Şimdi Ara

Cruze' yi satıp Peugeot 508 1.6 THP almak mantıklı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize merhaba şuanki aracım 1.6 124 Hp benzinli Chevrolet Cruze yakıt tüketiminden şikayetciyim şehir içi ortalama 11 litre yakıyor lpg dönüşüm önerilmediği için sıcak bakmıyorum benzinde biniyorum. Şuanki aracımı satıp üstüne 40 50 bin ekleyip 2011 2012 508 alma niyetindeyim çok hoşuma gidiyor. 1.6 THP 156 Hp lik benzinli motorun yakıt tüketimi cruze göre azmıdır? Aynı olsalar bile en azından 508 performanslı bir araç cruze performans konusundan çok vasat hem gitmiyor hem benzini içiyor. İlla Thp motor olmasına gerek yok dizel de olabilir fakat dizellerin şanzımani yarı otomatik manuelde bulmak zor oyuzden THP Bakıyorum. 2019 da almaya niyetlenmiştim ozamanlar 90.500 e anlaşmıştık allure donanım +sunroof+jbl ses sistemi+koltuk ısıtma. Ekspertize boya değişen denilenden çok çıkınca ve motor mekanikte de sorunlar çıkınca vazgeçmiştim şimdi keşke alsaydım diyorum. Çok farklı bir araç sürüş konforu,performansı beni mest etmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deliyürek54 -- 2 Aralık 2020; 12:26:19 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.