Şimdi Ara

Cruze HB LT 2.0 Dizel 47.400TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
7.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Chevrolet'yi bu aracı bu fiyata sattığı için tebrik ediyorum. 1.6 sınıfında vergilendirilince fiyat 36.850TL oluyor. 1.6 dizel sıradan C-sınıfı bir aracın, satılması gereken fiyatın 35.000TL'nin altında olduğu açıkça görülüyor.

HB LT Cruze'un özellikleri:
    ABS
    8 hava yastığı
    ESP
    Klima
    Elektrikli ön-arka camlar
    4 yönlü ayarlanabilir koltuklar
    Bilgi ekranı (dış sıcaklık,saat ve radyo bilgileri)
    4 hoparlörlü radyo/CD/MP3
    16” Hafif Alaşımlı Jant
    Deri direksiyon simidi ve vites topuzu
    Derinlik ayarlı direksiyon
    Park sensörü
    Yol bilgisayarı
    Direksiyondan kontrollü müzik sistemi
    Hız sabitleyici opsiyonel

• Bu arabayi nasil bu fiyata satiyorlar anlamiyorum :) helal gercekten..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbiden helal olsun.
  • Dizel 1.6 fiesta parasına dizel 2.0 cruze satılıyor fazla söylenecek bisey yok..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan çıkmıyor ki.Param olsa alır uzun yıllar binerdim.
  • Bedava verse yine satilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı tabularımız var.C sınıfında 2.0 dizel araca binmek pek alışkanlıklarımızdan değil.kim 768 tl vermek yerine 2130 tl vermeyi tercih ederki c sınıfında.2.77 katı...

Ama bu fiyatlandırmanın gösterdiği şey,bu araç bu fiyata satılıyor ise;bize kaktırdıkları 1.6 dizeller bu fiyatın altına rahatlıkla satılabilir.Ne kadar yüksek bir kar olduğu çok açık...
  • adamlar satmak için ellerinden geleni yapıyorlar da alan yok ama helal olsun chevrolete.
  • Gerçekten çok ucuz. Bu araçtan bayilerde var mı? Eğer yok çekiyorlarsa fiyatların anlamı kalmıyor.
  • dizeli bile 47 binden başlıyor helala olsun adamlara üstelik yüksek ötvli 2.0 de bile !!!
  • *Aslında bu fiyatlar dizel araçların olması gerektiği fiyatın bir göstergesi sayılır.

*Bayilerde mevcut.

*Alan kullanan pek çok kişi var.
  • Bir yandan durum böyleyken,diğer yandan Opel Astranın en boş donanım 1.3 CDTİ motoru 47000 TL,en dolusuna da 62000TL isteyecek yüz var Opel'de.

Hayır ikisi de GM'in,ikisini de aynı adamlar getiriyor.Biri Chevrolet,biri atıyorum Subaru olsa anlarım...

Bende yıllardır,belki 1.7 cdti getirirler diye beklerim.Ama olur mu?Mokka gibi Meriva gibi modellere getireyim,Astra her türlü satar...

Allah tependen baksın GM Türkiye...
  • vergi nedeniyle alınmıyor tasarımıda güzel bi araç biraz hantal oldugunu duydum ama alınabilir yakından incelemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Bedava verse yine satilmiyor

Ön yargılı insanlar yüzünden satılmıyor.

Varsa yoksa Golf, Focus, Astra...
  • MTV sorunu olmasa ortalığı silip süpürürdü.
  • MTV'niz bizden kampanyası yapmaları gerekiyor.
  • 2 hafta kadar önce bulunduğum şehirdeki opel bayisinde vardı bir tane 2.0 cruze. yanlış hatırlamıyorsam düz vitesti, fiyatını soracak vaktim yoktu maalesef.
  • fiyat on numara beş yıldız olmuş. mtv falan hikaye bu araba her türlü alınır.
  • Araç 50 bin olsa, 2 yıl MTV elemanlardan olsa belki satılabilirdi.

Çok güzel bir araç.

Motoru harika. Manuel vitesi uçak uçak.

Kendi Cruze'um ile 4 ayda 8 bin km yaptım. En ufak bir sorunu yok. Ne tıkırdama ne gıcırdama. Araç 28 bin de bu arada.

Ancak mtv belası yüzünden satılmıyor.

Ben dahil bir çok insan C sınıfı araca 2.200 tl hatta yılbaşından sonra 2.350 tl mtv ödemek istemiyor.

Değer kaybıda cabası.

Söz gelimi dizel az yakacak ama, 1.4 turbo insignia ile yıllık yürütme giderleri senelik 10-12 bin için kafa kafaya geliyor.

Değer kaybı da cabası olunca, Türkiye vergi sisteminde satmaması normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Bu arabayi nasil bu fiyata satiyorlar anlamiyorum :) helal gercekten..

Zararına satıyorlar.Bazı modellerinden ise hiç kazanmıyorlar veya çok cuzi kazanıyorlar.Satışlar dibe vurmuş durumda bir şekilde çarkı döndürmek gerekiyor.Ana firma böyle durumda bayilerini destekliyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.