Şimdi Ara

Cruze'un yeni üyesi 1.4 Turbo HB - SW (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
4
Favori
10.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmetxca

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetxca

quote:

Orijinalden alıntı: jediedi

CHEVROLET sitesinde artık sw göstermiyor. sanırım bizim araçlar tarih oldu!

Bizim araçlar tarih olmadı ama TR piyasasından çekildi :)

Çünkü Euro yükseldi ve bu fiyata ürün satamayız diye bıraktılar.

Biz şanslı kaldık diyelim :)

Bana göre de şanslısınız.

Bu aracı gerçekten çok uygun fiyatlara aldınız. Her zaman dediğim gibi, AT versiyonu olsa kaçırmayacağım bir seçenekti...

Zamanında tereddütte kalarak almayıp, şimdi "melül melül" bakanlar derdine yansın.

Keşke daha çok insan alsaydı. Allah nazardan saklasın o kadar memnunum ki araçtan... Güçse güç Sessizlikse sessizlik hacimse hacim konforsa konfor hepsi var.

Dediğiniz gibi benzini takibidi de bıraktım. Kaç km de ne kadar yiyorsa yiyor... Koyuyorum 100 TL ne kadar giderse işte. Uğraşmıyorum... 3000 KM yapmışım bile şimdiye kadar. KM de 30 kuruş yaksa 900 TL yapar... Bense 3 temmuzdan bu yana 900 TL harcamamışımdır benzine :) O yüzden az yakıyor ve rahat...

Normal kullanım da, dikkat etmekle etmemek arasında 0.5lt fark oluşuyor. Ne yaktı! diye bakıp kasmanın anlamı yok.

Çok kasan adam gitsin 1.2TDI polo alsın...

• 1.4 TURBO ARACIMDAN PERFORMANS DENEMESİ :)

https://www.youtube.com/watch?v=Z8sz5b0SfUw

Cruze'un yeni üyesi 1.4 Turbo HB - SW

Cruze'un yeni üyesi 1.4 Turbo HB - SW

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serco_ecz -- 18 Şubat 2014; 16:53:09 >

• Ooh seyredelim hemen :) Gerçi biliyorum ama olsun hehe..
  • konu eski ama soralım yinede. cruze sw 1.4t elinde tam donanım listesi olan varmıdır?
  • Konu için çok teşekkürler, Aveo hb dizel ltz aracımı satıp Cruze SW almayı düşünüyorum kafamdaki soru işaretlerinin çoğuna cevap bulabildim bu konuda. Cruze SW çok hoşuma gidiyor hem iç hem dış olarak. Station Wagon'u yakışıklı nadir araçlardan ve Aveo'da da olan MyLink olması büyük + fakat Cruze'lara yokuş kalkış desteği koymamaları çok saçma olmuş. Alt segmentteki Aveo'ya koyup Cruze'a koymamak enteresan bir seçim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cruze arabamda yokuş kalkış desteği var.bir yanlışın olmasın kardeş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: allnite

Cruze arabamda yokuş kalkış desteği var.bir yanlışın olmasın kardeş

Dizel mi birde hangi paket hocam ? Bende Cruze Ls Plus vardı gerçi o otomatikti ama onda yokuş kalkış desteği yoktu. Birkaç modele daha baktım, internette Cruze'un yokuş kalkış desteği olduğuna dair bir bilgi bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokuş kalkış desteği yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emperor Karl Franz kullanıcısına yanıt
    Bendeki sport plus otomatik vites

• Vitesten bahsetmiyoruz hocam, Cruze'da yokuş kalkış desteği yok dedim biri var dedi ama aslında yok. Yokuş kalkış desteğini başka birşeyle karşılaştırdı galiba.

@allnite

• Emperor Karl Franz kullanıcısına yanıt
    Gercekten yokmuş
    Benim şansıma mi bilmiyorum ama en dik yokuşlarda bile kaydığını hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: allnite

Gercekten yokmuş
    Benim şansıma mi bilmiyorum ama en dik yokuşlarda bile kaydığını hatırlamıyorum.

Araçta bir sorun yoksa otomatik aracı kaydırmak çok zor be hocam :) En kötü iki ayakla kullanırsın yine de imkansız gibi birşey.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.