Şimdi Ara

CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
14
Favori
154.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayrıca bu konu başlığındaki resimlerin boyutu yüzünden sayfa açılışı geç oluyor vede kastırıyor.
    resim paylaşan arkadaşlar küçük ama üzerine tıklandığı zaman normal boyutunu gösteren bir yer kullansalar
    çünkü bir süre sonra hiç açılamaz hale gelecek diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paanther

oğuz onu daha önce okudum ama pek anlayamadım.
    şimdi, stoplar o koyuluğa boya yada işlem sonucumu getirilmiş yoksa fotoğraf photoshop lanmadan dolayı daha koyumu duruyor.
    arabanın rengi polyester gri ama resimde daha koyu çıkmış. ilk bakışta hiç boya gibi durmuyor.
    ama ön farlar koyu acaba far iç zeminemi yapılan birşey var da ondanmı koyu duruyor, sanki öne yapılan işlem
    arkayada yapılmış birazda foto oynaması var daha koyu gözüküyor olabilir, boya atılmış olsa böyle durmazdı, anlayamadım
    satıcının daha koyu yaparım demesi sanırım boya yani faruk un yaptırdığı gibi.....

aynı farların orjinal resmini satıcıdan mail yoluyla istesen..

yada, corsa genel konusunda bu tür işlem yaptıran arkadaşlar var istersen oraya yaz.
    onlar bir fikir verirler sanırım.

superichmotorsa mail attım bakalım cevap verecekler mi. camcı ayhan varmış ziverbeyde, oraya uğrayabilirim eğer başka bir çözüm bulamazsam artık.

fotoğraftaki araba mat gri üzerine parlak siyah boyanmış, yani alışılmışın dışında parlak gri üzerine mat değil... stopların da boyama olduğunu tahmin ediyorum. ben de gri dışında siyaha odaklandığım için benim araçta aynı renk olursa müthiş duracaktır diye düşünüyorum. neyse bakacağız.

sinyalli aynaları mat siyaha boyattım, süper oldu. yarın odakta taktıracağım, fotoları paylaşırım

• quote:

ayrıca bu konu başlığındaki resimlerin boyutu yüzünden sayfa açılışı geç oluyor vede kastırıyor.
    resim paylaşan arkadaşlar küçük ama üzerine tıklandığı zaman normal boyutunu gösteren bir yer kullansalar
    çünkü bir süre sonra hiç açılamaz hale gelecek diye düşünüyorum.

o zaman 2. sayfaya geçene kadar direk foto yerine link koyalım artık.

gelecek ay aşağıdaki pedallardan birini alacağım:

http://i48.photobucket.com/albums/f219/pullm01/C1PEDAL2.jpg

http://i48.photobucket.com/albums/f219/pullm01/C3PEDALNEW.jpg

http://i48.photobucket.com/albums/f219/pullm01/C2.jpg

• benim aracım beyaz 15 gündür folyo için uğraşıyorum geçen hafta anteni söktürmem diye tutturdum. arkadaşım zorla anten bölümüne kadar ulaştı ama anten yerindeyken folyo çekilemeyeceğini anladık. iki ölçü folyo ziyan oldu. bu hafta yeniden gittim tavan kenar çıtaları söküldü. çok narin klipsli bir parça yavaşça çıkarılması gerekiyor.sıra antene geldi. iç döşemede 3 tane plastik vida benzeri klips söküldü. döşeme öne doğru zorlanarak. bir kaç dakikada anten söküldü. sonra antenin jakı döşemenin arasından bir kaç dakikada söküldü. sıra folyo kaplamaya geldi. bu esnada dükkana beyaz bir insignia geldi. tavanı folyo kaplı. adam 2 el almış. önceki sahibi tavanı folyo kaplatmış. sonra söktürmüş, bu esnada tavan dalga dalga olmuş. çökmeler var. sanki araba takla atmış gibi folyocu arkadaşa sordum. zamanla sıcakta folyo tavana tam kaynıyormuş. bunu sökmek için çekerken de tavan sacı inip kalkıyormuş. buda sacda hasara neden oluyormuş. folyocu aynı sorunun bende de olabileceğini söyleyince vaz geçtim sökülen parçaları yeniden taktırdım. kaput ve tampon koruyucu kaplatıp ayrıldım bu riski göze alırsanız parlak siyah folyo çok yakışıyor. cam tavan görünümü sağlıyor. mat siyahın orijinal görüneceğini sanmıyorum. saygılar.

sizce benim araca parlak siyah tavan mı gider yoksa mat siyah tavan mı?

parlak olursa diğer tüm mat siyah folyoları da parlağa çeviririm. sipariş verdiğim sinyalli yan aynalar da zaten parlak siyah. bu şekilde düşünecek olursak... acaba nasıl olur??
    çünkü araç kromajlı, mat yerine parlak daha mı iyi durur diye düşünmeye başladım.

photoshop bilen yok mu arkadaşlar bu dediklerimi benim araca şöyle kabataslak uygulasa basitinden bir foto koysa... ne güzel olur.

• ben de kapı çıtaları takınca parlak siyahın daha iyi gideceğini düşündüm. servisteki elektrikçi de piyano siyahı rengin süper olacağını söyledi.

benim antenin içi geniş, anten tabanını çıkarmadan üstten yapıştırdığım için folyo kaplarken kolaylık olacaktır diye tahmin ediyorum. anten ayrıca kaplanacak, alt kısımda kalan anten tabanının etrafını birkaç cm boş bıraksalar da olur sonuçta shark anten üstüne gelecek. tabi bu benim tahminim, tuningçiyle konuşmadım. ruhsatta çift renk muhabbeti olduğu için de şimdilik uğraşmak istemiyorum.
  • oğuz, üçü arasında benim bunlar hoşuma gitti.

@VETSEL, demek ki tavana folya yaptırmanında bir riski varmış, öğrenmiş olduk.
  • stop kaplaması ile ilgili videolar:

Maserati Stop kaplama

Pratik bir kaplama

Farklı bir boyama yöntemi video 1
    Farklı bir boyama yöntemi video 2

ben bunun ilk sprey çektiği koyulukta istiyorum ama pratik kaplama videosunda olduğu gibi yapsam daha iyi olacak sanırım. hem orijinal stoplar sökülmeyecek, hem boyanmamış olacak, hem de 3 dakikada işi bitecek.

quote:

oğuz, üçü arasında benim bunlar hoşuma gitti.

daha henüz alıcı gözüyle bakamadım önce sinyalli yan aynalar, sonra ihsanın yaptırdığı gibi paspas için ledler, ondan sonra bu pedallar... yavaş yavaş, sırayla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 10 Mart 2011; 22:35:24 >

• selamlar,oğuz kardeşim pedallar la ilgili eğer arkadan kelepçeli modellerse hiç bulaşma,ben taktırdım debriyaj resmen yamuldu.diğerleride zamanla vidalarından sallanma yapıyor.cuma günü izmirde forumda da konu açan arkadaşların yanındaydım.hondalar için mügen pedallar vardı,on numara.bizimkilere uyumlarını kontrel edecekler.alt tarafı pedala geçmeli üst tarafınıda arkadan sabitleme aparatı var.110 tl fiyat verdi ama pedala tam uyumlumu belli değil.stoplar içinde çok büyütüyosun bence,telefondada konuştuk.benim yaptırdığım yerde yarım saatte hallettiririz.neticede atılan boyanın katıyla alakalı tek kat attırırız yada boyayı biraz açtırır yaparız.artık istanbuldayım uygun olduğun zaman alo de hallederiz...
  • pedallar vidalı ve fiyatları gayet uygun. ingiltereden 10$ + kargo.

stoplar için boyama yapıldığında o boya çıkarılabiliyor mu?
    muayene zamanı bir sorun çıkartırlar mı? eğer sorun çıkan birşeyse kaplama yaptırmak daha mantıklı olur.

sorun olmazsa dediğin gibi tek kat yaparız istediğim gibi olur.
  • Maaşallah bu gidişle yıl sonuna kadar ÇİN VE KORE'YLE olan DIŞ TİCARET AÇIĞI da kapanacak... oğuzgürsel sayesinde .....iyi alışverişler!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel

http://www.dhgate.com/p_ff8080812d0e017c012d0e0d102b2dde.html

burada satılan şey tam olarak nedir anlayan var mı? 24$ ürün fiyatı + 44$ hızlı kargosu.

Auto Headlight,Angel Eyes for Chevrolet Cruze
    Double xenon lens headlight with lens projector and angel eyes.
    1.performans light, projector light
    2.suitable for Chevrolet Cruz
    3.whit HID xenon light and angel eyes in it
    4.high quality

ingilizcem var ama ürünü anlayamadım. şimdi bu kiti alınca 100TLye mercekli xenon farlarımız mı olacak?

CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye

Bu böyle 3 parçaymış. heralde sadece far içi led satıyor o fiyata başka bişey beklemek yanlış olurdu zaten

Sanırım bu ürüne ait videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 24 Ocak 2011; 23:24:38 >

• far altı kaplaması yenilendi, pek düzgün olmadı ama idare eder şimdilik:

tavanı kaplatacağım zaman far altını ve ızgara altını boyatmayı düşünüyorum.
  • edit düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 6 Şubat 2011; 20:12:42 >
  • ARKADAŞLAR SONUNDA 5X105 17 İNÇ JANT BULDUM HEMDE İKİ TANE,BUYRUN....

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerlifaruk

ARKADAŞLAR SONUNDA 5X105 17 İNÇ JANT BULDUM HEMDE İKİ TANE,BUYRUN....

Dostum bu jantları nerden buldun ? Söylersen sevinirim. Netten satışı varmı? Siyah olan güzelmiş.. Markası ve tane kg ağırlığını biliyormusun?

• @jokerspower

selamlar,jantlar pangaltı(şişli)da buldum.telefonu 0212 241 33 80,murat bey le konuşursun.cruze forumdan faruk verdi telefonu dersin,230 tane fiyatıydı
    200 tl ye pazarlık yaptım.bende hafta içi düşünüyorum gitmeyi...
  • fiyat güzelmiş. siyah olanı beğendim. umarım netten satışı vardır.. müsait olduğumda ararım teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jokerspower

fiyat güzelmiş. siyah olanı beğendim. umarım netten satışı vardır.. müsait olduğumda ararım teşekkürler..

netten satışı yoksa dahi havale sistemiyle hallederiz,satıcıya güven sorunun olursa gerekirse ben ödemeyi yaptığın gün ordan jantları kargoya verdiririm,sen yeterki almaya karar ver gereken yardımı yaparım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel

benim istediğim şu jant Cruze LTZ modelinde olan:
    http://www.ridelust.com/wp-content/uploads/2011/01/CruseWheel_1.jpg

RS modelindeki jant da fena değil:
    http://www.tuning53.com/img/resim-galeri/chevrolet/cruze-rs-2011/chevrolet-cruze-rs-1.jpg

kesinlikle rs deki jant! alacak olsam ilk sıraya bunu koyarım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.