Şimdi Ara

cruze hızlanırken çıkan ve 2000 devirden sonra yokolan ses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010 lpg li chevrolet cruze aracımda hızlanmaya başlandığı andan itibaren 1000-2000 devir arasında garip bir ses çıkıyor, bu ses metal sürtme sesi gibi, bana biraz dizel araçların hızlanmasında çıkan şakırtı sesini anımsatıyor. Bu ses sadece 1000 - 2000 devir aralığında ve sadece hızlanırken çıkıyor, araç boşta iken gaz verince çıkmıyor, sabit hızla giderken yada çok yavaş hızlanırken çıkmıyor... bir video çektim, nedense cep telefonuna kayıt yaparken, kulağımla çok rahat duyduğum ses bayağı bir azalıyor, sesin dışarıdan geldiğini düşünerek sesi dinleyin, 2 saniye sonra ses başlıyor, son iki saniyede yok oluyor... sesi en basit olarak dizel araçların hızlanırken çıkardığı şıkırtı sesinin biraz kalını olarak tarif edebilirim.. sanayide biriki ustaya gösterdim aradılar birşey bulamadılar, işin kötü tarafı, sesin sadece gaz verip ilerlerken çıkması, araç durduğ yerde ses çıkmadığı için iyi bir inceleme yapılamıyor... bu ses nereden niçin geliyor bir fikri olan varmı?

https://www.youtube.com/watch?v=bpFkunsTG1U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 5 Ekim 2017; 21:15:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.