Şimdi Ara

★ CRUZE YILLIK BAKIM MALİYETLERİ+KASKO+SİGORTA ★ (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
7
Favori
60.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yanlış bilgi tam tersine daha düşük. Sigorta yaptırırken sigorta acentesi ben sormadığım halde bana söylemişti hatta diğer marka araçların sigorta fiyatlarınıda soylemisti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün hb 2.0 manuel kazasız aracım için aldığım fiyatlar ;

Hdı Trafik : 2,145

Hdı Kasko : 2,371

Generali trafik : 1,383

Generali kasko : 2,191

Groupama trafik : 1,974

Groupama kasko : 4,659

Axa Trafik : 945

Axa Kasko : 1,474

Allianz Trafik : 1,388

Allianz Kasko : 4,302

Anadolu Trafik : 1,393

Anadolu Kasko : 2,860

Güneş Trafik : 1,154

Güneş Kasko : 2,083

Ergo Trafik : 1,250

Mafre Trafik : 933

Sompo Trafik : 967

Sompo Kasko : 1,437

Doğa Trafik : 934

Halk Trafik : 1,088

Ray Trafik : 1,555

En ucuz mapfre 933 ve kasko için sompo fiyat verdi.

Ziraat bankası sigortası 1275 lira çıktı.

• muhamnet kullanıcısına yanıt
    Aynı aracım 2012 model otomatiğine geçen hafta 200.000 teminatlı kaskoyu 640 tlye trafiğide 540 tl ye yaptırdım Halkbankasından.
  • Halk sigorta ve ziraat yüksek çıktı bende.

Mapfre den yaptıracağım sanırım az sonra.

• Orijinalden alıntı: canciger

slm hocam 117 beygir olan modellerde triger değişimi 124 hp gibi 10 yıl veya 100 bin km midir yoksa farklımıdır. kitap çıkta bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim.

Kitapçıkta 117bg olanlar için ayrı bir 3'lü kod verilmemiş, 124'lük olan LDE kodu 117bg araç içinde aynı.
    2014 kitapçığında LDE kodlu aracın 86kW değerini çevirince 117bg çıkıyor. Yani LDE kodunu takip etmek lazım.

2014 kitapçık:http://www.chevrolet.com.tr/content/dam/Chevrolet/cwd/turkey/nscwebsite/tr/owners/manuals/documents/tr2014/Chevrolet_Cruze_MY14_TR_tr.pdf

kW ve kod için; sayfa 118
    triger için; sayfa 309, ilave kayış için sayfa 308

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 9 Temmuz 2017; 14:4:21 >

• Geçen Hafta Özel Serviste Yağ Değişimi, Bosch marka 4 Buji ve Filtreler için 350₺ verdim. Yağın markasını görmedim. Fiyat sanki biraz fazla gibi geldi? Araç 2012 1.6 124 HP

• quote:

Pumse
    Arkadaşlar aracı aldik uzun yoldayiz cruise control nasil calisiyor acil yatdim lazim

Biraz geç olmuş olabilir ama;

★  CRUZE YILLIK BAKIM MALİYETLERİ+KASKO+SİGORTA ★ ★  CRUZE YILLIK BAKIM MALİYETLERİ+KASKO+SİGORTA ★

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Cruze 60 bin bakımı yapıldı. Triger ve buji seti, yağ, hava, polen filtresi, 5 litre GM yağ, antifriz, cam suyu, bir de su eksiltiyordu araç, hortumda kaçak varmış onu hallettiler, işçilikle beraber 750 lira verdik.

60.000 triger için erken değil mi?

• windwind W kullanıcısına yanıt
    Çoğu usta 60 binde değiştiriyor, aracın kitapçığına göre daha yüksek kilometreler dayanıyor.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    anladım hocam iyi günlerde kullanın..
  • windwind W kullanıcısına yanıt
    Hep beraber hocam, sağolun.

• Trafik sigortası için teklif almak isteyenler "sbm.org.tr" sitesinden teklif alabilirler. Bir çok acentanın teklif bilgisi geliyor. İlgililerin bilgilerine
  • 2012 hatchback dizel otomatik cruze aracımın kasko ve trafik sigortalarını yeniledim.Kasko Libertyden 250.000 tl limitli 690 tl trafik sigortası sampo dan 524 tl ..Şehir izmir ikiside en üst hasarsızlık basamağından.
  • Yağ değişimi - hava filtresi ve yağ filtresi değişimi bir de genel kontrol 280 tl tuttu Bursa'da özel bir serviste. Konudaki eski mesajlara bakınca çok geldi fakat ırzımıza geçen kuru ve de gördüğüm ilgiyi de düşününce ''eh sağlık olsun'' dedik.
  • Çelik subap değişimi olayına ne ödediniz arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.