iyi .
  • Biraz geç oldu başlıyorum, baya uzun bi senaryosu var galiba.
  • Yamayı Nasıl Kuruyoruz Seri Cevaplarsanız Sevinirim(eğer indirince içinde nasıl kurulduğu yazıyosa söyleyin ona göre indiricem yamayı)
  • teşekkürler hemen kurdu yama güzel
  • Saol Oldu :)
  • Elinize sağlık. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu favorilere eklemişim ama dönüp bakmamışım şimdi bakarken gördüm
  • Türkçe Yamalar bölümüne taşındı. Bu klasörde olmayan bu tarz konuları görürseniz lütfen haber verin.
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_2561/tt.htm
  • Ellerine sağlık teşekkürler
  • Bu oyunu tavsiye ediyor musunuz arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akod86

Bu oyunu tavsiye ediyor musunuz arkadaşlar?

Oyun zaten steam'da bedava tavsiyelik durumu yok oyun zaten iyi, oyna gitsin
  • Yama Türkçe yapmıyor oyunu

• oyunda altyazı BAZI yerlerde kayıyor mesela herhangi bir konuşma yokken altyazı çıkıyor ve konuşma varken altyazı bambaşka bir konuşmayı çeviriyor örnek olarak simon yani baş karakterimiz kendi kendine konuşurken doctor ile konuşmasının çevirisi altyazı olarak çıkıyor

• türkçe yamayı nasıl kurabilirim bilmiyorumda

• Kurdum ama kurunca Oyun çalışmıyor neden?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.