Şimdi Ara

CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
14
Favori
154.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fenerlifaruk

oğuz

ellerinde tek reflektör mavisi vardı,zaten renk uyumu olduğu için yaptırdım yoksa siyah düşünüyodum...

Alıntıları Göster
    bagaj üst ve alt krom kaplamalar

arka cam üstü spoiler

deri döşeme ve isıklı kapı eşikleri

sticker uygulama

açık hava filtresi,akışmetre bağlantısı yapılmış olarak

• quote:

bagaj üst ve alt krom kaplamalar

arka cam üstü spoiler

deri döşeme ve isıklı kapı eşikleri

sticker uygulama

açık hava filtresi,akışmetre bağlantısı yapılmış olarak

Alıntıları Göster
    Fenerli Faruk, arkadaşım fanatikliğin arabaya yansımış.

Bu bölümü sürekli takip ediyorum koyulan fotoğraflar açısından filan ama ben alırsam arabayı modifiye ile uğraşmayı düşünmüyorum hiç. Sadece ruhsata işletmek kaydıyla ön cam dahil bütün camlara film, çünkü güneş benim gözlerimi gerçekten yoruyor. İki ilerleyen yıllarda bir ihtimal deri kaplama.

Ama istediğim arabayı tamamen istediğim gibi alabilirsem.

Bu arabaya bana göre kesinlikle 17'' Jant takılmalı diğerleri çok küçük duruyor. 17'' jantlarla farklı bir araba gibi görünüyor.

CRUZE Aksesuar Makyaj Modifiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander -- 9 Ocak 2011; 1:51:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Bu bölümü sürekli takip ediyorum koyulan fotoğraflar açısından filan ama ben alırsam arabayı modifiye ile uğraşmayı düşünmüyorum hiç. Sadece ruhsata işletmek kaydıyla ön cam dahil bütün camlara film, çünkü güneş benim gözlerimi gerçekten yoruyor. İki ilerleyen yıllarda bir ihtimal deri kaplama.

Bu arabaya bana göre kesinlikle 17'' Jant takılmalı diğerleri çok küçük duruyor. 17'' jantlarla farklı bir araba gibi görünüyor.

resimdeki jantlar süper duruyor ancak onlar 18". türkiyede 18" ile satılmaz bizim araçlar. 17" ile bir zaman satılan cruzelar vardı, İHSANın aracı 17" mesela. ayrıca orijinal 17" jant düşünecek olursak chevrolet sitesinde fiyatlar uçuk rakamlar, bayi fiyatına bile alsanız ucuz olmayacak.

bakınız çok kez jant fotoğrafları gördüm ve yorumum:

16" küçük kalıyor
    17" güzel duruyor
    18" süper duruyor
    19" mükemmel duruyor.

burda diyorum ki 17" olsa güzel, ama 1 inch büyütmek için lastikler de değişecek, yay da takılması lazım, jantların da parası var... jantlar 2.5 cm büyüsün diye çıkan toplam masraf benim lpg hariç tüm aksesuarlara harcadığım paraya eşit. zor bir karar...

bakın aklıma ne geldi, çok manyak olacağını tahmin ediyorum. özellikle siyah cruze sahipleri için, aşağıdaki ışıklı amblem alınıp sarı logo kısmı mat siyah (veya parlak siyah) kaplatılsa nasıl olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzgursel

quote:

resimdeki jantlar süper duruyor ancak onlar 18". türkiyede 18" ile satılmaz bizim araçlar. 17" ile bir zaman satılan cruzelar vardı, İHSANın aracı 17" mesela. ayrıca orijinal 17" jant düşünecek olursak chevrolet sitesinde fiyatlar uçuk rakamlar, bayi fiyatına bile alsanız ucuz olmayacak.

bakınız çok kez jant fotoğrafları gördüm ve yorumum:

16" küçük kalıyor
    17" güzel duruyor
    18" süper duruyor
    19" mükemmel duruyor.

burda diyorum ki 17" olsa güzel, ama 1 inch büyütmek için lastikler de değişecek, yay da takılması lazım, jantların da parası var... jantlar 2.5 cm büyüsün diye çıkan toplam masraf benim lpg hariç tüm aksesuarlara harcadığım paraya eşit. zor bir karar...

bakın aklıma ne geldi, çok manyak olacağını tahmin ediyorum. özellikle siyah cruze sahipleri için, aşağıdaki ışıklı amblem alınıp sarı logo kısmı mat siyah (veya parlak siyah) kaplatılsa nasıl olur?

Alıntıları Göster
    Işıklı amblem yaratıcı bence, ön taraf için değilde arka tarafta çok güzel durabilir.

Benim için en önemli modifiye jant ve lastik, bildiğim kadarıyla desing edition seçiminde 17'' jant ile gelmesi gerekiyor. Eğer öyle değil ise, jant değişimi için gerekli olan neyse yaparım.

Mesela kendi görüşümü söyliyeyim bmw yi ön planda tutan şey tekerlerinin kalınlığı ve biraz dışa doğru olan çıkıntısı. Benim istediğimde bu,

Jant kesinlikle büyük olacak ama lastik kalınlığını ayarlayabiliyormuyuz o konu hakkında bilgim yok. Kalınlıktan kastım genişlik ebatı, yere temas eden bölüm.

Nedendir bilmiyorum ama bana bu daha fazla güven veriyor arabada, kango, clio gibi duran araçlar üflesem uçacak gibi geliyor gözüme.

Mesela şu resimdeki jantlarda çok güzel durmuş bunlar sanırım 18''

Bütün jant ebatlarından örnek resim koyabilecek biri var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander -- 9 Ocak 2011; 5:12:44 >

• quote:

Bu en son fotodaki sanki daha büyük, çamurluk etrafına tam oturuyor, bana 19" gibi geldi.

bir de fotoğraf boyutlarını küçültüp koyarsanız sevinirim. bazı fotoğrafların çözünürlüğü çok büyük (mesela İHSANın bardak tutacağı) o yüzden sayfa yüklenirken genişliyor, bilgisayar zorlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 9 Ocak 2011; 17:47:26 >
  • quote:

quote:

Bu en son fotodaki sanki daha büyük, çamurluk etrafına tam oturuyor, bana 19" gibi geldi.

bir de fotoğraf boyutlarını küçültüp koyarsanız sevinirim. bazı fotoğrafların çözünürlüğü çok büyük (mesela İHSANın bardak tutacağı) o yüzden sayfa yüklenirken genişliyor, bilgisayar zorlanıyor.

Alıntıları Göster
    @Commander

selamlar,arıcımı gördüğüne göre bukadar şeyden sonra neden jant almamış diye düşünmüşsündür.YOOOOOKKKKKK.
    evet malesef 5x105 bijon aralığında seninde bahsettiğin gibi bmw yada farklı model de jant yok.sana benim 1 ayda yaptığım araştırmaları anlatıyım.
    opel servislerinde var yani orjin,ama fiyatları pahalı ve güzel değil.malatyada buludum iki model ama görmeden almak mantıklı gelmedi.bostancı sanayide,maslak sanayide,bağdat caddesindeki "tiki" jantçılarda,cms,kormetal gibi yerlerde çoooook araştırdım ama yok.aslında ilk yaptırmayı düşündüğüm oydu zaten,özellikle çamurluk aralarındaki açıklık kötü duruyodu.bende 3,5 yay ve body kit le idare ediyorum.bir ara bu konu bayaa irdelendi,ünsal ve panther abilerimiz yurtdışı sitelerde(almanya)uygun ölçülerde bulup yayınladılar ama kargo ve uyumluluk şüphesi yüzünden alan olmadı.şuan tek eksiğim jant lastik,eğer sen benim araştırmalarımı aşan bişeyler bulursan çok sevinirim.heee bu arada izmirde bi satıcı var forumda bi başlıkta açmış ama fiyat yayınlama ve detaylı bilgi vermekten kaçınıyor.2 hafta sonra izmirdeyim vakit bulabilirsem gidicem....

buradan bakabilirsinhttp://forum.donanimhaber.com/m_45061229/tm.htm

• quote:

@Commander

selamlar,arıcımı gördüğüne göre bukadar şeyden sonra neden jant almamış diye düşünmüşsündür.YOOOOOKKKKKK.
    evet malesef 5x105 bijon aralığında seninde bahsettiğin gibi bmw yada farklı model de jant yok.sana benim 1 ayda yaptığım araştırmaları anlatıyım.
    opel servislerinde var yani orjin,ama fiyatları pahalı ve güzel değil.malatyada buludum iki model ama görmeden almak mantıklı gelmedi.bostancı sanayide,maslak sanayide,bağdat caddesindeki "tiki" jantçılarda,cms,kormetal gibi yerlerde çoooook araştırdım ama yok.aslında ilk yaptırmayı düşündüğüm oydu zaten,özellikle çamurluk aralarındaki açıklık kötü duruyodu.bende 3,5 yay ve body kit le idare ediyorum.bir ara bu konu bayaa irdelendi,ünsal ve panther abilerimiz yurtdışı sitelerde(almanya)uygun ölçülerde bulup yayınladılar ama kargo ve uyumluluk şüphesi yüzünden alan olmadı.şuan tek eksiğim jant lastik,eğer sen benim araştırmalarımı aşan bişeyler bulursan çok sevinirim.heee bu arada izmirde bi satıcı var forumda bi başlıkta açmış ama fiyat yayınlama ve detaylı bilgi vermekten kaçınıyor.2 hafta sonra izmirdeyim vakit bulabilirsem gidicem....

buradan bakabilirsinhttp://forum.donanimhaber.com/m_45061229/tm.htm

Alıntıları Göster
    benim istediğim şu jant Cruze LTZ modelinde olan:
    http://www.ridelust.com/wp-content/uploads/2011/01/CruseWheel_1.jpg

RS modelindeki jant da fena değil:
    http://www.tuning53.com/img/resim-galeri/chevrolet/cruze-rs-2011/chevrolet-cruze-rs-1.jpg

• quote:

http://www.tuning53.com/img/resim-galeri/chevrolet/cruze-rs-2011/chevrolet-cruze-rs-1.jpg

Alıntıları Göster
    sizce benim araca parlak siyah tavan mı gider yoksa mat siyah tavan mı?

parlak olursa diğer tüm mat siyah folyoları da parlağa çeviririm. sipariş verdiğim sinyalli yan aynalar da zaten parlak siyah. bu şekilde düşünecek olursak... acaba nasıl olur??
    çünkü araç kromajlı, mat yerine parlak daha mı iyi durur diye düşünmeye başladım.

photoshop bilen yok mu arkadaşlar bu dediklerimi benim araca şöyle kabataslak uygulasa basitinden bir foto koysa... ne güzel olur.

• quote:

Kaç '' emin değilim ama ilk başlarda tutturduğum 17'' jant seçeneğinin önüne geçti, çünkü bunlar dediğin gibi tam oturmuş durumda, boşluk görüntüsü yok.

Resimleri yüklerken bilgisayar zorlanıyorsa sana sitenin şu görünmeyen özelliğini tavsiye ederim.

Bu jant içinde 90 91 yada 90 lı sayfaların birinde bir bilgi buldum bu konuda. Yani emin değilim ama görüntüyü benzettim.

Ama resimdeki gibi tam oturmuş gibi durmuyor.

http://www.halaogullari.com/jantlar/dezent/dezent.htm

@fenerlifaruk

Bu konuda araştırma yaparım ama senden fazla bilgiye ulaşabileceğimi sanmıyorum . Ama birşeyler bulursam buraya yazarım mutlaka. Parası neyse ben katlanıcam ona, çünkü tek istediğim modifiye bu.

• quote:

quote:

Kaç '' emin değilim ama ilk başlarda tutturduğum 17'' jant seçeneğinin önüne geçti, çünkü bunlar dediğin gibi tam oturmuş durumda, boşluk görüntüsü yok.

Resimleri yüklerken bilgisayar zorlanıyorsa sana sitenin şu görünmeyen özelliğini tavsiye ederim.

Bu jant içinde 90 91 yada 90 lı sayfaların birinde bir bilgi buldum bu konuda. Yani emin değilim ama görüntüyü benzettim.

Ama resimdeki gibi tam oturmuş gibi durmuyor.

http://www.halaogullari.com/jantlar/dezent/dezent.htm

@fenerlifaruk

Bu konuda araştırma yaparım ama senden fazla bilgiye ulaşabileceğimi sanmıyorum . Ama birşeyler bulursam buraya yazarım mutlaka. Parası neyse ben katlanıcam ona, çünkü tek istediğim modifiye bu.

Alıntıları Göster
    @oguzgursel

Gayet güzel çalışmalar var.Yakışmışta araca.Kazasız belasız güle güle kullanın.

@fenerlifaruk
    Senin aracı zaten biliyorum alışılmışın dışında:)

Benimde yapmış olduğum ufak tefek şeyler var. Hafta sonu resimleri bu konuda paylaşmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: _FlaMe_

@oguzgursel

Gayet güzel çalışmalar var.Yakışmışta araca.Kazasız belasız güle güle kullanın.

@fenerlifaruk
    Senin aracı zaten biliyorum alışılmışın dışında:)

Benimde yapmış olduğum ufak tefek şeyler var. Hafta sonu resimleri bu konuda paylaşmayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster

profesyonelliğim piksellerden taşıyor baksanıza

şaka maka photoshop bilen birisi buna benzer bir kaplama çizebilir mi? nasıl durur merak ettim.

• quote:

profesyonelliğim piksellerden taşıyor baksanıza

şaka maka photoshop bilen birisi buna benzer bir kaplama çizebilir mi? nasıl durur merak ettim.

Alıntıları Göster
    Uuuuu ışıklı arka amblem

• quote:

oğuz merhaba, yukarıda bahsi geçen jantlar astra gurubunda aksesuarlar konusunda mevcut.
    ama biraz tuzlular.

quote:

Orijinalden alıntı: paanther

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

quote:

quote:

18" ÇOK BEĞENDİM BU JANTLARI. KIYSAK PARAYA DA ALSAK NE GÜZEL OLUR. ÇELİK JANT TAKANLAR BU ORİJİNAL JANTLARI NEDEN TERCİH ETMİYORLAR ANLAMIYORUM.ÇELİK JANTLAR BAYAT DURUYOR ARKADAŞLAR. DEĞİŞİME MADDİ İMKANINIZ VARSA, ORİJİNAL HER ZAMAN DAHA KALİTE DURUYOR (ŞAHSİ FİKRİM)

bu jantların konusu forumda çoook geçti...

bu 18 inç jantlar astrada mevcut almak isteyen varsa .....

513x4= 2052 tl+ orta kararda 4 lastik kabaca = 3.000 tl............

Benim anlamadığım, neden Chevrolet tarafından satılmaz bunlar? O kadar resimde görünüyor. Ama bize çok görüyorlar herhalde.

ünsal, farketmezki beğenenler için opel gurubunda mevcut, satın alınabilir...
    chevrolette satsa siparişi aynı bayiden çıkacak, aynı merkezden gelecek ve fiyatı aynı olacak...

hatırlarsan buda cruze resimlerinde görünen jant(yukarıdaki kırmızı)

ek...19 inçliklerinin fiyatı

• quote:

oğuz merhaba, yukarıda bahsi geçen jantlar astra gurubunda aksesuarlar konusunda mevcut.
    ama biraz tuzlular.

teşekkürler paanther, jantı büyütecem diye 3bin lira bana çok geliyor. ancak lastikleri değiştireceğim zaman gelince maddi durum da el verirse belki o zaman ucuz birşeyler araştırırım.

Sinyalli yan ayna kapaklarım geldi, bugün gümrüğe gidip 2.5tl verip aldım. açtırdılar sordular ne olduğunu, dedim araba aynası dedim, hatta aynanın kendisi değil sadece plastik aksamı dedim. 99$ kargo hariç fiyatı. bu yüzden vergiden muaf şekilde aldım. üst sınırı da sordum 150 euro dediler. yani 300TLnin altındaki yurt dışı alımlarında gümrük vergisinden muaf oluyormuş.

En kısa zamanda taktıracağım ve fotolarını koyacağım

• quote:

quote:

ama biraz tuzlular.

teşekkürler paanther, jantı büyütecem diye 3bin lira bana çok geliyor. ancak lastikleri değiştireceğim zaman gelince maddi durum da el verirse belki o zaman ucuz birşeyler araştırırım.

Sinyalli yan ayna kapaklarım geldi, bugün gümrüğe gidip 2.5tl verip aldım. açtırdılar sordular ne olduğunu, dedim araba aynası dedim, hatta aynanın kendisi değil sadece plastik aksamı dedim. 99$ kargo hariç fiyatı. bu yüzden vergiden muaf şekilde aldım. üst sınırı da sordum 150 euro dediler. yani 300TLnin altındaki yurt dışı alımlarında gümrük vergisinden muaf oluyormuş.

En kısa zamanda taktıracağım ve fotolarını koyacağım

Alıntıları Göster
    şimdi bunu araştırıyorum, benim satıcılara soruyorum çizgi filmiyle birlikte satarlarsa orijinal gibi durur. bakalım temin edebileceklermi.

http://www.superichmotors.com/front/php/product.php?product_no=3527&main_cate_no=138&display_group=1

• quote:

şimdi bunu araştırıyorum, benim satıcılara soruyorum çizgi filmiyle birlikte satarlarsa orijinal gibi durur. bakalım temin edebileceklermi.

http://www.superichmotors.com/front/php/product.php?product_no=3527&main_cate_no=138&display_group=1

Alıntıları Göster
    Adanalı meth01'in aracı

işte bodykit takılmamış en güzel Cruze, yapılan makyaj-modifiyeler:
    Stop farları led kiti değişimi, cam filmi, sinyal yapıştırması, jantlar+yay, angel sisler, ışıklı yan aynalar, shark anten, spoiler, siyah difuser, egzoz, yapıştırılmış plaka, park sensörü hizzasında navigasyon geri görüş kamerası.

• Öncelikle Oğuz Gürsel arakadaşa bu konuyu açtığı için teşekkür ederim. Bence forumdaki ana konuda 384 sayfayı içeriğine göre ayırabilsek süper olacak. 384 sayfayı okuyamıyoruz. Benim sorumda 384 sayfada defalarca bahsedilen bir konu: Navigasyon.

Navigasyon taktırıcam isteğim arka görüş kameralı bir sistem. GM garantisini bozdurmadan en uygun nasıl bir sistem kurabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokmenoz

Öncelikle Oğuz Gürsel arakadaşa bu konuyu açtığı için teşekkür ederim. Bence forumdaki ana konuda 384 sayfayı içeriğine göre ayırabilsek süper olacak. 384 sayfayı okuyamıyoruz. Benim sorumda 384 sayfada defalarca bahsedilen bir konu: Navigasyon.

Navigasyon taktırıcam isteğim arka görüş kameralı bir sistem. GM garantisini bozdurmadan en uygun nasıl bir sistem kurabilirim?
    GM garanti konusunu servise sormanızda fayda var. Cyclone markasını getirten firma cihazlarının uyumlu çalışması ve başarılı bir sistem sattıkları için o tarz bir onay almaya çalışıyorlar diye duymuştum ama sanırım GM vermedi. Ama garanti konusunda taktırdığınız bayi navigasyona zaten garanti verecektir. LPG bahanesi gibi aracınızda navigasyon var, garanti dışıdır denecek bir durum olacağını sanmam.

1700TLye Odakta 2 sene garantili taktırmıştım, o zamanlar dolar biraz daha düşüktü tabi, fiyat fark edebilir. herşeyi uzakdoğudan getirtiyorum, en pahalı parçayı Türkiyeden aldım. bunu özellikle yaptım çünkü tek satır 3 satır uyumu (LS ve plus ekran farkı) + yurt dışındaki navigasyon cihazlarının yan taraflarında kart girişlerinin olduğu bölümde gereksiz yazılar vardı, bazıları 7" boyutundan daha küçüktü, türkçe menüleri yoktu, ayrıca vergisiyle gümrüğüyle uğraşmamak ve montaj parası da ayrıca vereceğim için vs vs yurt dışından getirtip hem riske girmedim hem uğraşmamış oldum. yarım günde Odak Topkapıda takıldı.

Artık istediğim gibi video klipleri youtubedan indirip direk MicroSD kartıma atıyorum ve navigasyona takıp izliyorum.
    video indirmek için bilgisayarda DVDvideosoft free studio programı kurulu, microsd karta kopyalamak için ise kendi adaptörüyle veya usb kart okuyucularıyla video aktarımı kolaylıkla yapılabiliyor.

Navigasyonun kamerası Meth01'in aracındaki gibi tamponu deldirerek park sensörlerinin hizzasına da takılabilir, benim araçta olduğu gibi plaka ışığına da takılabilir.
    Navigasyon cihazlarında geri görüş kamerası opsiyonel mi bilemiyorum, hepsinde olması lazım aslında. ancak tv anteni opsiyoneldi, o takılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzgursel -- 10 Mart 2011; 22:30:32 >

• quote:

GM garanti konusunu servise sormanızda fayda var. Cyclone markasını getirten firma cihazlarının uyumlu çalışması ve başarılı bir sistem sattıkları için o tarz bir onay almaya çalışıyorlar diye duymuştum ama sanırım GM vermedi. Ama garanti konusunda taktırdığınız bayi navigasyona zaten garanti verecektir. LPG bahanesi gibi aracınızda navigasyon var, garanti dışıdır denecek bir durum olacağını sanmam.

1700TLye Odakta 2 sene garantili taktırmıştım, o zamanlar dolar biraz daha düşüktü tabi, fiyat fark edebilir. herşeyi uzakdoğudan getirtiyorum, en pahalı parçayı Türkiyeden aldım. bunu özellikle yaptım çünkü tek satır 3 satır uyumu (LS ve plus ekran farkı) + yurt dışındaki navigasyon cihazlarının yan taraflarında kart girişlerinin olduğu bölümde gereksiz yazılar vardı, bazıları 7" boyutundan daha küçüktü, türkçe menüleri yoktu, ayrıca vergisiyle gümrüğüyle uğraşmamak ve montaj parası da ayrıca vereceğim için vs vs yurt dışından getirtip hem riske girmedim hem uğraşmamış oldum. yarım günde Odak Topkapıda takıldı.

Artık istediğim gibi video klipleri youtubedan indirip direk MicroSD kartıma atıyorum ve navigasyona takıp izliyorum.
    video indirmek için bilgisayarda DVDvideosoft free studio programı kurulu, microsd karta kopyalamak için ise kendi adaptörüyle veya usb kart okuyucularıyla video aktarımı kolaylıkla yapılabiliyor.

Navigasyonun kamerası Meth01'in aracındaki gibi tamponu deldirerek park sensörlerinin hizzasına da takılabilir, benim araçta olduğu gibi plaka ışığına da takılabilir.
    Navigasyon cihazlarında geri görüş kamerası opsiyonel mi bilemiyorum, hepsinde olması lazım aslında. ancak tv anteni opsiyoneldi, o takılmadı.

Alıntıları Göster
    http://www.dhgate.com/p_ff8080812d0e017c012d0e0d102b2dde.html

burada satılan şey tam olarak nedir anlayan var mı? 24$ ürün fiyatı + 44$ hızlı kargosu.

Auto Headlight,Angel Eyes for Chevrolet Cruze
    Double xenon lens headlight with lens projector and angel eyes.
    1.performans light, projector light
    2.suitable for Chevrolet Cruz
    3.whit HID xenon light and angel eyes in it
    4.high quality

ingilizcem var ama ürünü anlayamadım. şimdi bu kiti alınca 100TLye mercekli xenon farlarımız mı olacak?

• quote:

http://www.dhgate.com/p_ff8080812d0e017c012d0e0d102b2dde.html

burada satılan şey tam olarak nedir anlayan var mı? 24$ ürün fiyatı + 44$ hızlı kargosu.

Auto Headlight,Angel Eyes for Chevrolet Cruze
    Double xenon lens headlight with lens projector and angel eyes.
    1.performans light, projector light
    2.suitable for Chevrolet Cruz
    3.whit HID xenon light and angel eyes in it
    4.high quality

ingilizcem var ama ürünü anlayamadım. şimdi bu kiti alınca 100TLye mercekli xenon farlarımız mı olacak?

Alıntıları Göster
    oğuz onu daha önce okudum ama pek anlayamadım.
    aynı farların orjinal resmini satıcıdan mail yoluyla istesen..

yada, corsa genel konusunda bu tür işlem yaptıran arkadaşlar var istersen oraya yaz.
    onlar bir fikir verirler sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 25 Ocak 2011; 1:22:41 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.