Şimdi Ara

CRUZE GİTMİYOR DİYENLER BENİM ARACA GELSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
9.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cruze 0-140 :http://youtu.be/uNjAqwPouT4

Cruze 0-158 :http://youtu.be/_3YVN9zB_1E

Şimdi bazı çığırtkanlar çıkıp neden 180-190-200 vs. değil diyecekler ama İstanbul Anadolu yakası Maltepe-Bostancı sahilyolunda denendiği için top speed yapılamamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeAdShOcK -- 11 Mayıs 2013; 4:14:13 >

• cruze gitmiyor diyenler araç kullanmasını bilmeyip traktörden direk cruze geçiş yapanlar genelde... Zong-İst otobanında 210km/h pekde zorlanmadan ulaştığımı çok iyi biliyorum
  • gitmiyor lıkırdıyor çok yakıyor diyenler,,,, aslında 50 bin 60 bin 70 bin 80 bin parayı sayıp başka marka araç alabilecek ekonomik güce sahip adamlar,,,,, zaten şimdiye kadarda hep öyle oldu,,,,, satıp x-y-z -w marka araçlara terfi ettiler.......

madem o kadar paran var kore malı araç işine hiç girmeyeceksin,,,, alacaksın ALMAN - JAPON keyfine bakacaksın........

neyse bu araba alım işi satım işi iyi Tİcaret bilgisi gerektirir....... satmadan önce internet ortamlarında arabanın içine edersen satarken pişman olursun,,,,, satarken yok gidiyor basıyor hiç lıkırdamıyor çok az yakıyor deyip yemin etsende kimse inanmaz adama ,,,,

ben satarmıyım ????

satarım tabi......

alacak adama yalan söyleyecek halim yok

lıkırdama yok ,,,, şehiriçi 28 ortalama hızlan yaz aylarında 8,9 ort. yakıyor deriz ,,,,,,, kaçıyormu ??? gaza basarsan kaçıyor da deriz .....
  • Yeterki bas gitmez mi hiç......
  • tüketim 48.8 mi yanlış mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan032

tüketim 48.8 mi yanlış mı?

Hayır kilometreyı gösteriyo. Ama anlık tüketime bakılsa 30 litre gösterir çünkü son dewirlere kadar çıkılıyo bütün araçlarda bu böyledir.
  • Helal olsun, milletin aklı ilk çıkan hantal serilerlde kaldı. Civicden az yakıyor, civicden çok kaçıyor. Durum bu(Aynı fiyat aralığında olduğu için civic i örnek veriyorum. önceki aracımız 2005 vtec)
  • bende otm test ettim gerçekten araba dedikleri gibi değil bastığın zaman çok güzel gidiyor otm vites için hantal çekmiyor gitmiyor diyorladı ve bunu yazanların hiç cruze kullanmadığını düşünmeye başladım araba bastığım zaman çok güzel gidiyor hiç hantal değil 1.4 turbosu daha iyidir bu para böyle araba performans isteyen 10 15.000 tl fazla verip başka marka alsın ben otm almaya karar verdim konfor rahatlık güçlü tam benlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

bende otm test ettim gerçekten araba dedikleri gibi değil bastığın zaman çok güzel gidiyor otm vites için hantal çekmiyor gitmiyor diyorladı ve bunu yazanların hiç cruze kullanmadığını düşünmeye başladım araba bastığım zaman çok güzel gidiyor hiç hantal değil 1.4 turbosu daha iyidir bu para böyle araba performans isteyen 10 15.000 tl fazla verip başka marka alsın ben otm almaya karar verdim konfor rahatlık güçlü tam benlik

1.6 124 hp olan mı iyi gidiyor?
  • evet hemde otm vitesti bastığın zaman güzel gidiyor çekme gitmeme hantal kalma gibi şeyler hikaye sen böyle yazdıgına göre ya cruze kullanmadın yada çok performans beklentin ver otm cruze test etmeden önce bende acaba dedikleri doğrumu diye düşünüyordum testten sonra fikrim değişti

tek sorun motorun vites değişimde çok bağırması eğer otm araba kullanıyorsan ani yüklenme değil yavaş gaza basarak gidersen bağırma sorunuda kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 7 Temmuz 2013; 18:58:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

evet hemde otm vitesti bastığın zaman güzel gidiyor çekme gitmeme hantal kalma gibi şeyler hikaye sen böyle yazdıgına göre ya cruze kullanmadın yada çok performans beklentin ver otm cruze test etmeden önce bende acaba dedikleri doğrumu diye düşünüyordum testten sonra fikrim değişti

tek sorun motorun vites değişimde çok bağırması eğer otm araba kullanıyorsan ani yüklenme değil yavaş gaza basarak gidersen bağırma sorunuda kalmıyor

evet kullanmadım. gitmiyor anlamında değil de merak ettiğim için sordum.
  • ozaman çevrenizdeki bayilere gidip test edin kararıınızı verin bayinin kısa süreli test sürüşü yüzünden manueli tam anlayamadaım 2 gün önce sport plus at test ettim bastığın zaman gidiyor virajlarda güven veriyor satış danışmanı bana özellikle virajlarda denememi söyledi ve gerçekten esp ve cruze ikisi güzel iş başarıyor hiç korku vermiyor güven veriyor konfor sağlamlık güven herşey bu arabada var bu fiyata başka seçenek yok zaten her bayide otm vites yok ben 2 bayide buldum 1 saat test ettim 2013lerde exta özellikler gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 7 Temmuz 2013; 19:20:07 >
  • CRUZE GİDİYOR.....
  • wideodaki araci sattim baska marka-modele gectim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeAdShOcK

wideodaki araci sattim baska marka-modele gectim.

yeni videolar beklıyoruz?

kaça verdın ne aldın ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

wideodaki araci sattim baska marka-modele gectim.

yeni videolar beklıyoruz?

kaça verdın ne aldın ?

32.000 liraya Design Edition modelini sattim 52.400 liraya Leon Fr + Panoramik Sunroof + Full Led opsiyonlu aldim.

• polyannacılık oynuyorsunuz 6 bin devirden aşağı vites değiştirmiyor.. ben sattım kurtuldum bende lpg ile 200 ü gördüm düz yolda bastımı gidiyor ama yokuş? araba çekmiyor arkadaş yokuşta kaç şahin solladı rampada bir video çek onu yayınla sollayan arabaları sayalım beraber
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihtasoz

polyannacılık oynuyorsunuz 6 bin devirden aşağı vites değiştirmiyor.. ben sattım kurtuldum bende lpg ile 200 ü gördüm düz yolda bastımı gidiyor ama yokuş? araba çekmiyor arkadaş yokuşta kaç şahin solladı rampada bir video çek onu yayınla sollayan arabaları sayalım beraber

6bin vitesden aşağı vites değiştirmiyormu ne içtin mübarek ramazanda
  • Yokusu 4000 dewirden asagi cikmaman lazim. Cunku maksimum torku 4000 kusurden sonra weriyor. Atmosferik motorlar boyle. Civicte de dewirli kullanmazsan sahin tokatlar. Atmosferik motor bilgin yok gelmis konusuyorsun burada.

• quote:

Yokusu 4000 dewirden asagi cikmaman lazim. Cunku maksimum torku 4000 kusurden sonra weriyor. Atmosferik motorlar boyle. Civicte de dewirli kullanmazsan sahin tokatlar. Atmosferik motor bilgin yok gelmis konusuyorsun burada.

yok o bişi içmiş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.