Şimdi Ara

CRUZE BODY KIT - ANKARA - KARLIKÇI HALİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ankara'da işinde uzman bir firmanın Cruze'lara özel body kit ürettiğini öğrendim. Firma yetkilisiyle görüştüm. Cumartesi montajı yapılacak. Montajı ve sonrasını sizlere detaylı fotoğraflarla sunacağım. Eğer beğenirsem herkese öneririm.

İlgili firmanın ilan linki :http://www.otosport.com.tr/

Saygılar.

GÜNCELLEME: Kesinlikle önermiyorum. İşçilik Berbat. Malzeme Kalitesi Berbat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuketici06 -- 25 Mart 2016; 11:47:23 >

• takip
  • Epey zaman geçmiş ama pek memnun kalmamış galiba arkadaşımız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnafim35

Arkadaşlar merhaba,

Ankara'da işinde uzman bir firmanın Cruze'lara özel body kit ürettiğini öğrendim. Firma yetkilisiyle görüştüm. Cumartesi montajı yapılacak. Montajı ve sonrasını sizlere detaylı fotoğraflarla sunacağım. Eğer beğenirsem herkese öneririm.

İlgili firmanın ilan linki :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-chevrolet-cruze-body-kit-seti/detay

Saygılar.

Nasıl oldu aracınız? (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aradan yıllar geçmiş. Koca 6 yıl olmuş. Hortladığına göre cevap yazayım. O dönem ben çok sıkıntı yaşadım. pek de memnun kalmayınca buradan da zarar vermemek adına yorum yazmadım. Taktıkları difüzör çok dandikti. Arka rüzgarlık yamul yumul çirkin görünüyordu. Bir süre sonra yerinden oynamaya başladı. Karlıkçı Halil'den memnun kalmadım. Tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuketici06 -- 21 Mart 2016; 9:36:49 >
  • TV de bir program vardı, karlıkçı Halil'i o zaman görmüştüm. Ancak Şahin/Doğan/Apaçi vs. işi yapabilirler, profesyonellikten çoook uzaklar.
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. İşçilik ve çıkan sonuç berbat..
  • Bu adam nasıl ün yapmış anlamadım , malzemeleri kötü işçilikleri kötü, bodykit olsun difüzör olsun rastgele silikon sıkıp rastgele vida basıyolar kaportaya. Dolayısıyla araçta iğrenç bir görüntü oluşuyor, bunlara arabanızı emanet etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MU5T4F4 -- 24 Mart 2016; 23:04:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MU5T4F4

Bu adam nasıl ün yapmış anlamadım , malzemeleri kötü işçilikleri kötü, bodykit olsun difüzör olsun rastgele silikon sıkıp rastgele vida basıyolar kaportaya. Dolayısıyla araçta iğrenç bir görüntü oluşuyor, bunlara arabanızı emanet etmeyin.

Kesinlikle katılıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.